Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Pomysł fajny, choć wolę zdjęcia szpilek na zgrabnej damskiej nodze...
    Mnie razi troche tylko odbicie okna i kawałek nazwy (logo?) wystający i ten błyszczacy kawałek szwu.
    Co do logo - zostawiłbym albo całą nazwę albo delikatnie przekadrował żeby w ogóle jej nie było widać.
    Ten numer buta (37) bym wystemplował jeśli to nie naklejka i nie można zdjąć.
    Pozdrawiam.
    Piotr
    Ostatnio edytowane przez pioterkow ; 27-10-2016 o 14:27
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  2. #12

    Domyślnie

    Zaraz wywalę te bliki w Photoshopie, mnie też już drażnią. Numerek też usunę, ale logo zostaje
    Uprzejmie dziękuję za uwagi i kolejny merytoryczny komentarz.
    ['O]

  3. #13

    Domyślnie

    niestety w robocie katalogowej musisz poprawiac bledy produkcji. zapietek jest okrutny i do poprawy, swiatlo sie tam zle rozklada eksponujac nierowne szycie. no i bliki musza byc delikatne, gladkie i nieinwazyjne.
    nie wiem jak wyglada zlecenie ale publkacja z takim tlem w materialach drukowanych bedzie uciazliwa. numer usnac. logo powwinno zostac. wewnetrzna strona buta pokazuje zmarszczona skore i nierowno ulozona wkladke - niedopuszczalne w katalogu
    produktowka wbrew ogolnej opinii to wredna i ciezka robota, ktora malo kto docenia. oczywisice kwestia budzetu za jaki to robisz.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  4. #14
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Szpilki takie straszne kopyta, nie mój gust ale o tym nie dyskutujemy
    Pierwsze wrażenie jak zobaczyłem zdjęcie to że te buty są używane, potem jak się przyjrzałem to chyba przez to że szew na tyle jednego i nosek w drugim mają jakieś cuda odbicia, do tego światło padające do wewnątrz pokazuje zmarszczone obicie wewnątrz, to chyba sprawia wrażenie negatywne.

  5. #15

    Domyślnie

    Nie spodziewałem się, że w takim wątku dowiem się tylu nowych rzeczy. Bardzo dziękuję za kolejne merytoryczne komentarze.
    ['O]

  6. #16
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale to jeśli dąży się do idealnej fotografii, ogólnie to i tak ponadprzeciętne zdjęcie patrząc na koszmarki jakie są w na sklepach i allegro

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •