Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie Pierwszy koncert

    Witajcie

    W wątku anonimowym niedoczekałem się żadnej krytyki więc może ktoś będzie miał odwagę coś napisać jak wyszedłem z cienia

    Jakiś czas temu znajomy do mnie napisał czy nie pójdę na koncert zespołu jaki dopiero zaczyna swoją przygodę. Grali covery takich zespołów jak Metallica, RHCP, Offspring i kilku innych. Stwierdziłem, że nie będę kisnął w domu i można pójść. Pomyślałem, że wezmę aparat ze sobą i przy okazji sprawdzę jego możliwości w takich warunkach. Co sądzicie? Dobrze, że wziąłem czy lepiej gdyby w domu został?

    Proszę o każdą formę krytyki i napisanie co się podoba a co nie.

    Pozdrawiam!


    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    1,3,6,7,12,13 jak dla mnie ok bo uchwyciła jakiś klimat, reszta raczej nie koncertowa tylko jak z imprezy w gimnazjum lub w domu kultury na dożynki
    Ale ja się nie znam i nawet takich zdjęć nie mam do pochwalenia się

  3. #3

    Domyślnie

    Jak na takie warunki to zdjęcia ciekawie wyszły, a warunki miałeś fatalne.
    Mi tylko brakuje trochę dynamiki, szczególnie, że jak piszesz, grali trochę ostrzej, ale może to też i wina samego zespołu.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4

    Domyślnie

    Jej
    Dzięki chłopaki

    "Jak na takie warunki to zdjęcia ciekawie wyszły, a warunki miałeś fatalne."
    Niestety w tym budynku zawsze światło leżało. Czasami czekałem kilkadziesiąt sekund aby zrobić zdjęcie gdy światła błysną na chłopaków. Taki komentarz to wielka pochwała


    Może faktycznie wyglądało to jak dożynki
    Goście grali pierwszy raz publicznie i byli niemiłosiernie spięci.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #5

    Domyślnie

    Wyrzucil bym polowe zdjec plus przy tak bezsensownym oswietleniu zrobil B&W.
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Devilish_Chaos Zobacz posta
    Wyrzucil bym polowe zdjec plus przy tak bezsensownym oswietleniu zrobil B&W.
    Jakie byś zostawił?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #7

    Domyślnie

    Dożynki to raczej pod chmurką

  8. #8

    Domyślnie

    Podoba mi się 3. Ruch pałki i trochę tego dymu. W dodatku skupienie, a nawet zawzięcie widziane na twarzy perkusisty. Fajnie to wyszło. Reszta też jest ok. Pisze to jako totalny amator. Nigdy nie robiłem zdjęć na koncercie.

  9. #9

    Domyślnie

    oni grali mete i red hotów ?? Osz w mordę - zrobili to tak jak nikt inny na świecie.
    Jak wspomniano - klimat dozynkowo gimnazjalno domo kulturowy. Bez ognia, mocy, czadu, klimatu. Po części to efekt grających i po części fotografa.
    kadry niechlujne - wystające w różnych częściach elementy scenografii, statywów itp - tego można było uniknąc i kadrowac dokładniej - szczególnie że koncert wygląda na taki w którym gdyby przestano grać to nikt by nie zauważył.
    Oświetlenie koncertu mocno z tyłka moim zdaniem - cięzko coś z tym zrobić - no chyba ze kontrastowe BW.
    A nie lepiej by się nauczyć koncertowego foto pójść na prawdziwy koncert ? I wtedy masz światło, ogien na scenie, emocje i ogólny rozpierdziel - i wtedy jak ogarniesz temat to masz foty ogień.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Podoba mi się 3. Ruch pałki i trochę tego dymu. W dodatku skupienie, a nawet zawzięcie widziane na twarzy perkusisty. Fajnie to wyszło. Reszta też jest ok. Pisze to jako totalny amator. Nigdy nie robiłem zdjęć na koncercie.
    dzięki!


    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    oni grali mete i red hotów ?? Osz w mordę - zrobili to tak jak nikt inny na świecie.
    Jak wspomniano - klimat dozynkowo gimnazjalno domo kulturowy. Bez ognia, mocy, czadu, klimatu. Po części to efekt grających i po części fotografa.
    kadry niechlujne - wystające w różnych częściach elementy scenografii, statywów itp - tego można było uniknąc i kadrowac dokładniej - szczególnie że koncert wygląda na taki w którym gdyby przestano grać to nikt by nie zauważył.
    Oświetlenie koncertu mocno z tyłka moim zdaniem - cięzko coś z tym zrobić - no chyba ze kontrastowe BW.
    A nie lepiej by się nauczyć koncertowego foto pójść na prawdziwy koncert ? I wtedy masz światło, ogien na scenie, emocje i ogólny rozpierdziel - i wtedy jak ogarniesz temat to masz foty ogień.

    Haha
    Skąd Wy wiecie, że to w domu kultury było?
    Światła noo niestety... te same od 20. lat i już wtedy mi się nie podobały

    Co do kadrów to faktycznie trzeba było się trochę gimnastykować aby się pozbyć rzeczy z kadru (nawet teraz dopiero zauważyłem, że na #13 nie występlowałem spodni w LG rogu (miałem to zamiar zrobić i zapomniałem :/), które i tak jak widać wpadały w kadr
    Zawsze jak był koncert taki porządny to mnie niestety nie było... ale nadrobię obowiązkowo
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 17-01-2017 o 14:50
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Mój pierwszy koncert
    By jacekhc666 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-07-2011, 10:34
  2. D90 Pierwszy dzień, pierwszy problem.
    By ronii_m in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 11-09-2010, 21:41
  3. [ Reportaż ] Pierwszy koncert
    By Szymek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 15:45
  4. Pierwszy ślub w sezonie, w ogóle pierwszy :)
    By philig in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-07-2008, 15:10
  5. pierwszy slubing - pierwszy post
    By CatchTheMoment in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-07-2008, 00:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •