Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 94
  1. #11

    Domyślnie

    Jakbym stał teraz przed wyborem tele do przyrody to bardzo poważnie bym rozważał zakup tego Tamrona G2 i proszę uwierzyć nie dlatego bo go dostałem do testów ale dlatego, że faktycznie Tamron odrobił dobrze lekcje. Ogromny plus za poprawki bolączek wersji poprzedniej G1 oraz uszczelnienia i USB Tab. Zanim otrzymałem obiektyw napisałem do Tamrona, że mój opis będzie obiektywny, że na inny się nie zgadzam i dostałem odpowiedź, że oni też takiego opisu oczekują nawet jakby szkło wypadło kiepsko. Faktycznie nie były to typowe testy tylko bardziej opisane wrażenia z użytkowania obiektywu. Jestem pod wrażeniem całej serii jaką wypuścił ostatnio Tamron, jakość wykonania, ostrość - jest dobrze. W Sigmie również cała seria Art jest świetna tyle, że chyba w Tamronie z tym trafianiem AF w punkt lepiej wychodzi Tak jak pisałem nie znam się na pisaniu artykułów a jedynie na foceniu ptaków więc jakość mojego artykułu pewnie niektórych może razić ale ja prosty chłopak jestem
    Ostatnio edytowane przez raftik ; 01-11-2016 o 22:00

  2. #12

    Domyślnie

    Pytanie jak z rozrzutem jakościowym.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Pytanie jak z rozrzutem jakościowym.
    Niestety na to pytanie chyba nikt nie zna odpowiedzi.

  4. #14

    Domyślnie

    Warto podpiąć kilka sztuk i wybrać ostrą.
    Bo nie chce mi się wierzyć że nie ma rozrzutu jakościowego
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor
    https://tompit.flog.pl/

  5. #15

    Domyślnie

    Wszystko pięknie, ładnie, brawo dla Tamrona ale co byśmy o nim nie pisali to niestety na długim końcu jest tylko F 6.3. Obiektyw na dobre warunki,średnio nadawałby się przy dynamicznych ujęciach w przyrodzie przy słabszym światełku.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MICKE1975 Zobacz posta
    Wszystko pięknie, ładnie, brawo dla Tamrona ale co byśmy o nim nie pisali to niestety na długim końcu jest tylko F 6.3. Obiektyw na dobre warunki,średnio nadawałby się przy dynamicznych ujęciach w przyrodzie przy słabszym światełku.
    Ale to jest oczywiste. Niestety mnie nie stać na jasne tele do ptaków i radzę sobie ciemnym szkłem. Coś tam w ruchu mi wychodzi nawet w słabszym świetle. Zresztą to nie jest temat porównywania jasnych szkieł do tych ciemnych zmiennoogniskowych co opisałem też w artykule.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raftik Zobacz posta
    Ale to jest oczywiste. Niestety mnie nie stać na jasne tele do ptaków i radzę sobie ciemnym szkłem. Coś tam w ruchu mi wychodzi nawet w słabszym świetle. Zresztą to nie jest temat porównywania jasnych szkieł do tych ciemnych zmiennoogniskowych co opisałem też w artykule.
    Oczywiście że masz rację Rafał.Dzięki za praktyczny fajny artykuł o tym szkiełku.

  8. #18

    Domyślnie

    Raftik dzięki za test, warto być na bieżąco co nowego i czy warte uwagi...
    Nikon i podróże ...


  9. #19

    Domyślnie

    Na profilu fb Tamron Polska pojawiła się recenzja G2 (autor Marcin Kęsek). A ja nadal nie wiem czy po G1 przesiąść się na G2 czy na Sigmę Sport

  10. #20

    Domyślnie

    Hej, bardzo mi też pomogłeś, właśnie czekam na ten model jako mój pierwszy tele, mam nadzieję, że będę z niego zadowolony , dodam, że jestem kompletnym amatorem jeśli chodzi o foto, lecz dużo oglądałem

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [Rajdy terenowe] Baja Poland 2013
    By darekj in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-09-2013, 12:15
  2. Buty terenowe
    By TMB in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 06-04-2013, 10:23
  3. [ Portret ] n a t a l i a [testy]
    By nonnatus in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-02-2010, 19:33
  4. Wyprawy Terenowe 4x4
    By mroowa in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 22:00
  5. [ Portret ] testy
    By push in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-03-2009, 21:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •