Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Moje Krajobrazy

  1. #31

  2. #32

    Domyślnie

    Kolorystyka troche retro, ale pasuje, szczególnie dół. Pomysł na kadr i proporcje dobre, poprzez dwa szczyt Kościelcowe aż do chaty z dopełnieniem podłogi. Kupuję ten pomysł

    Wpis tyczy się 13 a 14 również ciekawa pod każym względem.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 07-04-2017 o 22:38 Powód: łączenie postów
    Nikon i podróże ...


  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KacperMichalik Zobacz posta
    9.

    Możecie coś doradzić w pułapie 4k-4,5k z szklarnią ?
    Główne zastosowania to krajobrazy i natura ,czasem pstrykam wnętrza i portrety ...I najważniejsze bo obecny sprzęt mimo moich chęci i wielokrotnych prób ustawiania aparatu nie daje rady w astrofotografii, a nie ukrywam, że ta tematyka marzy mi się do kilku lat więc też w razie rady proszę mieć to na uwadze .
    Rozważałem jeszcze D7100 + Sigma 17-50mm 2.8f + Helios 58mm 2.0f
    D600 + samy 14 + N 85 1.8d
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  4. #34

    Domyślnie

    15.


    Już nowym sprzętem D700 + 50mm 1.8D
    Jeśli ktoś ma na sprzedaż Samyang'a 14mm 2.8 lub widział gdzieś w dobrej cenie(szukam za max 850zł) proszę o pw.

    Pierwszy krajobraz w tym roku po mojej zimowej edukacji odnośnie fotografii krajobrazowej, starałem się zachować dobre proporcje kadrowania, mocne punkty, linie prowadzące(płot), prostotę w kadrze, zaplanować zdjęcie(czas, lokalizacja, obadać teren) także prosiłbym o uwagi co poprawić i co mogę lepiej zrobić.

  5. #35

    Domyślnie

    No dobra, skoro nikt nie chce to ja ci powiem - wyszło płasko jak na stole co nieumiejętnie wymaskowane / (wklejone?) niebo tylko potęguje.

    Pytasz co mógłbyś poprawić i zrobić lepiej... pierwsze co mi przyszło do głowy, to może postaraj się bardziej wierzyć temu co aparat rejestruje na matrycy - dzięki temu unikniesz takiej kolorystyki jak powyżej, a i obrazek zyska na plastyce.
    Dobry kadr, który mógłby być znacznie lepszy.

    Jak za szorstko to sorry.
    pozdrawiam

  6. #36

    Domyślnie

    -zahir- dzięki za komentarz, absolutnie nie za szorstko, dobra konstruktywna krytyka.
    Ostatnio wróciłem na tamtą miejscówkę i ustrzeliłem coś nowego, za jakiś czas zapodam.


    Dziś dwie foty.
    Prosiłbym o komentarz która lepsza,i najlepiej krótka notka dlaczego

    16.

    17.

    Mi osobiście bardziej podchodzi 16 z racji zdecydowanie większego porządku w kadrze.

  7. #37

    Domyślnie

    Dla mnie zdecydowanie 17.
    16 wygląda na niezbyt starannie obcięte zdjęcie. Krzaki po lewej stronie, korona drzewa na środku. Jakby tych elementów nie było to minimalizm robiłby to zdjęcie a tak...
    Kolory światło i miejsce na duży +

  8. #38

    Domyślnie

    Może uda mi się to w PS jakoś poprawić.

    Lokalizacja ta sama co 15 .

    18.

    19.

  9. #39

    Domyślnie

    Cześć.
    Trochę mnie tu nie było, ale napstrykałem zdjęć ,które Wam zaprezentuje.
    Cel udało się spełnić bo jak teraz patrze na zdjęcia, które tu wstawiałem to sam widzę sporo błędów.
    Kolejna dobra informacja - powoli szkicuje się coś na zasadzie mojego własnego stylu foto, ale wymaga on mnóstwa poprawek i materiału.
    Mam nadzieje ze za jakiś czas będę mógł powiedzieć to samo o tym roku ponieważ będzie to znak że idę do przodu
    Zapraszam do dyskusji ,konstruktywnej krytyki i dzielenia się własnymi odczuciami !

    Zaczynamy od strzału z Chorwacji, dokładnie z miasta Podaca gdzie spacerowałem wieczorami (rzecz jasna plecak foto na plecach) i udało mi się uchwycić moment wyłaniania się księżyca zza góry.
    Ostatnio edytowane przez KacperMichalik ; 07-01-2018 o 21:44

  10. #40

    Domyślnie

    Cześć !
    Zauważyłem, że opinie z for fotograficznych to największy kop dla rozwoju mojej fotografii, więc postanowiłem kontynuować wstawianie zdjęć z oczekiwaniem konstruktywnej krytyki.
    Będę wrzucał partie zdjęć w jednym poście (zdjęcia mogą się powtórzyć z poprzednich postów), z pewnych okresów mojej przygody z fotografią.

    Kieruje prośbę do każdego z użytkowników, który już się znalazł w tym temacie - jeśli Ci się podoba napisz dlaczego ,jeśli Ci się nie podoba też napisz dlaczego, co Twoim zdaniem jest do poprawy.

    Zaczynamy od roku gdzie zacząłem ''poważniej'' fotografować .
    Nowa numeracja.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Z cyklu dalekie obserwacje: moje Miasto, moje Góry
    By milk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 05-07-2016, 18:49
  2. [ Krajobraz ] Moje pierwsze krajobrazy..
    By Agnes84 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-03-2015, 14:11
  3. [ Krajobraz ] Moje Górskie Krajobrazy
    By Tomekk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 16-10-2014, 14:54
  4. [ Krajobraz ] Moje pierwsze publikowane krajobrazy
    By bartekh86 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 24-01-2009, 16:01
  5. Krajobrazy
    By radek8310 in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 13:02

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •