Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11

    Domyślnie

    Mnie się podoba całość, tylko... to obcięcie dłoni na "czwórce" było konieczne?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OberD Zobacz posta
    Szacunek - widzę idziesz mocno do przodu. Najbardziej 2, 4, 6 i 7 mnie się podobają.
    Fajnie świecone i obrobione. A czym świecone?
    dzięki wszystkim za opinie

    @OberD mam nadzieję że troszeczkę rozjaśnię ...
    Zdjęcia w niebieskiej sukni: przód modelki, wykorzystałem światło zastane - ładnie świeciło słoneczko przez chmurki, a tył modelki kontrowałem fleshem bez modyfikatora.
    Zdjęcia w białej sukni: bez lamp, słoneczko mocniej wyszło zza chmur i ciekawie przebijało się przez filary, była chwila na wykorzystanie tego efektu.
    Zdjęcia na blogu, 3-stylizacja: lampa przez białą parasolkę.

    @OberD oszczędź proszę cytowanie tego forumowego nabijacza licznika, wystarczy że wylewa swoje żale na każdym dostępnym forum... mam go w ignorowanych nie widzę co piszę i niech tak pozostanie
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 05-11-2016 o 20:22

  3. #13

    Domyślnie

    Ciesze sie, ze kolega kurczeblade sie z portalem przeprosil. Jaki obiektyw?
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Wieliczka
    Posty
    186

    Domyślnie

    Dziękuję za opis. Właśnie te zdjęcia w białej suknie mnie zastanawiały, ten "twardy cień" w tle.
    Fajna jakość tego wszystkiego.

  5. #15

    Domyślnie

    @sufenta forum czasami się przydaje, choć przez ogrom obowiązków trzeba się ograniczyć
    część S35mm 1.4 ART i część N85 1.8G

    @OberD spoko... ten cień i to światełko raczej nie było planowane, a raczej wychwycone w praniu, ale szkoda było tego nie wykorzystać...

    @nikoniarz ucięte tak, bo zdjęcie było robione dosłownie z zaskoczenia na szybko, chociaż można to wykadrować lepiej w postprodukcji, ucinając kadr nad dłonią, ale mi to cięcie nie przeszkadza i wole zostawić org. kadr.
    Modelka grzała się w słoneczku - było dość zimno... a ja nie byłem przygotowany, bo rozmawiałem z kolegą z forum, który był ze mną na sesji - którego z resztą serdecznie pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 05-11-2016 o 20:43

  6. #16

    Domyślnie

    Dobra robota, technicznie koledzy już chyba wszystko wytknęli, widać brak doświadczenia modelki. Ale mi się jedna rzecz szczególnie rzuciła w oczy - 3 stylizacja na blog'u, czy bluzka nie jest za wysoko podciągnięta? ;-D
    | FB | BLOG |

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    Świetnie, brawo. Tym bardziej, że tak jak piszesz jest to pierwsza sesja Klaudii. Gratulacje dla niej też się należą!

  9. #19

    Domyślnie

    wszystko na tak...światło, kadr, obróbka, modelka...podoba się i to bardzo...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  10. #20

    Domyślnie

    Jak zauważył wcześniej @tomfoot nr 8. wygląda nienaturalnie - jakby modelce "coś" stanęło. Pozostałe, kurcze blade, nic dodać , nic ująć.
    Ostatnio edytowane przez PiciuD300 ; 11-11-2016 o 00:04
    Nie wiem, co napisać.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pierwsze kroki
    By Grey in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-04-2012, 10:26
  2. [ Portret ] Pierwsze kroki .. pierwsza sesja :D
    By hobelik in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 23:46
  3. [ Makro ] Pierwsze kroki
    By newcomer in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-08-2008, 20:06
  4. [ Makro ] Pierwsze kroki
    By maly78117 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-07-2008, 20:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •