Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Lightbulb Szkolenie z profesjonalnego retuszu zdjęć - wersja online [Tomasz Pluszczyk]

    Pewnie spora część Nikoniarzy kojarzy moje szkolenia z obróbki zdjęć - dziesiątki użytkowników tego forum wzięło w nich udział w wersji stacjonarnej i na forum nietrudno znaleźć opinie. Obecnie bywam w Polsce jeszcze rzadziej niż kiedyś, w związku z czym powstała wersja online tego szkolenia. Jeszcze nigdzie poza Facebookiem o tym kursie nie informowałem (i poza swoim blogiem oczywiście). Mimo to już w przedsprzedaży okazał się megahitem i dzisiaj postanowiłem wyjść z z nim nieco dalej.

    Kurs online zawiera wszystko to, co było w moim 6-godzinnym szkoleniu organizowanym na żywo, a więc poza samym retuszem jest też poruszany temat przygotowania stanowiska komputerowego pod obróbkę zdjęć, tabletów piórkowych i ich konfiguracji, monitorów itd. Do tego dodatkowe materiały (np. o kalibracji), których na stacjonarnym szkoleniu nie było. Docelowo będą jeszcze bonusowe filmy i każdy otrzyma aktualizację zawierającą to samo , ale na angielskiej wersji Photoshopa.

    Myślę że nie ma sensu tutaj wypisywać wszystkiego - pełne info znajdziecie na tej stronie. Jest tam też odnośnik do wersji demo ze spisem wszystkich tematów. Można się jeszcze załapać na bardzo dobrą cenę, został też do wygrania ostatni Wacom Intuos, kilka już powędrowało do uczestników kursu.

    Cytat Zamieszczone przez Sonia Kacała
    Uważam, że to szkolenie z retuszu jest najlepiej dopracowanym, najbardziej przejrzystym i najlepiej przekazującym ogrom wiedzy i wskazówek szkoleniem, jakie miałam okazję przejść na swojej drodze rozwoju w obróbce zdjęć, ale i w samej fotografii. Naprawdę dziękuję za prowadzenie bloga oraz internetową formę szkolenia. Takie szkolenie online to najlepsza inwestycja, bo mogę do niego wracać na okrągło.
    Cytat Zamieszczone przez Barbara Kun
    Szkolenie jest świetne i często do niego wracam po małe wskazówki. Twoja metoda pracy daje najlepsze rezultaty i jest bezkonkurencyjna . Cieszę się, że wzięłam udział w szkoleniu stacjonarnym i nieocenioną pomocą później był dla mnie kurs online.

    Zerknijcie tutaj po więcej info: szkolenie z pro retuszu.
    Ostatnio edytowane przez skinny500 ; 05-12-2016 o 14:47

  2. #2

    Domyślnie

    Wprowadziłem nowy system płatności. Od tej pory poza kartami i PayPalem, kurs można opłacić błyskawicznym przelewem, a nawet w okienku na poczcie .

  3. #3

    Domyślnie

    W tym tygodniu nastąpi wielka aktualizacja mojego kursu pro retuszu. Każdy kto już go ma (lub kupi teraz), otrzyma update. Pojawi się całe dotychczasowe szkolenie w wersji na angielskim Photoshopie, a nie tylko na polskim, jak dotychczas. W każdej chwili będzie się można przełączać pomiędzy nimi.

    Nowe filmy będą dostępne w jakości UHD/4K, ze skalowaniem 200%. Dzięki temu wciąż będzie można komfortowo oglądać na laptopach i tabletach, a na dużych ekranach UHD zyskają na jakości. W odtwarzaczu rozdzielczość można dowolnie zmieniać. Będą też gotowe notatki w wersji z angielskimi nazwami i zrzutami ekranu (z polskimi już są od początku).

    Natomiast pierwsze filmy bonusowe pojawią się za nieco ponad miesiąc (również każdy otrzyma aktualizację). Zaktualizuję też filmy z polskiego Photoshopa do UHD/4K, bo tak zostały nagrane, ale dawniej hosting video obsługiwał max FHD. O aktualizacji kursu uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

    Postaram się też zrobić Q&A z odpowiedziami na pytania, które od was dostawałem, bo inni uczestnicy kursu też mogą na nich skorzystać.
    Kurs jest dostępny tutaj, razem z darmową wersją demo: https://tomaszpluszczyk.pl/kursy/szk...-w-photoshopie

    PS. W ankiecie dla uczestników kursu 99% zaznaczyło, że zakup był dobrą decyzją :).

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-08-2015, 12:40
  2. Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 17-12-2014, 14:21
  3. Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 08:42

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •