Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    zapewne literówka w tekście autora. Napisał ze kupił wersję odchudzona z ... 16Gb RAM Poza tym takie gadanie ze komputer z 4Gb RAM nadaje się do lajkowania na fejsie od bardzo dawna mnie juz bawi - bzdura wierutna
    no do LR sie nie nada, bo bedzie mulic okrutnie. jakiekolwiek IDE programistyczne tez lezy ik wiczy bez minimum 8GB. MS Office jeszcze jakos pociagnie, gorzej bedzie z Google Docs bo to dziala przez przegladarke a taki Chrome potrafi zezrec okrutne ilosci RAM...

    wiec, owszem, nie kupilbym do sensownej pracy kompa bez 8GB pamieci. do ogladania filmow i internetow jest OK. jesli czyjas praca polega na klepaniu maili i robieniu prezentacji to tez, niech bedzie. no ale to takie lajkowanie na fejsbusiu, to i z tabletu da sie zrobic....

  2. #12

    Domyślnie

    to prawda, mac lubi duzo ramu. 4 jest za malo.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    zapewne literówka w tekście autora. Napisał ze kupił wersję odchudzona z ... 16Gb RAM Poza tym takie gadanie ze komputer z 4Gb RAM nadaje się do lajkowania na fejsie od bardzo dawna mnie juz bawi - bzdura wierutna
    4 GB RAM to ja mam w 13" białasie mid 2010, z procesorem Core 2 Duo, którego to kupiłem żonie do przeglądania sieci i czytania e-maili.
    Sorry, ale tyle samo we współczesnej maszynie za 5 tysięcy dolców to jest śmiech na sali.
    FF (Fuji + Fuji)

  4. #14

    Domyślnie

    każdy potrzebuje kompa do róznych zadan.. jeden dłubie maile, inny rzeźbi programy a ktoś tam w LR.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioterkow Zobacz posta
    Zasadzałem się na konfigurację z 1 TB SSD i 4 GB RAM
    Chodziło mi tutaj o wersje z grafiką Radeon Pro 560 4GB
    Chciałem kupić 16 GB RAM , 1 TB SSD, Radeon Pro 560 4GB
    a kupiłem "chudszą" - 16GB RAM, 512 SSD i Radeon Pro 560 2GB
    Mój błąd - nie dopisałem dokładnie że o grafikę chodzi...
    Mam nadzieje że teraz już wszystko jasne
    Pozdrawiam. Piotr
    Ostatnio edytowane przez pioterkow ; 15-09-2017 o 18:07
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioterkow Zobacz posta
    Chodziło mi tutaj o wersje z grafiką Radeon Pro 560 4GB
    Oj tam, oj tam. Drobna różnica

    Teraz może narzekasz na przelotki, ale za 3 lata (już być może z nowym MacBookiem) będziesz się cieszył że podpinając peryferia nie musisz sprawdzać do którego portu trafiłeś i czy wtyczka nie jest aby "do góry nogami".
    Brak stacji dyskietek też kiedyś był mocno hejtowany.
    FF (Fuji + Fuji)

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Teraz może narzekasz na przelotki, ale za 3 lata (już być może z nowym MacBookiem
    Masz rację ale na razie musze zabierać kilka przejściówek (HDMI, Thunderbolt, USB) plus czytnik kart SD.
    Mam sporo LaCie 4TB na Thunderbolt, często korzystam ze zwykłego USB, używam kart SD.
    W "starym" PRO miałem to wszystko w obudowie... Zachciało mi się "najnowszego" to teraz mam... Ech... k..wa.
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  8. #18

    Domyślnie

    Kochani, to jest firma skupiona na telefonach...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misio-jedi Zobacz posta
    Kochani, to jest firma skupiona na telefonach...
    Po tym ostatnim badziewiu z psujaca sie ladowarka i z klawiatura do d...py jestem w stanie przyznac CI racje.
    Pracuje na japkach od ponad 25 lat i zawsze PRO byl dla mnie bez zarzutu mimo ze uzywalem go w roznych warunkach (zimno, piach, morska wilgoc itp..)
    Niestety ich ostatni podukt jest poprostu "ładny". I to chyba jedyna jego zaleta...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    akurat mam, ale po tej recenzji to chyba będę go z w złotej skrzyni trzymał Z tego co widze to ostatnie wypusty które mają sens
    Trzymaj w złotej skrzyni z naisem "ostatni profesjonalny produkt Apple"
    Mam porównanie ze wszystkimi pro na przestrzeni wielu lat i ten ostatni to PORAZKA
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  10. #20

    Domyślnie

    Dopisze jeszcze fatalną klawiaturę - klawisze blokują się nie wiadomo dlaczego. Podobno taki "urok" tej nowej klawiatury...
    Piszę Wam moje wrażenia z używania tego Mac-a bo dobrze czasami znać opinię kogoś kto używa na codzień PRZED zakupem włąsnego sprzętu...
    Z dawnymi Macami nie miałęm żadnego problemu - wszystko OK, złaćza (USB, HDMI, TH-bolt) w obudowie, klawiatura działałą super - NIGDY jej nie musiałem czyścić, kombinować, podważać klawiszy wykałaczką
    ZDecydowanie polecam ostatn model MB Pr0 (13 i 15") - ten z "gumową" klawaturą.... ZDECYDOWANIE!!!
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. MACBOOK PRO 13" i5
    By anita-głowacka in forum Komputery
    Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 20-08-2015, 18:09
  2. MacBook Pro 13.3" opinie
    By haki in forum Komputery
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 25-09-2011, 11:24
  3. Macbook 13" - Pro czy Air?
    By Tr0n in forum Komputery
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-03-2011, 14:36
  4. F80+MB16-zaciaganie "nowego filmu"
    By grajnert in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-03-2008, 20:22
  5. Jak zrobić stare zdjęcie z "nowego"?
    By ddMON in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 31-10-2004, 11:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •