Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzeebcio Zobacz posta
    Witam, mam zamiar napisać mała prace pokazującą różnice miedzy fotografia analogową a cyfrowa.
    Czy dobrze rozumiem że chcesz napisać "prace" o czymś o czym nie masz pojęcia...?
    Jeśli tak to zostań politykiem - u nich to normalne
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  2. #12

    Domyślnie

    Panowie, bez złośliwości.
    Może akurat jest to dobry kierunek by pisząc pracę czegoś się dowiedzieć. Może. Ale to trzeba samemu poszukać, poczytać, pooglądać filmy na necie o tym traktujące. Może wtedy się autor czegoś dowie.
    Może napisze dobrą pracę (zadanie domowe).
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #13

    Domyślnie

    Z mojej strony nei ma cienia złośliwości - jest niebotyczne zdumienie.

    Otóż zawsze wydawało mi się, że pisze się o tym, o czym ma się jakiekolwiek pojęcie. Nie wymagam, żeby autor wiedział wszystko z danej dziedziny i do ostatniego przecinka, ale przynajmniej żeby miał coś rozsądnego na temat jaki sobie wybrał do powiedzenia.

    A ta sytuacja trochę przypomina mi coś takiego: nie znam starotajskiego, nie wiem jaki ma alfabet (czy w ogóle ma alfabet, bo może ma hieroglify), ale znam polski - to napiszę sobie pracę o różnicach pomiędzy językiem polskim i starotajskim. Koledzy, pomóżcie, znacie jakieś literki starotajskie, albo jego fleksję?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #14

    Domyślnie

    Toć przecież dlatego napisałem drugą część mojego posta (od 3 zdania)
    Czyli wszyscy zgadzamy się co do meritum
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #15

    Domyślnie

    Wiem, ale Ty też wiesz, że cokolwiek napiszę (poza: boskie, ach boskie zdjęcia tego streetu!) jest brane przez userów za złośliwość, choć nawet nie miałem takiego zamiaru. I dlatego ostatnio muszę ciągle udowadniać, że nie jestem wielbłądem i wyjaśniać, wyjaśniać, wyjaśniać...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Wiem, ale Ty też wiesz, że cokolwiek napiszę (poza: boskie, ach boskie zdjęcia tego streetu!) jest brane przez userów za złośliwość, choć nawet nie miałem takiego zamiaru. I dlatego ostatnio muszę ciągle udowadniać, że nie jestem wielbłądem i wyjaśniać, wyjaśniać, wyjaśniać...
    Bombel wyluzuj się, nie tylko o Ciebie, a może w ogóle nie o Ciebie chodziło z tą złośliwością (dobrze mi się wydaje @notdot ?)

  7. #17

    Domyślnie

    Trochę ciężko się wyluzować - choć ogólnie jestem dość wyluzowany jak na swój wiek i wzrost - jeśli ktoś mnie kłamliwie atakuje, a ja nie mam możliwości pokazanie, że to bezpodstawne...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Wiem, ale Ty też wiesz, że cokolwiek napiszę (poza: boskie, ach boskie zdjęcia tego streetu!) jest brane przez userów za złośliwość, choć nawet nie miałem takiego zamiaru. I dlatego ostatnio muszę ciągle udowadniać, że nie jestem wielbłądem i wyjaśniać, wyjaśniać, wyjaśniać...
    Obserwuje trochę już to forum i faktycznie pompon masz tendencje do bycia źle zrozumianym

  9. #19

    Domyślnie

    Dzieci nie macie? Codziennie każą im pisać o sprawach, o których nie mają pojęcia i zwykle nie chcą mieć pojęcia. Kryzysowo jest, jak rodzice też nie mają pojęcia.
    Fabrycznie, to człowiek umie oddychać, wydalać i krzyczeć. Reszty musi się nauczyć - od zera.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Bombel wyluzuj się, nie tylko o Ciebie, a może w ogóle nie o Ciebie chodziło z tą złośliwością (dobrze mi się wydaje @notdot ?)
    ależ oczywiście, że nie, choć może powinienem po zdaniu " Panowie, bez złośliwości. " dołożyć jakiś uśmieszek czy coś
    oj @2pompon faktycznie za bardzo do siebie wszystko bierzesz, a wiedz, że prawisz dobrze i się dobrze cię czyta, i ogólnie się z tobą zgadzam, stąd nie wiem czemu odniosłeś mylne wrażenie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Które szkło po analogach?
    By JacekCz in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 18:56
  2. Fotografowanie w obiektach sakralnych - wyjaśnienia
    By ALF in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 24-05-2008, 18:30
  3. Informacje o analogach
    By step.tom in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-08-2006, 20:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •