Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Drukowanie ulotek atramentem

    Witam wszystkich i proszę o radę. Tak jak w temacie chciałem zapytać czy da się drukować ulotki reklamowe drukarką atramentową (konkretnie L1800) na jakimś papierze choć trochę zbliżonym do standardowej ulotkowej kredy. Wiem że papier kredowy całkowicie odpada - osobiście próbowałem i wszystko płynie. Nie widzę też możliwości inwestowania w papier foto bo po pierwsze za drogo to wyjdzie a pozatym jest za gruby.
    Może ktoś ma jakiś pomysł lub ewentualnie doświadczenie w tym temacie. Może jakiś rodzaj papieru o którym nie wiem.
    Za wszelką pomoc i zainteresowanie będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  2. #2

    Domyślnie

    Powlekany mat - to jest moja rada. Swoją drogą nie lepiej wydrukować jedną kartkę i iść do punktu, gdzie jest kolorowe ksero? Zresztą teraz wszystkie nowsze kolorowe kopiarki drukują, więc nie widzę powodów, dla których masz marnować atrament Dużo masz tego do wydrukowania?
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie o to chodzi ze nie dużo ale za to różnych. Prowadzimy szkolenia i generalnie ciągle zmieniam te ulotki. Na każde kolejne projektuje nową ulotkę i drukuje ich tak z 50szt. Właśnie o to chodzi ze czasu mi dużo zajmuje latanie ciągle do drukarni a możliwość działania na miejscu bardzo mi odpowiada. Koszt wydrukowania tego na L1800 nie jest wysoki tylko właśnie papier. Na razie drukuje na takim z ryzykiem o grubości 240 ale kolory mam trochę blade.
    Co to jest ten powlekany mat i czy pod taką nazwa szukać?
    Wielkie dzięki za odp @SerU
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  4. #4

    Domyślnie

    @Ostry600 - szukaj czegoś takiego, jak to: -KLIK- Na allegro na szybko znalazłem -TO- ale cena nie zachęca do druku ulotek
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5

    Domyślnie

    możesz spróbować dwustronnego Tetenal Duo Print 130 (dwustronny, A4, A3, lub A3+, dostępny w Centrum Druku) lub jakiś Tecco z serii Production, jedno lub dwustronny (Centrum Papieru).
    Tetenal dobrze drukuje na barwnikowej, Tecco jeszcze nie próbowałem

  6. #6

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za pomoc. Patrzyłem i tego Tetenal 130 nie ma na razie w ofercie. Jest za to taki o gramaturze 170. Ulotka kosztowała by wtedy ok. 24gr. co jest dla mnie akceptowalne.
    Jeżeli mówicie że na takim papierze będzie ok to kupię paczkę na próbę.
    Jeszcze raz dzięki
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

Podobne wątki

  1. Druk atramentowy - jaki papier do ulotek?
    By wigi in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-05-2017, 19:10
  2. drukowanie atramentem na płotnie ?
    By leon28 in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-01-2017, 10:39
  3. Epson P50 drukowanie ulotek
    By kibrat in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-04-2016, 15:17
  4. Wydruk ulotek, plakatu na kredowym
    By lazik_s in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 02:51
  5. zrobienie ulotek - chce ktoś zarobić?
    By tito in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-06-2010, 07:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •