Close

Zobacz wyniki ankiety: RAWki 130 ANALOGOWE

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 woto

    11 20,37%
  • 2 notdot

    2 3,70%
  • 3 Banderas

    22 40,74%
  • 4 qdlaczian

    8 14,81%
  • 5 spiritus

    6 11,11%
  • 6 thekrycha

    22 40,74%
  • 7 zvierzak

    4 7,41%
  • 8 Boston

    6 11,11%
  • 9 frogi

    7 12,96%
  • 10 madebyzosiek

    5 9,26%
  • 11 Ostry600

    10 18,52%
  • 12 Salix

    7 12,96%
  • 13 siemalysy

    5 9,26%
  • 14 And.N

    2 3,70%
  • 15 karczek.foto

    6 11,11%
  • 16 Nbogdan

    17 31,48%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie ANALOGOWA Zabawa w RAWki nr 130 - ostatnie głosowanie

    Witajcie

    Ostatnie głosowanie prowadzące do aparatu Praktica. Już w czwartek o podobnej porze dowiemy się kto wygrywa cykl analogowy i zarazem nagrodę. Tak więc życzę powodzenia!

    Obecny RANKING

    Głosujemy na maksymalnie 4 (słownie: cztery!!!) prace jakie Wam się podobają.

    Bardzo prosiłbym o sumienne podejście do tematu i nie głosowanie na więcej.

    Autorami zdjęć są: @SerU (1), @Banderas (2), @woto (3)

    Termin głosowania mija za 2 dni - Czwartek.

    Numer danego zdjęcia znajduje się NAD danym zdjęciem.

    W przypadku remisu nastąpi jednodniowa dogrywka.

    Po skończonym głosowaniu proszę autora rawka (inni oczywiście też mogą) o wypowiedzenie się na temat zwycięskiej pracy.

    Nasza galeria zrobiona przez użytkownika clusca: https://www.flickr.com/photos/nikoniarze/


    ORYGINAŁY



    1


    2


    3





    WASZE PROPOZYCJE


    1



    2



    3



    4



    5



    6



    7



    8



    9



    10



    11



    12



    13



    14



    15



    16





    Paczka z pracami jest tu ==> https://www.dropbox.com/s/urfcxnka0dik6f4/130.rar



    Jeżeli zagłosowałeś tutaj to nie zapomnij zagłosować jeszcze w drugiej ankiecie (O TUTAJ!)...jeżeli natomiast i tam już byłeś to sfotografuj swoje SŁODKOŚCI i weź udział w ZADANIACH TEMATYCZNYCH




    Przypominam, że po zakończonym głosowaniu zostanie ujawniona lista autorów wraz z numerami zdjęć.
    Jeżeli ktoś się nie zgadza na ujawnienie to proszę o PW z taką informacją.


    Informuję również, że istnieje możliwość "subskrypcji" zabawy. Wystarczy wysłać taką chęć do mnie na PW wraz z adresem e-mail na który ma przychodzić mail o nowej zabawie!!!


    PLIKI XMP DO POBRANIA
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 06-01-2017 o 23:20
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    Zagłosowane. Jeden z robali szczególnie mi się spodobał. I nie mówię o chrabąszczu, tylko tym trawojadzie
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Ja też oddałem glos podobają mi się pomysły na oba gatunki
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  4. #4

    Domyślnie

    Oba gatunki w trawie, to ciężko się zdecydować Jedne drzwi/wrota też niczego sobie
    Ostatnio edytowane przez thekrycha ; 04-01-2017 o 00:07
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  5. #5

    Domyślnie

    Ciężko się zdecydować. Prześpię się z tym co by głosów nie zmarnować

  6. #6

    Domyślnie

    A ja nie będę z tym spać, bo im dłużej myślę, tym bardziej mi głowa boli. Szkoda, że to już koniec, bo z każdą edycją coraz zacniejsze prace.

    Superkierowniku @spiritus, przewidujesz na zakończenie jakiś specwątek? Szampan, hostessy, cycóś takiego?
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rwpb Zobacz posta
    A ja nie będę z tym spać, bo im dłużej myślę, tym bardziej mi głowa boli. Szkoda, że to już koniec, bo z każdą edycją coraz zacniejsze prace.

    Superkierowniku @spiritus, przewidujesz na zakończenie jakiś specwątek? Szampan, hostessy, cycóś takiego?
    @rwpb
    Nie przewiduję aale możesz coś zaproponować

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Za to przewiduję przecieki


    Podium się nie zmienia, jednak druga praca zyskała dodatkowy punkcik przewagi nad trzecią. Peleton daleko z tyłu... nie ma pracy bez głosu
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    Nie chcę nic proponować, bo moje terminy są trochę sprzeczne z terminami zabaw. Ale może napiszę tak:
    Jeżeli porównamy prace z pierwszej edycji z późniejszymi, to naprawdę jest ogromny przeskok przede wszystkim w świadomości autorów. Oczywiście w świadomości dotyczącej foto analogowej. Ludziska zrozumieli, że fotografia analogowa też była/jest ładna, że każdy fotograf starał się zrobić ją jak najlepiej, że fotki porysowane, z paprochami, plamami, itp. nigdy nie zostały by sprzedane. I taki wzrost świadomości jest chyba największym plusem tych zabaw. A fotografia analogowa nie umarła, nie skończyła się, tylko istnieje i ma się dobrze. Wystarczy poszukać na tym forum, są wątki tylko z analogiem.
    A co inni o tym myślą?
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  9. #9

    Domyślnie

    To że niema pracy bez glosu mnie cieszy, bo sam na siebie nie glosowalem, a to znaczy, że komus sie podobalo

  10. #10

    Domyślnie

    Jak mówi stare przysłowie: "szkoła czyni mistrza".
    Dla mnie ta edycja jest głównie nauką obróbki, poznawaniem narzędzi i efektów. Jak cała zabawa w Rawki z resztą.
    Dzięki temu można porównać swoje efekty z innymi, podpatrzeć nowe metody, i poddać się ocenie.
    W tej edycji starałem się wyrobić sobie coś w rodzaju własnego " stylu" na monokolor, aby efekt był powtarzalny. Zostałem oceniony wysoko, co bardzo mnie cieszy, zwłaszcza że bawię się w tym temacie zaledwie kilka miesięcy.
    Myślę, że postęp jakości wszystkich uczestników jest widoczny, czyli efekt szkoleniowy jest osiągnięty, a popularność rośnie.
    Chwała Kierownikom i Uczestnikom za to. Czekam na następne, może też jakieś tematyczne edycje?
    Na przykład runda krajobrazowa, architektury czy portretu?
    Luźny pomysł, co Wy na to?
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ANALOGOWA Zabawa w RAWki nr 127 - głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-12-2016, 16:36
  2. ANALOGOWA Zabawa w RAWki nr 126 - głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 02-12-2016, 23:35
  3. Zabawa w RAWki nr 124 - ANALOGOWA (głosowanie)
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 18-11-2016, 18:43
  4. Zabawa w RAWki nr 123 - ANALOGOWA (głosowanie)
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12-11-2016, 17:35
  5. Analogowa zabawa w RAWki nr 122 - głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 04-11-2016, 21:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •