Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Na Krakowskiej

  1. #11

    Domyślnie

    super jest. i wesolo i dystans i sielankowo - a bez przesady i bez słodyczy do urzygu

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba ta sesja! Nircodzienna, dobrze przemyślana i skomponowana. W dwójce nogi faktycznie zwracają na siebie uwagę bardziej niż cokolwiek na zdjęciu. Zdecydowanie wolę nr 4 od 2, tylko to już kwestia gustu i tego, co miał na myśli fotograf, bo jeśli to zamierzone to ok.
    Niektóre pary lubią slodkopierdzace sesje i co zrobić, klient nasz pan. Tobie trafiła się taka z dystansem i widać dobrze się zgraliscie

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    super jest. i wesolo i dystans i sielankowo - a bez przesady i bez słodyczy do urzygu
    Cytat Zamieszczone przez Marei Zobacz posta
    Bardzo mi się podoba ta sesja! Nircodzienna, dobrze przemyślana i skomponowana. W dwójce nogi faktycznie zwracają na siebie uwagę bardziej niż cokolwiek na zdjęciu. Zdecydowanie wolę nr 4 od 2, tylko to już kwestia gustu i tego, co miał na myśli fotograf, bo jeśli to zamierzone to ok.
    Niektóre pary lubią slodkopierdzace sesje i co zrobić, klient nasz pan. Tobie trafiła się taka z dystansem i widać dobrze się zgraliscie
    Dzięki wielkie, miło mi to słyszeć
    To wrzucam jeszcze jedno - nawet mniej sielankowe niż poprzednie

    *** 6 ***


    ***

  4. #14

    Domyślnie

    świetna stylizacja, wszystko bardzo ładnie ze sobą współgra, miło się ogląda

  5. #15

    Domyślnie

    Świetna sceneria..Pani zagrała lepiej niż Pan.Dla mnie pierwsze trzy zdjecia najlepsze.

  6. #16

    Domyślnie

    A ja się przyczepię do jednej rzeczy....Te winiety na każdym zdjęciu, mam wrażenie jakbym miał zaćmę albo podglądał przez judasza w drzwiach. Tak poza tym to bardzo fajnie.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  7. #17

    Domyślnie

    Dla mnie całość na wielki plus. Gratuluję.

  8. #18

    Domyślnie

    fajna, klimatyczna sesja

  9. #19

    Domyślnie

    Jest klimat dawnych lat, ale szkoda, że w cyfrze.
    Nie wiem, co napisać.

  10. #20

    Domyślnie

    Wreszcie coś ciekawego, jest klimat , obróbka nie przesadzona, gratulacje dla pomysłu i wykonania.
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Wspomnienie Krakowskiej jesieni
    By mateuszkuca in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-11-2015, 10:47
  2. [ Reportaż ] Z Krakowskiej ulicy
    By gadzeciarz in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-05-2009, 16:47
  3. FotoIndex - multimedialna prezentacja w krakowskiej Pauzie
    By alekw in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-04-2009, 20:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •