Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Spiryt - rady już dostałeś, łomot i pochwały też Najważniejsze, że spróbowałeś i zdobywasz nowe doświadczenia. Jak na pierwszy raz nie jest źle, choć rzeczywiście bałagan na scenie na niektórych zdjęciach przeszkadza.

    Z mojej strony dwie rzeczy: dlaczego tylko na dosłownie kilku zdjęciach widać oczy artystów? Oni byli naćpani, czy jak? Jeśli tak, to zaczęli karierę nie od tego, co trzeba

    Następnym razem zwróć uwagę, na selekcję zdjęć i wrzuć więcej takich, na których ludziki mają pootwierane oczy, a nie śpią, bo być może stąd wziął się ogólny odbiór niektórych komentujących w tym wątku, że na tym koncercie zalatywało nudą

    Druga sprawa: ogniskowe - masz jasną Tokinę - szkoda, że z bliska nie poszalałeś na niej - czasem lekkie przerysowanie otoczenia z gitarzystą w centrum kadru robi robotę. Nie masz tele, a szkoda, bo też się przydaje, ale nie wymagam od Ciebie żebyś kupował 70-200 tylko po to żeby robić zdjęcia na koncertach. Do portretów sobie kup, to i na koncerty będziesz miał
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  2. #22

    Domyślnie

    Kurcze miałem sprawdzić w B&W jak to wyglądać będzie ale nie miałem czasu....
    @SerU dzięki za porady
    Oczy... też chciałem oczy ujrzeć ale się bali. Gitarzysta raz wytrzeszczył jak byłem skupiony na czymś innym akurat

    70-200 aa i chętnie...nie potrzebujesz nerki?

    Tokiny nie brałem, nie miałem jeszcze tulipana do niej (taką kupiłem i dzisiaj dopiero mi tulipan przyszedł) i wziąłem tylko sigmę i 35/1.8
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Z mojej strony dwie rzeczy: dlaczego tylko na dosłownie kilku zdjęciach widać oczy artystów? Oni byli naćpani, czy jak? Jeśli tak, to zaczęli karierę nie od tego, co trzeba
    Spróbuj zrobić zdjęcie Romanowi Kostrzewskiemu z Kata, kiedy ma otwarte oczy jak śpiewa.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Sz. Zobacz posta
    Spróbuj zrobić zdjęcie Romanowi Kostrzewskiemu z Kata, kiedy ma otwarte oczy jak śpiewa.
    To on ma oczy? :O
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Mój pierwszy koncert
    By jacekhc666 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-07-2011, 10:34
  2. D90 Pierwszy dzień, pierwszy problem.
    By ronii_m in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 11-09-2010, 21:41
  3. [ Reportaż ] Pierwszy koncert
    By Szymek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 15:45
  4. Pierwszy ślub w sezonie, w ogóle pierwszy :)
    By philig in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-07-2008, 15:10
  5. pierwszy slubing - pierwszy post
    By CatchTheMoment in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-07-2008, 00:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •