Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Jeśli Ci zależy na szybkim i dokładnym AF to masz D750 w kwocie w której się zmiescisz. D750 to też FF i masz wtedy dobra matrycę, plastykę i dobra ergonomię i szybkiego dobrego AF.D610 z pewnością nie ma aż tak dobrego AF. Taki aparat to strzał w 10 do fotografowania dzieci, reportażu i szybkiej akcji. D810 też możesz brać, ale czy potrzebna Ci będzie matryca 36mpx ? I cena dużo wyżej.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kachna Zobacz posta
    Z obiektywów chciałam jedynie dokupić 24-70mm (i coś tam sprzedać). Bardzo lubię 80-200, ładnie "maluje", nie chciałabym go wymieniać. Czy to jest za słabe szkło pod fx? Bo skoro z dx mi się podoba to z fx powinno być tylko lepiej, dobrze rozumuję?
    Przerobiłem wiele szkieł i 80-200 f2.8 ( mam przedostatnia wersje) jest świetny i niezawodny. Sprzedałem 85 1.4 bo portrety z 80-200 bardziej mi się podobają, wiec lepiej nie pozbywaj się tego szkła. Ja akurat mam D600 i na AF nie narzekam.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    szybkie czy celne..?
    Pytasz o szkło 80-200? Celne jest, czy szybkie to ciężko mi stwierdzić bo pracuję z nim na d90 i nie bardzo mam porównanie do innej puszki. Porównując do innych obiektywów to np. 50mm wydaje mi się szybsza. Ale i tak kocham to szło

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    Przerobiłem wiele szkieł i 80-200 f2.8 ( mam przedostatnia wersje) jest świetny i niezawodny. Sprzedałem 85 1.4 bo portrety z 80-200 bardziej mi się podobają, wiec lepiej nie pozbywaj się tego szkła. Ja akurat mam D600 i na AF nie narzekam.
    Dzięki. Nie mam w planach sie go pozbywać bo jak już wcześniej pisałam kocham to szkiełko. Dziś byłam z nim w plenerze i znowu się upewniłam, że jest cudowne. I w dodatku za takie pieniądze.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Rozwiały one moje wątpliwości, choć osobiście trochę miałam nadzieję, że wystarczy mi d610. Jednak, jak pisałam wcześniej, nie chcę wydać (tak czy siak) kupy pieniędzy i stwierdzić po pół roku, że czegoś brakuje.
    I jeszcze z innej beczki pytanie (chyba, że muszę zakładać nowy wątek)???
    Ubezpieczacie gdzieś swój sprzęt? Wcześniej pracowałam jednak na kilka razy tańszym aparacie i obiektywach i o tym nie myślałam, teraz na samą myśl, że mam iść w plener obwieszona piętnastoma tysiakami gdzie ślisko, mokro, ciemno i groźno trochę mnie zatrważa Znalazłam coś takiego klikochron. Ktoś z Was z tego korzystał? Miał sytuację, że coś się ze sprzętem stało i wtedy jak sprawa została rozwiązana?
    Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Po D90, czas na pełną klatkę. Jaką?
    By agresta in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 22-10-2015, 23:15
  2. Przesiadka na pełną klatkę
    By dzikus82 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 29-05-2015, 19:53
  3. D80, D90 i... nadszedł czas na pełną klatkę, jaką?
    By Kachu in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 19-01-2015, 23:19
  4. szeroki kąt na pełną klatkę?
    By Bartek - NinoVeron in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 177
    Ostatni post / autor: 01-11-2009, 20:38
  5. szeroko pod pełna klatkę
    By Tomasz121 in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 27-01-2009, 11:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •