Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja bym tam zrobił od następnego trzy dni na nadsyłanie, trzy dni na głosowanie, więcej dynamiki Panie i Panowie
    Pisałem, że mam to odgórnie narzucone a nie iż sobie sam to wymyśliłem
    Można by było jeszcze bardziej dynamicznie 3 na wysyłanie i dzień głosowania (co ma być to będzie) ale kto to będzie robił cały czas przy tym? :P


    Co do rankingu to myślałem nad tym czy aby nie wprowadzić tego już od tej edycji tylko muszę się wstrzymać do północy...może uda mi się coś niecoś uda załatwić :P

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez thekrycha Zobacz posta
    A nie prościej po prostu gangbang
    Ja tu o strukturze danych a ten mi z innym tubem wyskakuje
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dzień na głosowanie to za mało bo wypatrzone wyniki są przy małej ilości głosujących, osobiście zawsze byłem za 3+3 i dzień zapasu.

  3. #23

    Domyślnie

    Też wolałbym więcej dynamiki ale jak z góry przyszło to się nie poradzi. Tak wynika z dziejowego doświadczenia
    A tak z innej beczki sextuple brzmi bosko
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  4. #24

    Domyślnie

    @koesh, Ty jesteś cały czas na forum, masz na to czas, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Przez cały cykl analogowy nie znalazłem czasu aby wziąć w nim udział. Od piątku do poniedziałku, a czasami wtorku jestem wyłączony. Mogłem tylko głosować. Ilu jest w podobnej sytuacji? I tu nie chodzi o to, że rawka cztery dni się obrabia, tylko o to, że cztery dni nie ma czasu się tym zająć albo wysłać. Od jutra znowu będę tylko wtorek-piątek. Jeżeli te trzy dni, które proponujesz wypadną poza wtorek-piątek to niestety...
    Uważam też, że cały cykl zabawy powinien być różny od siedmiu dni, tak aby było przesunięcie rozpoczęcia zabawy. Umożliwi to ludziom w sytuacji podobnej do mojej wzięcie udziału.
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  5. #25
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Rozumiem, a jak reszta propozycji, które wymieniłem ?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Rozumiem, a jak reszta propozycji, które wymieniłem ?
    Jak pisałem co do rankingu to czekam na decyzję jednego gościa odnośnie nagród (miał na weekendzie napisać)....

    Arczi tak prowadził dynamicznie bo chciał się uwinąć przed moim powrotem z UK dlatego każda edycja miała różny czas na zgłaszanie.
    Odnośnie tych wszystkich "emocji" to gonił ludzi aby sobie przygotować w ciągu tygodnia głosowanie a nie wszystko na samym końcu jak ja to robię. Czekam spokojnie czy ktoś wyśle czy nie wyśle (poganiam ale nie wymuszam- patrz brak dodatkowych punktów) i to sobie godzinę przed końcem nadsyłania prac segreguję, oznaczam, wrzucam na serwer, tworzę paczkę ze zdjęć, XMP pobieram do innego, tworzę głosowanie (tak... to wszystko zajmuje godzinę i nawet ponad.... @thekrycha potwierdzi).

    Jak pisałem innych terminów niż 7+3 nie będzie. Przy tym zostajemy... mam związane ręce.


    Odnośnie punktacji to dałem taką ile kto zdobył głosów... dla jednych dobrze, dla innych źle- zawsze komuś nie dogodzi.... i szczerze się przyznam nie chciałem tracić dodatkowego czasu (pisanie pracy- której pewnie nie napiszę w tym roku i pełno roboty w koło) na tworzenie mini rankingów i przyznawania punktów.


    Odnośnie wywołarek i PS-a...
    Nie trzymajmy się sztywno tylko wywoływania. Trochę humoru też trzeba wprowadzić... od tego są specjalne i podziwiam poprzednika za ich wprowadzenie. Trochę rozluźnia atmosferę...dodaje wyobraźni. Tego nie mam zamiaru zmienić :P


    P.S. @koesh jak masz...lub ktokolwiek ma...pomysł na jakiś cykl.....i nagrodę aby zachęcić to zapraszam na PW w celu ustalenia zasad
    Sobie to w stopce zamieszczę tylko pierwsze siostrze pomogę w trygonometrii :P
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #27

    Domyślnie

    Co do rankingu i punktacji. Nie wiem, jakie chcecie zrobić cykle, miesięczne, kwartalne, jakaś ilość zabaw, czy jeszcze coś innego. Proponuję dodać takie coś, aby autor prac przy wysłaniu pierwszej pracy w danym cyklu wyraźnie się określił, czy chce brać udział w punktacji, czy nie. Podobnie jak z plikami xmp. Punktacja i rankingi z początku zabawy zachęcają, a potem odstraszają potencjalnych nowych autorów i tych z końca rankingu. Zobaczcie zabawy obok, o świecie i o Polsce. Zostało tam tylko parę osób. Ja w ogóle przestałem tam zaglądać, bo jak widzę ile punktów ma czołówka, to zdaję sobie sprawę, że musiałbym wygrywać wszystko przez pół roku, więc z mety jestem na straconej pozycji i rezygnuję. Inni chyba też tak uważają, bo zostało tam parę osób. Po prostu to odstrasza.
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rwpb Zobacz posta
    Co do rankingu i punktacji. Nie wiem, jakie chcecie zrobić cykle, miesięczne, kwartalne, jakaś ilość zabaw, czy jeszcze coś innego. Proponuję dodać takie coś, aby autor prac przy wysłaniu pierwszej pracy w danym cyklu wyraźnie się określił, czy chce brać udział w punktacji, czy nie. Podobnie jak z plikami xmp. Punktacja i rankingi z początku zabawy zachęcają, a potem odstraszają potencjalnych nowych autorów i tych z końca rankingu. Zobaczcie zabawy obok, o świecie i o Polsce. Zostało tam tylko parę osób. Ja w ogóle przestałem tam zaglądać, bo jak widzę ile punktów ma czołówka, to zdaję sobie sprawę, że musiałbym wygrywać wszystko przez pół roku, więc z mety jestem na straconej pozycji i rezygnuję. Inni chyba też tak uważają, bo zostało tam parę osób. Po prostu to odstrasza.
    No to akurat jest jasne. Od samego początku pisania poprzedniego postu sobie myślałem: "nie zapomnij napisać, że udział w rankingu ma być deklarowany przez osoby udział w nim biorące".... i wiecie co? Zapomniałem :P
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #29

    Domyślnie

    Trzeba było zawiązać sobie supełek na wstążce wokoło buteleczki
    Oczywiście tylko w celach zdrowotności...
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  10. #30
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie zaglądam do zabawy co to jest bo wkurza mnie niezrozumienie autorów zdjęć że chodzi o fragment czegoś co mamy odgadywać i nie polega to na daniu zdjęcia białej ściany i pytania w jakim mieście znajduje się to mieszkanie

    Cykl musi być dynamiczny żeby nie zmęczył trwaniem np trzy miesiące, dlatego tygodniowa zabawy x6 maksymalnie, ranking prosty żeby nie wczytywać się w zawiłości, dodać nagradzanie punktami dla autora rawka za najelpsza/najgorszą prace jego zdaniem i jedziemy z zabawą.
    Poprzedni cykl miał mocną rywalizację i do ostatniego rawka nikt nie był pewny, wygrałem w ostatnim głosowaniu cały cykl i do ostatniego rawka było bardzo dużo prac, a nawet przecież były nagrody dla "przegranych" i to bardzo ciekawe
    Ostatni cykl mnie troszkę odpychał zasadami i tą "analogowością", która mocno ograniczała zabawę ale i tak jednego rawka wygrałem

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki no 18
    By Psychotrop in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 13-05-2011, 00:31
  2. Zabawa w RAWki no 9
    By sea21 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 21:17
  3. Zabawa w RAWki No. 4
    By Slon in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 107
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 00:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •