Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48
  1. #31

    Domyślnie

    1540 to jest cały czas ta sama cena w sklepie firmowym Sigmy. Bez łaski można kupić ten obiektyw za 1440-1460 zł z wysyłką z polskiej autoryzowanej dystrybucji w sklepie, który nie jest firmą krzak z jedną opinią, tylko dużym, masowo sprzedającym sklepem.
    Więc zapowiedź okropnych podwyżek, wygląda na kaczkę marketingową puszczoną w celu podkręcenia sprzedaży przed końcem roku.
    Ostatnio edytowane przez Pugilares ; 03-01-2017 o 16:12

  2. #32

    Domyślnie

    Zaczekaj, nikt 1 stycznia nie będzie cen zmieniał, teraz czas inwentur. Z tego co wiem zmiany różne nie tylko cenowe zajdą, ale nie dziś czy jutro. Pewnie w styczniu, a najpóźniej od 1 lutego.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Oj, wydaje mi się że A. Jeśli w ogóle będzie. Idę tropem 24-70/2.8 Art, o której plotki na NR już chwilę temu były.

    1249? To chyba jakaś promocja była. Albo powystawowy. Z tego co widzę, to to szkło 1549 mocno trzyma.
    Oj, byle nie Art, nie chce mi się dźwigać kilograma szkła
    S17-50 nie tak znowu dawno była za ok.3k, w sumie w Sigma-Centrum to na to szkło jest "promocja" i 2790 przekreślone. Tak, że nowa wystartuje pewnie sporo powyżej 3k i trochę trzeba będzie poczekać na sensowne ceny.
    Zawsze słyszałem, że luty to czas nowych cenników producentów elektroniki. Jeszcze idą styczniowe wyprzedaże, gdzieś, coś powinno być chwilę taniej. A te ceny na Allegro 100-200 zł niższe na tę Sigmę, to na szkła z Niemiec, w większości wypadków jestem tego pewien, w każdym razie warto to wnikliwie sprawdzić przed zakupem.

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nowa Sigma 17-50 to będzie pewnie z literką C

    Rok temu sigma była za 1249zł w eurortv, a tam promocje nie są jakieś super i pewnie było 50zł taniej niż cena standardowa.
    Albo to było sporo więcej niż rok temu, albo to nie ten obiektyw. Swoją Sigmę 17-50 kupowałem 22.12.2015 i zapłaciłem za nią równe 1540zł (przed chwilą sprawdziłem), do zakupu przymierzałem się od 10.2015 i przez ten czas obiektyw nie podrożał. Jestem pewien, bo długo szukałem, czytałem, porównywałem i liczyłem, różnice między sklepami jeśli były to na tyle nie duże że nie chciało mi się zamawiać przez sieć i kupiłem w sklepie stacjonarnym (więc pewnie było to max 50 zł). Oczywiście mowa o obiektywach z polskiej dystrybucji a nie o wynalazkach w rodzaju ś.p. valuebasket.
    D5300, Sigma 10-20 f4-5.6, Sigma 17-50 f/2.8, Tamron 70-300 VC USD, SB-700, YN RF-605N

  5. #35
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak w styczniu eurortv.

    Jak kupowałem zestaw z nikonem d750 to cena 9999zł + cashback też wisiała równy miesiąc w wielkiej sieci sprzedaży ale... nie mamy na stanie i nie możemy sprzedać, więc ceny cenami, a dostępność to inna sprawa.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    A te ceny na Allegro 100-200 zł niższe na tę Sigmę, to na szkła z Niemiec, w większości wypadków jestem tego pewien, w każdym razie warto to wnikliwie sprawdzić przed zakupem.
    Dobra, więc konkretnie bez kryptoreklamy http://www.ceneo.pl/Fotografia;szukaj-sigma+17-50+nikon

    1488 zł, bezpłatny transport w jednym z wielkich sklepów internetowych należących do wielkiej sieci stacjonarnych supermarketów AGD/RTV, oczywiście polska dystrybucja, produkt dostępny.
    Sprawdzone przed chwilą. W tym momencie najlepsza jest akurat taka oferta (poza małymi sklepami internetowymi, w których jest jeszcze 20-50 zł taniej, też polska dystrybucja). Jutro rano może być najlepsza inna. Raz kilka zł w górę, potem kilka zł w dół i tak cały czas.
    Być może fakt, że ten obiektyw nie drożeje, podczas gdy inne drożeją (?) faktycznie świadczy, że szykuje się następca i trzeba wkręcić trochę klientów w stary model, żeby potem mieli powód, aby drugi raz wydać pieniądze, gdy wejdzie nowy, ulepszony model.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pugilares Zobacz posta
    produkt dostępny
    W opisie owszem. Realnie może być różnie. Kilkakrotnie przejechałem się na takiej "dostępności". Lepiej zadzwonić, żeby nie zostać zaskoczonym...

  8. #38

    Domyślnie

    @Pugilares
    Napisałem też coś o styczniowych wyprzedażach Wygląda, że je namierzyłeś.
    Co do allegro to przeglądałem Sigmy i te niższe ceny to z pewnością od sprzedawców, którzy z moich obserwacji handlują obiektywami z poza polskiej dystrybucji i to napisałem. Oczywiście nie śledzę wszystkich ofert 24h.
    Dostępność to kolejna sprawa, wychodzi w praktyce podczas zakupu.

    Ps. Sieci też kombinują, co samo w sobie nie jest złe. Taki przykład. Kupiłem z rok temu w Euro lampę Phottix, ok. 2 stówki taniej, niż wtedy "chodziły" z polskiej dystrybucji i do tego w zestawie z parasolką, statywem, pokrowcem, takie tam duperelki. Czekałem miesiąc, więc ewidentnie skądś to jechało (gwarancja taka sama, więc nie było problemu). Po prostu warto wcześniej dopytać.

  9. #39

    Domyślnie

    Rok temu w październiku kupowałem Sigmę 17-50 w Euro za 1480zł, w oficjalnym sklepie Sigmy 1540.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  10. #40

    Domyślnie

    Dziś S17-50 w Euro ok. stówki taniej od ceny katalogowej.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Po Europie...
    By Sebastianito in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 22:11
  2. Podwyzka czesnego w UK
    By Cosnek in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-12-2010, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •