Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: znowu plecak

  1. #11

    Domyślnie

    Dzięki za propozycje, większość niestety ma wysokość ok 50 cm, czyli trochę za dużo, raz już miałem wątpliwą przyjemność upychać do Wizzair'owego kosza minimalnie za dużą torbę (weszła, ale stres był) i nie chcę ryzykować że ktoś kiedyś zwróci uwagę na plecak, który okaże się za duży. Ciekawie wygląda Manfrotto Active I i II, jest minimalnie większy, ale górna komora nie wygląda na usztywnianą, więc jeśli nie napcham do niego tyle że aż zamek będzie trzeszczał, to nie powinno być problemu, muszę znaleźć jakiś sklep w okolicy w którym będzie można go obejrzeć na żywo i przymierzyć. Szkoda tylko, że nie mają bocznego dostępu.
    Dzięki za uwagę o zmianach w Wizz, podrążę temat.
    Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to będę wdzięczny
    D5300, Sigma 10-20 f4-5.6, Sigma 17-50 f/2.8, Tamron 70-300 VC USD, SB-700, YN RF-605N

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    A jest coś wygodnego dla wysokich?
    Jak znajdę to dam znać poki co znowu muszę sie pozbyć kolejnego podejścia do plecakow foto czytaj lowepro flipside sport 20 L aw czy jakos tak. To samo, za krotki, pas biodrowy na zebrach ?
    Teraz szukam turystycznego i będę próbował z kaburami mocowanymi z przodu albo do pasa biodrowego zewnętrznego

  3. #13

    Domyślnie

    Popatrz jeszcze na to Manfrotto Advanced Travel to same przeznaczenie, tylko inny krój i boczny dostęp

  4. #14

    Domyślnie

    Do tej pory używałem tylko torby na ramię, ale jest niewygodna jak cholera i szukam plecaka najlepiej z dostępem bocznym w którego zapakuję D3100 z gripem, lampę, 2-3 słoiki poza tym podpiętym pod body, uchwyt na statyw z jakąś fajną kieszenią np na cienką kurtę przeciwdeszczową (na szlaku nigdy nie wiadomo) lub butelkę wody i laptop 15.6"
    Myślałem o tym plecaku Fancier KING KONG I / 40 / XXL ale znalazłem taką opinię na naszym forum http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=249313 i jestem trochę w kropce. Pomożecie? Polecicie?
    Zbliżają się Święta to wykorzystam moment i z góry powiem mojej lepszej połówce co chcę dostać .
    Nikon D3100 D5600 + N18-55 + N55-300 + S10-20

  5. #15

    Domyślnie

    Ja jestem na etapie wkurzenia na wielki plecak i rozglądania się za małym i zgrabnym... Mam Case Logic, tego największego, z przegrodą na laptopa i ogromną ilością miejsca w środku. Właściwie prawie zawsze był za wielki i głównie pełni funkcję szafy... Ostatnio kupiłem dość, okazyjnie Lowepro Flipside 300 i na razie jestem zadowolony bardzo. Mały i zgrabny, pojemny prawie tak samo jak ten wielki kloc Nie ma kieszeni na laptopa, ale tego nie potrzebuję. Bardzo lubię patent Flipside bezpiecznie i wygodnie, a dzięki temu bardzo pojemnie

  6. #16

    Domyślnie

    Tylko bez miejsca na lapka, to dla mnie jedyna wada...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wunat Zobacz posta
    Tylko bez miejsca na lapka, to dla mnie jedyna wada...
    No tak.. Właśnie dlatego mam dwa, w tym jednego z kieszenią na laptopa, a drugiego podręcznego

  8. #18

    Domyślnie

    A z ciekawości co masz z kieszenią na lapka?

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wunat Zobacz posta
    A z ciekawości co masz z kieszenią na lapka?
    Case Logic SLR206. Wielkie bydle

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Plecak foto + plecak podróżny? Jak?
    By Marek in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-2013, 09:33
  2. wybór [plecak] Plecak Kata 3N1-20 & Tamrac 5547 ADVENTURE 7
    By rafulec in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 01-04-2011, 21:56
  3. [ Krajobraz ] znowu ja, znowu latarnia :D
    By mirekvampirek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-03-2011, 21:54
  4. [ Krajobraz ] Znowu morze, znowu kamyki, znowu kwadrat...
    By martinez in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-04-2010, 22:08
  5. Plecak DELSEY plecak ODC 53 - miał ktoś co sądzicie?
    By mtu in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-11-2009, 21:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •