Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Timelapse - W poszukiwaniu gwiazd



    Popełniłem ostatnio taki oto timelapse. Wiem, że długi ale może jakoś wytrzymacie.
    Film zdobył II miejsce na tegorocznym Ogólnopolskim Festiwalu Amatorskich Filmów Astronomicznych w kategorii "Timelapse".
    Dla zainteresowanych kilka słów więcej o filmie u mnie na blogu: http://nightscapes.pl/blog/timelapse...iwaniu-gwiazd/

  2. #2

    Domyślnie

    Miód na moje oczy. Chciało by się więcej Widać ogromny wkład włożony w tą realizację. Gratuluję nagrody. Bardzo mi się podoba
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Piotrze - GRATULACJE, ani przez chwilę się nie nudziłem. Nagroda, jak najbardziej zasłużona. Film zrobiony z miejsc, w których byłem, więc tym bardziej z przyjemnością go obejrzałem. Technikę timelapse znam tylko ze słyszenia i niewiele o niej wiem, stąd moje pytanie, jak realizujesz płynne ruchy kamery (czy to są małe ruchy aparatu na statywie realizowane ręcznie, czy coś innego ?
    Ze swojej strony mogę pochwalić się zdjęciem Zorzy Polarnej, które to uczyniłem równe 11 mies. temu w okolicach mego domu
    Pozdrawiam i naprawdę szczerze gratuluję filmu (w wolnym czasie pokażę ten filmik całej mojej famili, bo razem sobie jeździmy po tych górkach, co pokazałeś w filmie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    Piotrze - GRATULACJE, ani przez chwilę się nie nudziłem. Nagroda, jak najbardziej zasłużona.
    Dzięki

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    [...]jak realizujesz płynne ruchy kamery (czy to są małe ruchy aparatu na statywie realizowane ręcznie, czy coś innego ?
    W dwóch ujęciach z Torunia był wykorzystany slider, który akurat testowałem na potrzeby innej produkcji. Całą reszta to efekt dodany w postprodukcji na etapie montażu.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    Dzięki


    . Całą reszta to efekt dodany w postprodukcji na etapie montażu.
    aa czaje, coś takiego wykorzystywałem też w prezentacjach ze zdjęć
    ---
    moja zorza jest tu do obejrzenia ->http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...0181&page=1536
    co ciekawe, fotografując, nie wiedziałem, że robię zdjęcie właśnie zorzy
    Ostatnio edytowane przez rotor ; 23-11-2016 o 23:42

  6. #6

    Domyślnie

    Krystyna Czubówna to ty nie jesteś, ale film świetny.

  7. #7

    Domyślnie

    powiem krótko REWELACJA , gratuluje filmu i nagrody

  8. #8

    Domyślnie

    Nooo kawał dobrej roboty. Gratuluje samozaparcia, efektów i nagrody. Ciekawi mnie tylko ile suma sumarum
    zajęło Tobie to w godz. aby zrobić z tego 15 min. filmu ?

  9. #9

    Domyślnie

    Wspaniałe zdjęcia.

    Ponieważ jeżdżę w góry, to w każdych z gór które pokazałeś, miałem okazje oglądać nocne niebo. (Uwielbiam Bieszczady, między innymi za tą prawdziwą noc, której brakuje mi w Lublinie). Nigdy jednak nie zrobiłem zdjęcia nieba, z którego byłby zadowolony, choć próbowałem wielokrotnie. Dla tego podwójnie podziwiam Twoją pracę. A to że złożyłeś te zdjęcia w film, to już dla mnie kompletna abstrakcja.

    Oczywiście gratuluje nagrody, na która w pełni zasłużyłeś.

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Deszcz gwiazd
    By loki_p in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 23-08-2015, 19:16
  2. Zdjęcia gwiazd
    By darkpeter in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-05-2013, 15:36
  3. [ Krajobraz ] Aleja gwiazd(y)
    By Nikonozaur in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-11-2012, 21:00
  4. Zdjęcia Gwiazd!
    By s2ymek in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 20:52
  5. [ Krajobraz ] Ślady gwiazd
    By YarekM in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-2012, 00:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •