Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53
  1. #31
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma tego sprzedawcy na ebay obecnie ( to tak odnośnie gwarancji ) i wysyłka była z HK, szło długo bo dwa tygodnie, a ogólnie z chin to loteria czasowa, może być 10 dni, a może być 1,5 miesiąca.
    Zerknij na gearbest.com czy mają, dobry sklep i od nich towar szybko idzie.

  2. #32

    Domyślnie

    Na aliexpress są oferty na triopo 982 II lub III z opisem kompatybilne canon i nikon to nie błąd ? W innych jest mowa tylko do nikon. O co tu chodzi. Możesz podać linka gdzie zamawiałeś.

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  3. #33

    Domyślnie

    Kuzyn mój kupił ostatnio taka lampę.
    Miałem ja w rękach trochę w mieszkaniu fotek strzeliłem. Prawie dwa razy większa od mojej Sb 700 albo po prostu dwa razy większa kuzyn kupił ją na allegro do zdjęć w klubie. On dopiero zaczął robić zdjęcia więc się uczy ale ja mu tam ladnie doradzam
    Lampa zrobiła na mnie dobre wrażenie, wiadomo chińczyk ale tani
    Mówił kuzyn że mu się zagrzała w klubie raz cała gorąca, enellopy tak samo. I chyba przestała mu robić foty na chwilę. Ale za drugim razem w klubie już nie było tego efektu.l przegrzania. Jutro idzie 3ci raz
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzasek Zobacz posta
    Na aliexpress są oferty na triopo 982 II lub III z opisem kompatybilne canon i nikon to nie błąd ? W innych jest mowa tylko do nikon. O co tu chodzi. Możesz podać linka gdzie zamawiałeś.
    Też się nad tym zastanawiałem. Napisałem wiadomość do sprzedawcy z ebaya w tej sprawie. Zobaczymy co odpowie.
    D5600 + AF-P 18-55mm, AF-P 70-300mm, AF-S 35mm

  5. #35
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wybierasz jaki model chcesz czy N czy C, tylko wersja 988 jeśli dobrze pamiętam ma oba systemy TTL, a model 985 ma kolorowy dotykowy ekran.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Wybierasz jaki model chcesz czy N czy C, tylko wersja 988 jeśli dobrze pamiętam ma oba systemy TTL, a model 985 ma kolorowy dotykowy ekran.
    No właśnie tego wyboru nie ma i to jest dziwne, bo jedni piszą że tylko do Canona lub tylko Nikon i to jest dla mnie zrozumiałe. Ale też są oferty gdzie majfrend z chin pisze że do obu systemów bez możliwości wyboru.
    Np.
    TRIOPO TR-982II Wysoka Prędkość Synchroniczna TTL Lampa błyskowa Speedlite Flash 1/8000 LCD Bezprzewodowy Tryb Master Slave dla Nikon Canon
    http://s.aliexpress.com/yiieeQNb
    (from AliExpress Android)

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez dzasek ; 09-10-2017 o 16:59

  7. #37

    Domyślnie

    Ale ciekawostka - na ostatnim zdjęciu widać stopkę, która ma piny i dla Nikona (z przodu i z tyłu centralnego) i dla Canona (z tyłu). W opisie dali info, że "Nikon master mode", więc chyba uniwersalna, ze wskazaniem na Nikona (???)

  8. #38

    Domyślnie

    Sprzedawca napisał, że ta aukcja jest do nikona, więc zaryzykowałem i kupiłem tutaj

    Teraz pozostaje czekać na przesyłkę.
    D5600 + AF-P 18-55mm, AF-P 70-300mm, AF-S 35mm

  9. #39
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dałem ci link do sprawdzonego sprzedawcy gdzie masz komplet z nadajnikiem firmy triopo, a kupiłeś ciut taniej samą lampę.

  10. #40

    Domyślnie

    Cześć,

    Postanowiłem w końcu kupić lampę. Do użycia z d7100. Raczej bardzo rzadko będę korzystał. Ot, rodzinny obiad w restauracji, impreza firmowa (laserpark), zdjęcia pomieszczeń, zdjęcia z targów. Pewnie 3-6 razy w roku. Niemniej nie zamierzam kupować badziewia

    Widzę, że YN685 jest polecana więc taką kupię, chyba że byłoby coś bardzie odpowiedniego?

    Co oprócz lampy? Coś do rozpraszania światła ? (Tzw mydelniczka) Jeśli tak, to jaka? Coś jeszcze?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lampa dla amatora.
    By hiuman in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 13-03-2016, 18:41
  2. Lampa błyskowa dla amatora
    By Migdzinski in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 18-11-2013, 05:35
  3. Dobra i tania lampa dla amatora
    By Pantoitoi in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-02-2012, 10:27
  4. Dobra lampa do D7000 dla amatora
    By SzymonPOZNAN in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 23:45
  5. Druga lampa dla amatora
    By Sever in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2007, 22:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •