Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Pani psycholog

  1. #11

    Domyślnie

    Bałbym się takiej pani psycholog. Może z 1 jeszcze ok, ale 2 i 3 to już niestety nie ta poza, nie ta obróbka z dość mocnymi kolorami i cieniami
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #12

    Domyślnie

    Jakos tak nazbyt agresywne te zdjęcia dzięki minie modelki oraz jej make upowi ale też przyczyniają się do tego poza oraz mocno kontrastowa obróbka.

  3. #13

    Domyślnie

    Patrząc tylko na zdjęcie (bez tytułu), najbardziej podoba mi się trójka - po prostu jest interesująca, może nawet intrygująca.
    Jak na zdjęcia reklamujące panią psycholog, moim zdaniem, za mało ciepła i spokoju w oczach, mimice, w obróbce.
    ['O]

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez IT Zobacz posta
    Dla mnie 1. Najbardziej neutralne. Chociaż wolałbym trochę więcej entuzjazmu w minie pani psycholog. Wolałbym iść do kogoś, kto wygląda bardziej przyjacielsko.
    Popieram, inna mina, łagodniejsza i w kolorze. Najlepiej trochę pastelowo, ale nie za bardzo. Zestawienie czerń biel nie jest najlepsze, może założyłaby kardigan lub zakiet (ew zawiesila na ramieniu?) W jednym z wymienionych dalej kolorow, przelamaloby to trochę mocną oprawę okularów, która bardzo zwraca uwage. Proponowałabym grafit, sliwke (powinna w niej ladnie wyglądać, ale taką max 70-80%), ewentualnie khaki, butelkowa zielen (to byloby ciekawe z tlem jasniutkiej sliwki lub na odwrot, sliwka na tle jasniutkiej zieleni). Chodzi o to, żeby było profesjonalnie, ale odbiorca czuł spokój, bo po to głównie chodzą do psychologa. Oczywiście to są tylko moje propozycje, twoja wizja jest ok.
    Co do kadrów itd, to jeszxze za mało wiem, żeby się wypowiadać.
    Ostatnio edytowane przez Marei ; 05-11-2016 o 20:45

  5. #15

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie. Jednym słowem, trzeba jeszcze popracować...
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecky83 Zobacz posta
    Dziękuję za opinie. Jednym słowem, trzeba jeszcze popracować...
    Jej, nie przeraz sie tym wywodem, marketing to mój konik. Po przemyśleniu jednak białe tło, ale spróbuj z czymś odwracającym uwagę od okularów, swetrek czy coś. Robisz bardzo ładne zdjęcia, jestem Twoją fanką, obu sesji ślubnych, które widziałam. Dla mnie super, jakbym brała ślub, to takiego fotografa bym chciała. Poważnie.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecky83 Zobacz posta
    Dziękuję za opinie. Jednym słowem, trzeba jeszcze popracować...
    Żadne. Na stronę internetową zdjęcie winno być połączeniem fotki do CV z delikatnością, wrażliwością i... pomysłem. Tutaj tego brak. Zdjęcia są zbyt "brutalne" i "agresywne".
    Tutaj jest... podpis

  8. #18

    Domyślnie

    Ta Pani psycholog to chyba dla dorosłych bo wygląda na fotkach jak by miała zaraz zdjąć okulary, rozplątać wlosy/"postrząsnąć" włosami i... no.
    Ogółem mi się fotki podobają

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marei Zobacz posta
    Jej, nie przeraz sie tym wywodem, marketing to mój konik. Po przemyśleniu jednak białe tło, ale spróbuj z czymś odwracającym uwagę od okularów, swetrek czy coś. Robisz bardzo ładne zdjęcia, jestem Twoją fanką, obu sesji ślubnych, które widziałam. Dla mnie super, jakbym brała ślub, to takiego fotografa bym chciała. Poważnie.
    Dzięki wielkie ale zdjęcia wizerunkowe na stronę internetową to inna bajka już
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Psycholog pola walki.
    By nurkiewicz in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 11:05
  2. [ Portret ] [qualin] Pani psycholog
    By qualin in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 27-10-2012, 15:38
  3. [ Portret ] Psycholog , psychoterapeuta , pisarz ...
    By Czarodziej in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-02-2012, 01:48
  4. [ Portret ] Pani Y.
    By wpkx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-08-2011, 20:13
  5. [ Portret ] Pani Ma i Pani Ka
    By LOGODTP in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 17:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •