Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Taterki_2 (od zadniej strony, czylie tej naszej)

    NIKON

  2. #2

    Domyślnie

    Świetna panorama, doskonałą robotę robi przejście od ciepłych barw do zimnych na niebie. Mogę jedynie ponarzekać, że mały format. Super !

  3. #3

    Domyślnie

    A na mnie ta panorama nie robi żadnego wrażenia. Kadr bardzo słaby. Lewa strona praktycznie nic do zdjęcia nie wnosi. Do tego nieciekawie niebo psuje odbiór tej pracy

  4. #4

    Domyślnie

    Podejrzewam że celem lewej strony było ciepła tonacja nieba vs, niebieskiej z prawej. Panoramy z takim oddaleniem wg. mnie mają mniejszy sens, dałbym większe przybliżenie zamykając całość gór w kadrze...
    Nikon i podróże ...


  5. #5

    Domyślnie

    Mnie osobiście bardzo się podoba. Harmonia w przejściu barw od lewego ciepła do prawego zimna i właśnie te oddalone góry dają mega spokojny odbiór całości. Bardzo przyjemnie się na to patrzy.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za wizyty i pozostawione literki...
    Są gusty i guściki, dla ludzi, którzy z górami mają do czynienia na "co dzień" widok nieskazitelnego nieba i przejść nazwijmy to tonalnych nie robi żadnego wrażenia. Uznaję zasadę, że jak się już w górach pojawiam to rejestruję to co mnie akurat odpowiada...
    NIKON

  7. #7

    Domyślnie

    ale by to pięknie wyglądało wydrukowane na szkle w dużym formacie (3x1m).
    Zacny widok.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

Podobne wątki

  1. [DR5000] Film o naszej fotografii ślubnej
    By DR5000 in forum Video/film
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-12-2013, 12:33
  2. taka hot zajawka z naszej Sesji
    By Woland in forum Video/film
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-2013, 19:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •