Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Photoshop nie widzi licencji pomimo tego, że ta jest ważna jeszcze ponad pół roku

    Witam,
    Mam następujący problem z usługą Creative Cloud i aplikacją Photoshop. Licencja jest ważna do 7 lipca 2017r (taka informacja jest na moim koncie Adobe) natomiast dzisiaj wyskoczył mi komunikat Wersja próbna aplikacji Adobe CC pozostało 7 dni. Klikam aby się ponownie zalogować i znowu komunikat Nie znaleziono subskrypcji na produktu Adobe Photoshop CC 2017.
    Dodam, że nic nie instalowałem ostatnio i komunikat wyskoczył w czasie pracy z Photoshopem ?
    Odinstalowanie i ponowna instalacja programu nic nie dała - miał ktoś kiedyś podobny problem i jak ewentualnie sobie z nim poradzić ? Z uwagi iż mój angielski nie jest za dobry mam problem z kontaktem z firmą Adobe..

  2. #2

    Domyślnie

    Program creative cloud tez reintalowales? Jest wlaczony? Jestes zalogowany na nim?
    Swoją drogą infolinia jest zdaje się po polsku - sprawdz
    D7100; D80; T17-50; N70-300VR; N35 1.8G

  3. #3

    Domyślnie

    Też miałem podobny problem, a był on związany z uprawnieniami do katalogów - nie pamiętam już jakich. Później widziałem na jakimś forum że o tym ludzie pisali.
    Skorzystałem z supportu Adobe (w postaci chata) . Było koło północy, więc odezwał się jakiś Help Desk Consultant z Azji.
    Krótko opisałem problem, jakieś z zrzuty ekranu.
    Następnie ten konsultant przesłał mi link, ściągnąłem jakąś aplikację do połączenia zdalnego i niestety chwilę łaził mi po komputerze - zmieniał uprawnienia do katalogów, wyczyścił śmieci i zadziałało.
    Do kontaktu wystarczy bardzo podstawowy angielski, bo wszystko odbywa się jak na czacie, możesz śmiało posiłkować się translatorem.
    FUJI+NIKON

  4. #4

    Domyślnie

    Miałem tak kilka razy, abonament opłacony a pokazuje 7 dni wersja testowa. Wygląda to jak tymczasowe problemy z połączeniem i odczytem informacji o licencji, zawsze na drugi dzień było już ok.
    ;]

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xad Zobacz posta
    Witam,
    Mam następujący problem z usługą Creative Cloud i aplikacją Photoshop. Licencja jest ważna do 7 lipca 2017r (taka informacja jest na moim koncie Adobe) natomiast dzisiaj wyskoczył mi komunikat Wersja próbna aplikacji Adobe CC pozostało 7 dni. Klikam aby się ponownie zalogować i znowu komunikat Nie znaleziono subskrypcji na produktu Adobe Photoshop CC 2017.
    Dodam, że nic nie instalowałem ostatnio i komunikat wyskoczył w czasie pracy z Photoshopem ?
    Odinstalowanie i ponowna instalacja programu nic nie dała - miał ktoś kiedyś podobny problem i jak ewentualnie sobie z nim poradzić ? Z uwagi iż mój angielski nie jest za dobry mam problem z kontaktem z firmą Adobe..
    Rozwiązałeś problem, jak nie to daj znać pomogę ? Opiszę co robił gość z suportu adobe. W sumie ok 2 minuty.
    Ostatnio edytowane przez DaroD300S ; 29-12-2016 o 22:06

  6. #6

    Domyślnie

    Przepraszam za brak aktywności w temacie. Problem rozwiązał się sam - chyba faktycznie był jakiś problem z odczytem informacji o licencji.

    DaroD300S jeśli możesz opisz jak ewentualnie rozwiązać taki problem być może komuś się to przyda w przyszłości.

  7. #7

    Domyślnie

    Skrót z rozmowy z pomocą:
    Sanoop: Navigate to C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe
    Sanoop: Locate and rename SLCache to SLCacheold
    Sanoop: Now hold windows key on your keyboard and Press R key.
    Sanoop: In Run window, type %programdata% and click on Ok
    Sanoop: Open Adobe and rename SLStore to SLStoreold.
    Ja: ok
    Sanoop: Click on start menu and find any of the Creative Cloud application like Photoshop.
    Sanoop: Right click on it and choose Run as Administrator.
    Sanoop: When prompted sign in
    Ja: Oh, its working finally
    Ja: Can i run CC app normally now ?
    Sanoop: Great
    Sanoop: Yes
    Sanoop: Now you can open them normally
    Ja: Okay, thank you very much

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Pierwszy plener tego roku
    By mczechu90 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-07-2015, 21:42
  2. [ Krajobraz ] 24 stycznia tego roku
    By JaroPienza in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-04-2012, 22:24
  3. [ Krajobraz ] Brzydka jesień tego roku
    By mpwt in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 21:44
  4. [ Przyroda ] Z tego roku najlepsze...
    By dominikmiz in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-05-2009, 11:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •