Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Daria

  1. #1

    Domyślnie Daria

    Daria

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    Poproszę o opinie
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 17-03-2017 o 22:11
    D7000 + D500 + Sigma AF 18-35mm f/1.8 A DC HSM Art + Sigma 70-200 f2.8 apo ex dg os hsm

  2. #2

    Domyślnie

    zdjęcia wklejonego nie widać, bo linki z googla się wygaszają prędzej czy później
    poza tym "forum" nie lubi jak się ich odsyła linkami, dlatego wklej tu zdjęcia które chcesz zaprezentować
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #3

    Domyślnie

    Skuty, niestety, w mojej subiektywnej opinii jest słabo.

    1. Słaba kompozycja ujęcia, słabe kadrowanie. Ucięte palce stóp, krzywo, z ramienia "wyrasta" wieża + prześwietlony drugi plan. Ujęcie wyglądałoby zapewne lepiej gdybyś znajdował się z dziewczyną w jednej osi, zadbał o piony i bardziej zbalansował ekspozycję tła i pierwszego planu, choćby za pomocą blendy.

    2. Zupełnie nie przemawia do mnie ta mina, brak ekspresji. Wygląda trochę jakby : "Weź stań i przygryż wargę" a w odpowiedzi "no rób już to zdjęcie"

    3. Tu z kolei jest wg mnie całkiem fajnie i naturalnie, jednak ponownie słabe kadrowanie. Prawa stronę kadru odciąga uwagę, przesuń dziewczynę nieco w lewo, tak aby nie robić bałaganu w tle. Staraj się też kadrować tak, aby nie ciąć w łokciu.

    4. Nie mój klimat.

    5. Nawet fajna, ale niestety brak obróbki.
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki wielkie
    D7000 + D500 + Sigma AF 18-35mm f/1.8 A DC HSM Art + Sigma 70-200 f2.8 apo ex dg os hsm

  5. #5

    Domyślnie

    Nr 3 í 5. Reszta do porawy, co mi się podoba to to, że sięga sz po własny pomysł i się nie bisz . Modelka moglaby bardziej wierzyć w to co robi, oczy zdradzają niepewność. Keep going

  6. #6

    Domyślnie

    Jest nieźle. Ale najlepszych zdjęć tu nie pokazałeś. Celowo nie napiszę które to, choć podpowiem, że szersze. Zatem podejrzewam brak pewności i przekonania o tym, co jest dobre. Dodatkowo, mimo, że kolor włosów fajny, to część zdjęć zyska na dobrej konwersji do cz/b. Ze względu na lekki chaos kolorów w tle. Zachowaj dobrze materiał z tej sesji i wróć do niego za jakiś czas (dwa lata na przykład), dokonaj selekcji, kadrowania i obróbki ponownie. Będzie znacznie lepiej. Materiał wyjściowy nie jest zły, ale wymaga trochę bardziej świadomej pracy.
    To zdecydowania najlepszy zestaw, jaki do tej pory wstawiłeś. Pozostałe lepiej pominąć milczeniem, a ten ma potencjał. To też duża zasługa modelki. Jest ciekawa, ma coś w sobie i jest charakterystyczna. Do tego odważna, zgrabna i kombinująca z mimiką. Jeżeli to możliwe, to utrzymywałbym z nią kontakt i współpracował jak najwięcej.

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Daria
    By dembiec in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-12-2011, 22:17
  2. [ Glamour/Beauty ] Daria
    By renard in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 04-09-2009, 10:44
  3. [ Portret ] Daria
    By qamil_d_dg in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 00:06
  4. [ Portret ] Daria
    By hanibal in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-06-2009, 13:58
  5. Daria.
    By Tomek Konopka in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-02-2009, 15:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •