Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61
  1. #11

    Domyślnie

    Dramatyzujecie Da się znaleźć idealną D700 w rozsądnej cenie, da się kupić dobre D750, nasza giełda będzie dobrym miejscem poszukiwań. Wiem co mówię, sporo kupiłem, sporo sprzedałem...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Czym droższy sprzęt tym bardziej dla oszustów ma to sens, jestem bardzo ciekaw przebiegu tych okazyjnych nikonów ze skandynawii, o których już legendy chodzą jakie tanie i małe przebiegi mają.
    Pudło. Społeczeństwo w Skandynawii jest na tyle bogate że nie musi przewijać liczników żeby drożej sprzedać.

  3. #13

    Domyślnie

    bez przesady z tym kręceniem.. przecież po d700 widać czy zrobiła 10 , 100 czy tym bardziej więcej tysięcy. Trzeba patrzeć na stan, przebieg to sprawa drugiej rangi
    d600 28,50,85mm

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Pudło. Społeczeństwo w Skandynawii jest na tyle bogate że nie musi przewijać liczników żeby drożej sprzedać.
    O ile wiem jest też legendarnie uczciwe.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Miałem na myśli opisy z aukcji albo olx gdzie obiektywy sprzedawane zawsze od nowości miały założony filtr uv i nie były używane, a aparaty często w stylu wiking płakał jak oddawał
    Na oszustów nie ma sposobu, ja oglądałem ostatnio sporo aukcji z D700 i jest ciężko, trafiają się rodzynki z przebiegiem 50-70 tysięcy i widać że wszystko zniszczone konkretnie bo jak tu zgarnąć konkretną kasę dając w opisie że przebieg 300 tysięcy i jeszcze działa

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemasl Zobacz posta
    przecież po d700 widać czy zrobiła 10 , 100 czy tym bardziej więcej tysięcy. Trzeba patrzeć na stan, przebieg to sprawa drugiej rangi
    Błędne rozumowanie. Wszystko zależy jak ktoś obchodzi się ze sprzętem i w jakich warunkach jest użytkowany... Znam przypadki gdzie dziesięciokrotnie większy przebieg korpusu był na wizualnej równi z tym niższym. W drugą stronę też można...

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    trafiają się rodzynki z przebiegiem 50-70 tysięcy i widać że wszystko zniszczone konkretnie bo jak tu zgarnąć konkretną kasę dając w opisie że przebieg 300 tysięcy i jeszcze działa
    O tym pisałem wyżej- można zniszczyć klepiąc 70 tyś, a można mieć zadbany sprzęt przy 150-200 tyś...
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 08-12-2016 o 22:22

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Dramatyzujecie Da się znaleźć idealną D700 w rozsądnej cenie, da się kupić dobre D750, nasza giełda będzie dobrym miejscem poszukiwań. Wiem co mówię, sporo kupiłem, sporo sprzedałem...
    Ha, moja D700 ma niecałe 7k przebiegu (mam od nowości), także można znaleźć. Ale sprzedawał nie będę
    Ale odpowiadając na pytanie, jeśli kasa nie robi różnicy to oczywiście D750.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #18

    Domyślnie

    Do madebyzosiek.
    Skorzystam z porady gdzie można taką puszkę kupić. Szukałem, ale tak doświadczony jeszcze nie jestem.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Panowie dzieki za porady, a jeszcze pytanie. Czy uważacie, że takie d750 poradzic sobie może w tak słabym świetle jak szpitale, domy gdzie przygaszone sa światła, a lampa nie wchodzi w gre. Dokladnie chodzi mi o porody. Być może za granicą bede miał możliwość popstrykac tu i uwdzie. I migawka czy jej dzwiek jest na tyle ok, ze nie będzie wkurzac? Moge dołożyć do czegoś lepszego. Myslalem tez o d810 ale 36MP chyba nie jest mi tak potrzebne. Albo konkurencja canon 5dmk3 lub canon 6D Jaka jest Wasza opinia? Czy D750 jest na tyle uniwersalnym aparatem, ze warto kupić go na lata? pozdrawiam
    P
    Ostatnio edytowane przez Przybysz ; 09-12-2016 o 11:09

  9. #19

    Domyślnie

    D750 jest z pewnością uniwersalnym aparatem, Canon 6D bardziej jest w półce i możliwościach D610, ale tez jest ok. Co do zakupów, patrz na naszą giełdę na forum, tu się na prawdę trafiają perełki D700, wystarczy że kolega @stachmuszel jednak zmieni zdanie i już masz aparat prawie nowy do wyrwania Pojawiają się też d750, też czasem warto pomyśleć, czy nowy, czy prawie nowy może będzie bardziej opłacalnie. Jeżeli chodzi o inne miejsca, dobrze jest mieć kogoś, kto Ci doradzi, pomoże sprawdzić itd. Niestety, z aparatem jest jak z autem. Można trafić na dobrze wyglądającą katastrofę, jak i na zniszczonego, ale w pełni sprawnego który posłuży przez lata

  10. #20

    Domyślnie

    Zastanow sie nad D600/D610, bedzie latwiej kupic z nizszym przebiegiem.

    Bedzie lepszy od d700 ale gorszy od d750.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-08-2016, 13:29
  2. używany d700 vs nowy d600
    By cerise85 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 197
    Ostatni post / autor: 13-05-2016, 17:52
  3. Nowy D700, a uzywany D3 do reportażu
    By airspec in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 29-03-2011, 11:56
  4. D700 nowy czy używany
    By zedarus in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 23-10-2010, 00:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •