Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Szukam osoby która pomoże mi w obróbce zdjęć w LR (zdjęcia na imprezie)

    Cześć wszystkim, jestem nowy na tym forum, więc sie przedstawię. Mam na imię Mikołaj, mieszkam w Bydgoszczy. Przez kilka lat miałem lustro sony, od miesiąca posiadam Nikona D5300 + obiektyw DX Nikkor 16-85mm f/3.5 - 5.6G ED VR + lampa nikon SB800. Jestem amatorem.
    Od jakiegoś czasu robię zdjęcie w klubie/dyskotece. Jestem średnio zadowolony ze swoich zdjęć. Szukam osoby, która może kiedyś robiła zdjęcia w dość ciężkich warunkach ( klub, lasery, stroboskopy, pijane towarzystwo ) i dałaby mi kilka ciekawych wskazówek, dotyczących obróbki w Ligtroomie. Z góry dziękuje za pomoc! Pozdrawiam !
    Ostatnio edytowane przez mbaszeski ; 17-12-2016 o 18:26

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli brak jest dobrego materiału wyjściowego to żadna obróbka nic nie da. A tak z ciekawości, to komu są potrzebne takie zdjęcia z klubów ?

  3. #3

    Domyślnie

    Dyfuzor, CTO, a na koniec pobaw sie suwakami .

  4. #4

    Domyślnie

    Może pokaż jedno lub kilka zdjęć które to wymagało by pomocy forum.

    ...i tak jak poprzednicy: aby była mowa o obróbce konieczny jest odpowiedni materiał. Inaczej to z niczego "nie nastrugasz nawet kija na miotłe".

    Może się okazać że to nie obróbka będzie potrzebna, a raczej kilka rad fotograficznych ?

    Pozdro

    wysłane z mojej Szklanej Kuli
    D750, kilka DX, kilka "analogów" oraz kilka słoiczków no i błyskoteka 900

  5. #5

    Domyślnie

    podeślij jakieś pliki na pw.

  6. #6

    Domyślnie

    Wiesz co jeśli chodzi o obsługę lightrooma i retusz zdjęć to polecam zabrać się za to jak należy i wykupić sobie kurs na http://eduweb.pl/kategorie/lightroom musisz usiąść i robić wszystkie zadania które są w filmikach. Bardzo fajnie tłumaczą kurs i za takie pieniądze serio opłaca się są niby jakies poradniki na youtube czy w internetach ale zwykle ucinają się nagle i nie wszystko masz przerobione. Bo ktoś może dać Ci parę rad jak usunąć defekty na zdjęciu ale nie będzie uczył Cie obsługi programu i narzędzi przez parę godzin
    Inna perspektywa fotografii i filmu| skynetic
    Nowe studio fotograficzne w Łodzi| piorunstudio.pl

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-11-2012, 14:10
  2. [KRAKÓW] Szukam osoby do masowej obróbki zdjęć
    By verus in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-12-2008, 16:25
  3. Szukam osoby która nagra bekstejdź wideo. Kamerę mam.
    By Andy_O in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-02-2008, 01:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •