Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Przygotowanie sprzętu do serwisu- GWARANCJA. Dokumenty/Paczka.

    Bardzo proszę o pomoc, w kwestii wysyłki dwóch aparatów do serwisu. D750 w ramach akcji serwisowej, oraz D600 w ramach akcji serwisowej kurz.

    Generalnie wziąłem powyciągałem wszystkie karty gwarancyjne z pudełek i widzę że są braki. Przykładowo do Nikona D750 mam paragon, wraz z druczkiem Nikon Europe Service Warranty. Karteczka jest podpisana przez sklep, jest pieczątka na niej i data. Dodatkowo mamy żółtą naklejkę "2lata gwarancji. Ale dopiero teraz zauważyłem że nie mam osobno Polskiej KARTY GWARANCYJNEJ. Czy to będzie jakiś problem ze strony serwisu Nikona, przy przyjmowaniu aparatu w ramach gwarancji ?

    Natomiast jeśli chodzi o D600 jest sama Polska KARTA GWARANCYJNA, jest ten druczek międzynarodowej gwarancji, ale nie jest wypełniony, niestety też nie mam paragonu. Czy w ramach akcji serwisowej zostanie aparat przyjęty z brakiem takich dokumentów?

  2. #2

    Domyślnie

    Co serwis dokładnie naprawia/wymienia w celu akcji serwisowej D750 w sprawie możliwego cienia na zdjęciach spowodowanego przez migawkę? Czy są przy tym wymieniane gumy ?
    I proszę napiszcie jak zabezpieczacie swoje paczki do wysyłki ? Od czasów Pentaxa/Canona, pierwszy raz aparat wysyłam do Serwisu

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedyś pytałem serwis o jedną d750, której numer seryjny kwalifikował ją do akcji serwisowej i dostałem wiadomość, że naprawa jest bezpłatna nawet dla aparatów spoza polskiej (europejskiej) dystrybucji.
    Jeśli dobrze kojarzę, to gumy wymieniają bo są pod nimi śrubki niezbędne do rozmontowania korpusu.

  4. #4

    Domyślnie

    Podobnie było jak oddawałem D600 do serwisu w ramach akcji "Kurz". Żadnych pytań o papiery - aparat zarejestrowano, dostałem pokwitowanie i po pięciu dniach aparat kurierem do domu.

  5. #5

    Domyślnie

    apropo zamówienia kuriera i wysyłki:
    Aparat proszę przesłać do serwisu na koszt Nikon Polska kurierem DHL /nr klienta DHL 1243919/ na adres:

    Serwis Nikon Polska Sp. z o.o.
    Ul. Łopuszańska 38B
    02-232 Warszawa

Podobne wątki

  1. Oddanie sprzętu do serwisu.
    By josephebeloki in forum Serwis
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 16-02-2014, 11:43
  2. Przygotowanie body do wysyłki do serwisu
    By frank996 in forum Serwis
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 22:29
  3. poszukuję serwisu sprzętu gps - wwa
    By erde in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-06-2010, 16:56
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-01-2010, 09:56
  5. Przygotowanie aparatu i sprzętu do zimowych sesji
    By jerrybb1 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2008, 17:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •