Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie oprogramowanie Wacom Intuos4 L

    Hejka! Skąd wziąć oprogramowanie do tabletu Wacom Intuos4 L pod OsX 10.11.6 ? Przypadkowo usunąłem i jestem w ciemnej dupie.... Ktoś przerabiał temat?
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kolorowooka Zobacz posta
    A wskażesz mi jeszcze miejsce na tej stronie z którego mogę pobrać oprogramowanie? Bo jakoś widzę same sterowniki......
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    A jakiegoś konkretnego oprogramowania poszukujesz? Sterownik załatwia problem współpracy z systemem i konfiguracji urzadzenia do współpracy z oprogramowaniem firm trzecich.
    Cyfry i analogi

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vinci Zobacz posta
    Sterownik załatwia problem współpracy z systemem i konfiguracji urzadzenia ...
    Otóż w tym problem, że u mnie nie bardzo. Po przejściu na OSX El Capitan 10.11.6 nie jestem w stanie skorzystać z oprogramowania mojego tabletu intuos4 w preferencjach systemowych. Kliknięcie w ikonkę Tablet Wacom powoduje pojawienie się komunikatu: "BŁAD PREFERENCJI: nie mozna było wczytać panelu peferencji Tablet Wacom". Chciałbym zainstalować oprogramowanie które zostało najprawdopodobniej przypadkowo usunięte, ale nie wiem skąd wziąć soft. Oczywiście zainstalowałem najnowszy sterownik dla OsX 10.11
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Po kupnie tableta zarejestrowałam się na stronie Wacoma wpisując download code. Po wejściu na swoje konto powinieneś mieć dostęp do ściągnięcia oprogramowania.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kolorowooka Zobacz posta
    Po kupnie tableta zarejestrowałam się na stronie Wacoma wpisując download code. Po wejściu na swoje konto powinieneś mieć dostęp do ściągnięcia oprogramowania.
    Uwierz mi że doceniam Twoją próbę pomocy Ale nie jestem takim ostatnim amatorem i podstawowe rzeczy wykonałem. Niestety - softu nadal brak. Nawet support Wacoma nie odpowiada - horror jakiś

    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    EDIT
    Dziękuję za pomoc - już sobie poradziłem. Trzeba było po prostu usunąć resztki poprzedniego sterownika z systemu i zainstalować nowy ze strony producenta. Wszystko chodzi. Dziwne jest tylko, że nigdzie w supporcie nie znalazłem informacji o tym co należy zrobić w takim przypadku jak mój

    Można zamykać
    Wszyscy kłamią.
    ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petelski Zobacz posta
    EDIT
    Dziękuję za pomoc - już sobie poradziłem. Trzeba było po prostu usunąć resztki poprzedniego sterownika z systemu i zainstalować nowy ze strony producenta.
    Na Macu takie (przepraszam za wulgaryzm) windowsowe czynności?
    FF (Fuji + Fuji)

Podobne wątki

  1. Wacom w Auchan
    By D_Z_I_A_D_E_K in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 12:58
  2. Tablet graficzny Wacom Intuos4 S oraz Intuos5 Touch S.
    By Wojteksw in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:54
  3. intuos4 wireless - wypadający boczny uchwyt
    By szopen in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 17:58
  4. Wacom Intuos4
    By Calme in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 22:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •