Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ola

  1. #1

    Domyślnie Ola

    Mam nadzieje że zdjęcia będzie widać

    Modelka: Aleksandra Pieczek
    1.
    2.
    3.
    4.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2016
    Miasto
    małopolska
    Posty
    7

    Domyślnie

    mi się osobiście najbardziej podoba 3, zdjęcie jak z katalogu z bielizną - rewelacja

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcie numer 3, według mnie jest najlepsze. Jeśli miałbym się koniecznie przyczepić, to zwróciłbym uwagę modelce, aby niemdociskała sobie nosa na tym kadrze.

  5. #5

    Domyślnie

    klasyczna maniera zdjec z pokoju hotelowego po imprezie. dodatkowo foty zniszczone swiatlem. na 1ce kolorystyka jak z nrdowskiego orwo. jesi juz na sile wybierac to 3.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    klasyczna maniera zdjec z pokoju hotelowego po imprezie. dodatkowo foty zniszczone swiatlem. na 1ce kolorystyka jak z nrdowskiego orwo. jesi juz na sile wybierac to 3.
    nie wiem na jakie imprezy ty chodzisz, zwłaszcza że tutaj nawet pokoju nie widać O.o nie korzystałem nigdy z filmów orwo (pomoc google), więc nie bardzo wiem czy to źle czy dobrze :/

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Dobre pytanie
    Posty
    159

    Domyślnie

    sailor ma rację, nie ma co się obruszać. Pokój widać na każdym zdjęciu (oprócz trójki). Modelka jest bardzo ładna.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikolai Zobacz posta
    tutaj nawet pokoju nie widać
    naprawde?

    nie korzystałem nigdy z filmów orwo (pomoc google), więc nie bardzo wiem czy to źle czy dobrze :/
    to prostszymi slowy - modleka w imprezowej kiecce lezaca na poscieli. klimat ograny juz tak bardzo ze nawet gola d.pa w ruinach sie chowa. same zdjecia zniszczone koorystyka i swiatlem, cienie ciagniete na sile, paskudne zafarby.. slowem.. szkoda calkiem sympatycznej modelki.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Jezeli modelka jest ladna i pokaze tylek to zdjecie odrazu nie stanie sie fajne. Dla mnie przeswietlone ,nudne i ani odrobine nieoryginalne.
    3 w miare ratuje sesje.
    4 jakby modelka juz miala dosc tej sesji ,znudzona na twarzy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •