Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Decapitated

  1. #1

    Domyślnie Decapitated

    Tchnięty kilkoma zajefajnymi zdjęciami zamieszczonymi (w wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=276704 ) zespołu Decapitated postanowiłem wrzucić kilka swoich z ich koncertu.

    1.

    2.


    3.

    4.

    5.

    6.
    7.

    8.

    9.

    10.




    PS: skopiowalem kilka zdjec z FB ,wybor raczej przypadkowy .
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne! Wolę kolor
    7 według mnie trochę odstaje...
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  3. #3
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    zdecydowanie ten koncert lepiej wygląda w kolorze. Kolege robiącego czarno-białe w wątku obok przepraszamy hihi

  4. #4

    Domyślnie

    Dobre, dobre Jak za przeproszeniem "głośno śpiewają" i machają piórami, to i dynamika jest. Porządna robota. Podoba się. Przyczepię się jedynie do 6. - trochę mi ta nieostrość nie leży
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5

    Domyślnie

    Na obronę (foto 6) powiem ze wyznaje zasadę minimum 1/80 dla ogniskowej 200 mm wiec przy macaniu czuprynami może wyjść ciut coś nieostro . Tu pewnie jest ze 180mm tak na oko parzac po odległości (sceny)
    Najbardziej nieostra to jest fota nr 2 bo to ze szkła co nie ma AF i "podlatując" na środek sceny przestawiło mi sie ... a ze człowiek bardziej obserwuje wózek z kamerą żeby nie drapnął (wózek z kamera wazy jakieś 300kg) to ujecie i ostrość jest drugorzędna .

    Czy 7dma odtstaje ... nie wiem ale młyn allegro jest bardzo charakterystycznym elementem na Woodstoku i calkiem nieźle sie komponuje ....
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  6. #6

    Domyślnie

    Haha, widzę że obudziłem ducha konkurencji! Dobrze!
    Po pierwsze- szacun za to że pomimo przeogromnej sceny starałeś się często podchodzić jak najbliżej- o to chodzi, to jest to Po drugie- obok moich faworytów, czyli jedynki i piątki- bardzo podoba mi się czwórka- w świetny sposób pokazuje dynamikę i cały ten chaos dziejący się w pogo
    pozdrawiam!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tajny Zobacz posta
    Haha, widzę że obudziłem ducha konkurencji! Dobrze!
    !
    Eeeee nie mam az takiego ciśnienia "konkurencyjnego", chciałem najpierw podkleić sie pod Twojego posta z kilkoma fotami ale było by to chyba nietaktowne (jakby nie było) ....
    Poza tym patrząc na Twoje zdjecia przypomniałem sobie ze tez mam ich na fotach .... zresztą chyba czas powrzucać zdjecia w siec bo za dużo ich sie kisi na dyskach (w sumie to może bym szwagrowi wreszcie zdjecia z wesela obrobił bo to juz 6 lat po ślubie a zdjec nie widzieli)
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  8. #8

    Domyślnie

    Fajne kadry, zwłaszcza 1 (mój faworyt), 2, 3. Może nieco mniej 6, 7. 10 nieco dubluje 4, który jest fajniejszy. Ostatni (11) jakby inaczej złapać... Oczywiście tak tylko bardzo subiektywnie. Tak czy siak czuć surowe mięcho i o to chodzi
    PS. Ja bym w to w cz/b chętnie zobaczył
    Głos w twojej głowie, który mówi, kiedy czytasz różne rzeczy

  9. #9

    Domyślnie

    A ja tylko nabralem apetytu na ich koncert wiec pewnie po 18-11, cos i ja wrzuce z Rasta & ska.
    ____________
    D610, D300s, torba szkiełek i głowa pełna pomysłow

  10. #10

    Domyślnie

    Podobają mi się i te czarnobiałe z innego wątku i te kolorowe tutaj. Zupełnie inny klimat. Tam klubowy, tu festiwalowy. Jedno i drugie elegancko przedstawione. Zespół fotogeniczny, wręcz stworzony do robienia im dobrych zdjęć, co nie umniejsza ani trochę mojego szacunku dla fotografów za te reportaże.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Koncert- Decapitated- XX lecie zespołu
    By tajny in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-10-2016, 19:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •