Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80
  1. #21
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Ciężki temat.
    Premiujemy jednak jak największą ilość osób. O ile pamietam to nie było problemu z tym, że zdjęcie nr 13 czy 14 było słabe. Czasami jeden czy dwa głosy i byłoby na pozycji 12.
    O ile kojarzę to przy takim zapisie jaki mamy to musieliśmy brać zdjęcia 13 i 14, bo w 12-ce były po dwa zdjęcia dwóch autorów. A te co weszły były też super.
    Czyli problem nie jest taki wielki jak teoretycznie mógłby być.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #22

    Domyślnie

    Jacek - jeśli to jest kwestia kilku głosów to oczywiście masz rację i absolutnie się zgadam.
    Bardziej chodzi mi o sytuację, w której np. dwa zdjęcia tego samego autora znajdą się powiedzmy "na pudle", lub będą miały sporą przewagę nad 13,14 czy nawet 10 pozycją.
    Z5; Voigt15; N35/1.8S; Vil85/1.8; SB700; Statywy; torby; plecaki itd.itp

  3. #23

    Domyślnie

    to wtedy zrobić 13 miesięcy
    albo na okładkę dać czy coś
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #24
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    można iść na całość i zrobić 52 tygodnie i 52 zdjęcia

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    można iść na całość i zrobić 52 tygodnie i 52 zdjęcia
    taaa... albo taki zdzierany, na każdy dzień
    Nie no, a tak na poważnie - jest bardzo dobrze i sprawiedliwie - 12 miesięcy i 12 autorów. I niech tak zostanie. Zawsze ktoś może sobie wydrukować swój autorski kalendarz i mieć.
    N

  6. #26

    Domyślnie

    Mam jedną uwagę, co jeśli nawet zdjęcie wygrało konkurs miesiąca ale pochodzi z matrycy 6mpix czyli 3000x2000? Rozumię że wówczas nie zostanie wzięte pod uwagę a szkoda bo przy dobrej jakości szkła wołane z Rawa nawet duży format wychodzi dobrze.

  7. #27
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Sam się nad tym zastanawiałem, bo to ja jestem tym nadgorliwcem, który zwiększył bez konsultowania rozmiar w pikselach. To odpowiada matrycy około 10 Mpx, czyi tej z D80, D200 itp.
    Niby wykluczyłem w tym momencie D70, D50, ale ... tych body jest już mało. A jak ktoś da idealne 2000x3000 - takie, że mucha nie siada to przyjmę. No i jak ktoś mocno kropuje to może mieć problem. Ale crop z 24 Mpx żeby nie miał nawet 10 ?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #28

    Domyślnie

    Przydałby się ten kalendarz

  9. #29

    Domyślnie

    Jacku to decyduj, ja mam tylko z D70 materiał tylko z RAWA, wiec albo mnie wpuszczasz albo sobie idę w drugą stronę
    Nikon i podróże ...


  10. #30

    Domyślnie

    Czy fotografie od amatorów również można zgłaszać, czy tylko w pełni profesjonalne zdjęcia? Pytam ponieważ nie wiem co uznaje się za "dobre" zdjęcia, a mam kilka które mnie się podobają
    Ostatnio edytowane przez kar18olcia ; 19-10-2016 o 09:21 Powód: Dopisanie

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Kalendarz nikoniarzy na rok 2017 :) Regulamin
    By Jacek_Z in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-10-2016, 21:17

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •