Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Odzyskiwanie danych z karty

    Usunąłem sobie przez pomyłkę z karty nie ten plik co trzeba i chciałbym go odzyskać. Plik to film nakręcony D5300, usunięty został przy przeglądaniu w aparacie, po nim usunąłem jeszcze jedno zdjęcie po czym zorientowałem się w pomyłce, kartę wyjąłem i nic więcej na niej nie zapisywałem ani nie usuwałem. Ściągnąłem kilka programów do odzyskiwania danych, ale żaden nie dał rady odzyskać filmu: Digital Image Recovery odzyskał zdjęcia robione pół roku temu, ale tego na czym mi zależy w ogóle nie odnalazł. Recuva odnajduje plik z adnotacją stan bardzo zły, ten plik został nadpisany przez xyz, przy czym xyz to zdjęcie zrobione 3 tygodnie przed skasowanym filmem. Coś udaje się odzyskać, ale nie mogę tego otworzyć, wszystkie odtwarzacze wywalają komunikat o uszkodzonym pliku. PC Inspector File Recovery znajduje film, condition: good, ale przy próbie zapisu zawiesza się. Podpowie ktoś bardziej doświadczony czym i jak to cholerstwo odzyskać?
    D5300, Sigma 10-20 f4-5.6, Sigma 17-50 f/2.8, Tamron 70-300 VC USD, SB-700, YN RF-605N

  2. #2

    Domyślnie

    Witam

    Spróbuj użyć BadCopy, jeśli chodzi o odzyskiwanie zdjęć jeszcze mnie nie zawiódł, filmów nie odzyskiwałem, nie miałem takiej potrzeby.

    Pozdrawiam
    Kazik

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedyś utraciłem zdjęcia podczas przerzucania z karty na komputer. Poprosiłem o pomoc na forum. dostałem parę podpowiedzi i najbardziej mi pomógł programik Recuva. Parę miesięcy temu znów go użyłem. Polecam.
    D300s | D500 | N 18-200 VRII | N 35/1.8G AF-S | N 85/1.8 AF | N 300/2.8 AF-I | N TC-17E II | N 200-500/5.6 VR | SB-700 | M 055XPROB + TRIOPO DG-3

  4. #4

    Domyślnie

    Spróbuj TestDisk, Data Recovery niestety to film a nie zdjęcia, filmy są trudniejsze ;/
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #5

    Domyślnie

    Potwierdzam, poprzednia odpowiedz. Niestety odzyskanie filmu dobrej jakości filmu graniczy z cudem. Często jest tak że pare klatek z filmu jest zniszczona przez co program daje status np."uszkodzony". Są firmy które zajmują się odzyskiwaniem nawet starych danych z karty ale to kosztuje majątek :/

  6. #6

    Domyślnie

    Card Data Recovery
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

    Domyślnie

    Spróbowałem wszystkiego co tu wymieniliście i nic. Najbliżej był Recuva i PC Inspector, ale odzyskanych przez nie plików nie mogę otworzyć.
    D5300, Sigma 10-20 f4-5.6, Sigma 17-50 f/2.8, Tamron 70-300 VC USD, SB-700, YN RF-605N

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2016
    Miasto
    Bieszczady
    Posty
    39

    Domyślnie

    Spróbuj jeszcze DMDE. Powinien pomóc

    Wysłane za pomocą mTalk

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bruner Zobacz posta
    Spróbowałem wszystkiego co tu wymieniliście i nic.
    Nie doczytałeś chyba
    - szansa odzyskania filmu jest niestety niewielka, musiałbyś mieć bardzo dużo szczęścia, żeby odzyskać chociaż połowę...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #10

    Domyślnie

    spróbuj odzyskany uszkodzony plik video potraktować programem z tej strony: http://www.divfix.org/
    myślę co piszę

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. odzyskiwanie danych
    By LUKIFOR in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 01-08-2014, 14:09
  2. odzyskiwanie danych
    By chodnik in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-05-2011, 14:37
  3. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 09-02-2007, 23:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •