Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Przygnębiające
    lol, myślę, że nie trudno znaleźć zdjęcia z Afryki, które są bardziej przygnębiające. Pracowałem w kilku krajach Afryki i jak znajdę wolną chwilę to wrzucę zdjęcia miejsc, jakich nie ogląda turysta. Najsmutniejsze jest to, że ten piękny kontynent jest co raz bardziej zdewastowany i nie ma przed sobą dobrej przyszłości, imo. To samo dzieje się w Azji, ale tam degradacja przyrody przekłada się na nieco lepszy doraźny byt.

  2. #32

    Domyślnie

    Kolejna nasza wycieczka była w drodze do Dakarau. Odwiedziliśmy park narodowy Bandia.

    Rezerwat ma powierzchnię około 3.500 hektarów, nie byłem nigdy w innych więc bardzo się cieszyłem, że zobaczę zwierzątka w naturalnym środowisku. I pewnie by tak było, gdyby nie zbyt duża ingerencja ludzi.
    Spotykamy nosorożca, a widać że On sobie je sianko, które ktoś mu tam przyniósł, malutki niesmak.
    W parku można spotkać takie zwierzątka jak: strusie, nosorożce, żyrafy i kilka kopytnych bawoły, antylopy, zebry itp. no i oczywiście są też małpki.
    Pakujemy się do ciężarówki i ruszamy...

    57.

    58.

    59.

    60.

    61.

    62.

    63.

    64.

    65.

    66.

    67.

    Po objeździe mam godzinną przerwę na obiad, przy którym cały czas towarzyszą nam mili goście, którzy co chwilę patrzą by coś ukraść.

    68.

    69.

    Po jedzonku poszliśmy oglądnąć jeszcze jedną atrakcję, było to moje pierwsze spotkanie z tym zwierzem na żywo...
    70.

    71.

    Po wszystkim obraliśmy kierunek na Dakar.
    Co do samego zwiedzania, niby fajnie ale lekki niedosyt pozostał. Zwierzęta super, są blisko itd, ale ja bym to porównał do takiego ZOO tylko ciut większego.
    Oczywiście, będąc w Senegalu szkoda byłoby taką atrakcję ominąć, ale jednak nie jest to coś, co robi na człowieku jakieś mega wrażenie, może poza hienami. Zdecydowanie lepszy rezerwat jest z Pelikanami.

    CDN...
    Pozdrawiam

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgi Zobacz posta
    lol, myślę, że nie trudno znaleźć zdjęcia z Afryki, które są bardziej przygnębiające. Pracowałem w kilku krajach Afryki i jak znajdę wolną chwilę to wrzucę zdjęcia miejsc, jakich nie ogląda turysta. Najsmutniejsze jest to, że ten piękny kontynent jest co raz bardziej zdewastowany i nie ma przed sobą dobrej przyszłości, imo. To samo dzieje się w Azji, ale tam degradacja przyrody przekłada się na nieco lepszy doraźny byt.
    Wrzuć.

    Akurat miałem na myśli psa i konie...
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [ II liga - sparing ] Świt Nowy Dwór - F.C Canal (Senegal)
    By t0nnelier in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-06-2010, 11:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •