Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61
  1. #1

    Domyślnie podsumowanie - CYKL 111-119 z NAGRODAMI

    Jak zapewne pamiętacie 04 sierpnia 2016r ukazało się

    --- --
    --- (ogłoszenie parafialne) --

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=274431


    wybiła godzina 22.00......

    przyszła zatem pora na PODSUMOWANIE


    Na początek trochę statystyki:

    cykl składał się z 9 zabaw, w tym były 3 zabawy z dedykowanymi dla nich specjalnymi RAWami (111–Milk, 115-biegly, 119-fafniak); w sumie na wszystkie zabawy przysłaliście 237 prac, a w głosowaniach wybieraliście najciekawsze prace 401 razy; wszystkie zabawy odwiedziło ponad 300 różnych zarejestrowanych na forum userów, a 71 z nich wzięło udział przynajmniej w jednej zabawie.

    We wszystkich 9 zabawach autorzy 10 najlepszych prac otrzymywali punkty do Rankingu.
    Ponadto, do tego samego Rankingu, w 6 zabawach ( 113-118 ) autorzy 10 najszybciej przysłanych prac z tego tytułu otrzymywali punkty dodatkowe.

    Celem cyklu było jak najszersze rozpropagowanie zabawy; 119 edycja pełniła tu kluczową rolę – próbowaliśmy w niej bić rekord zgłoszonych do pojedynczej zabawy prac. Udało się. W stosunku do wcześniejszych zabaw uzyskaliśmy blisko 100% wzrost zainteresowania zabawą.

    Przechodzimy do konkretów......

    Poniżej znajduje się RANKING uczestników zabawy ( 25 najwyższych miejsc spośród 71 )
    wraz ze zdobytymi przez nich w całym cyklu sumarycznymi punktami.

    Miło mi jest ogłosić, że
    zwycięzcą „Cyklu 111-119” zabawy w RAWki został


    --------->>koesh<<-----------
    który zdobył 92 punkty;
    gratulacje !!!

    1.koesh.........................92
    2.madebyzosiek…....... 82
    3.zbyszekD7000...........76

    ex aequo
    3.Arczi_68…....................76

    5.moshica....................63
    6.thekrycha..................59
    7.spirytus.................... 58
    8.hatea....................... 48
    9.notdot...................... 45
    10.lortek..................... 42
    11.nbogdan................. 37
    12.banderas............... 36
    13.karczek.foto…........33

    14.kalZakath.................. 32
    15.kolorowooka.............. 28
    16.And.N........................ 27
    17.Mateo2...................... 26
    18.darkmajin.................. 24
    19Flipoo......................... 22
    20.Xawier80................... 20
    21.Pebal …..................... 18
    22.kkokosz..................... 16
    ex aequo
    22.no name 1 …............. 16
    24.Fagot …..................... 15
    ex aequo
    24.kreatywna_herbatka... 15

    Właściciel naszego forum – Jarek ( fomag) ufundował dla 12 najwyżej sklasyfikowanych osób z Rankingu wspaniałą nagrodę: FORUMOWĄ KOSZULKĘ – „nikoniarze.pl”

    Dziękuję Jarku w imieniu obdarowanych osób !
    ( ponieważ ja – Arczi_68 jako osoba prowadząca cykl nie uczestniczę w rozdziale nagród to w moje miejsce otrzymuje ją kolejna, 13 osoba rankingu – karczek.foto )

    ---------------------------------------------------------

    Obiecałem na początku cyklu, że osobie która wykaże się najwyższą „ściągalnością do zabawy” nowych userów ufunduję swoją prywatną nagrodę ( napitek wysoko% wykonywany własnoręcznie wg oryginalnych, bardzo starych receptur); długo się zastanawiałem komu ją przyznać; doszedłem w końcu do wniosku, że nagroda ta powinna trafić za całokształt do duetu >>zbyszekD7000<< +>> Dex<< Panowie; dziękuję Wam za aktywne propagowanie zabaw na naszym forum, w tym też i RAWków. Jestem pod wielkim wrażeniem Waszych działań zachęcających do uczestnictwa w zabawach.

    -----------------------------------------------------------

    Kolejną nagrodę którą mam przyjemność ogłosić ufundował nasz forumowy kolega >>rwpb<<
    Stwierdził on, że skoro za najszybsze przesyłanie prac w edycjach 113-118 uczestnicy dostają dodatkowe punkty to mogą się dla uzyskania tych punktów spieszyć z obróbką, a przez to nie do końca porządnie wykonać pracę. Postanowił więc przyznać swoją prywatną nagrodę ( bon 100 zł na zakupy w wyznaczonym miejscu) dla osoby spośród tych wszystkich które przysyłały swoje prace na poszczególne edycje JAKO OSTATNIE, której praca zdobyła najwięcej głosów w głosowaniu
    stworzyłem więc na potrzeby kolegi rwpb pomocniczy ranking z osobami, które ostatnie przesyłały swoje prace na poszczególne edycje wraz z ilością głosów które otrzymały w tej edycji:

    KLASYFIKACJA rwpb

    edycja 113 Banderas ...1 głos ,
    edycja 114 nostromo ...2 głosy
    edycja 115 flipoo …...7 głosów
    edycja 116 Mateo2 ….5 głosów
    edycja 117 flipoo …....7 głosów
    edycja 118 flipoo …....11 głosów ,

    Sumarycznie klasyfikacja >>rwpb<< wygląda następująco:
    1. flipoo........ 25 głosów
    2. Mateo2....... 5 głosów
    3. nostromo..... 2 głosy
    4. Banderas ….1 głos

    W rankingu rwpb wygrywa więc >>flipoo<< , który przeważnie „za 5 dwunasta” dosyłał swoje prace, ale za to całkiem niezłe …...

    ---------------------------------------------

    Jak pamiętamy – w edycjach 111 , 115, 119 mieliśmy do obróbki specjalne RAWy;
    ich autorzy: >>Milk<<,>> biegly<< oraz >> fafniak<< w podziękowaniu za udostępnienie nam do zabaw swoich kadrów, otrzymują od fomaga również nagrodę : po FORUMOWEJ KOSZULCE

    ---------------------------------------------

    Przypominam też, że w specjalnej 119 edycji autorzy 5 najwyżej ocenionych prac ( >>carlos_lo<<, >>MstrG<<, >>rwpb<<,>>ogryzek<< oraz z mojego nadania - >>kolorowooka<< ) otrzymali nagrody; tamte FORUMOWE KOSZULKI również ufundował fomag

    --------------------------------------------

    I tym sposobem szczęśliwie zakończyliśmy Cykl 111-119 zabawy w RAWki.
    Cieszę się, że miałem sposobność go dla Was wymyślić i poprowadzić ; edycja 119 była w ogóle ostatnią edycją RAWków, którą na tym forum prowadziłem.....; dziękuję Wszystkim za uczestnictwo, przepraszam za drobne wpadki, które czasem mi się przydarzały.......; jak to mówią: „co złego to nie ja” …..
    Edycję 120 rozpoczął anonim, a prowadzić dalej już będzie kierownik RAWków – Spirytus , który miejmy nadzieję, szczęśliwie powróci do Polski z wakacyjnego wyjazdu „za chlebem”
    Bardzo liczę, że w przyszłych edycjach zabaw frekwencja będzie co najmniej taka jak w edycji 119 …..


    Arczi_68 ( Archibald6803 )




    ---------------------------------------
    Do ustalenia pozostają jeszcze sprawy techniczne odbioru nagród;


    Do 14.10.2016r na adres email: anonimowo.nikoniarze@gmail.com
    następujące osoby:

    1.koesh
    2.madebyzosiek
    3.zbyszekD7000
    4.moshica

    5.thekrycha
    6.spirytus
    7.hatea
    8.notdot
    9.lortek
    10.nbogdan
    11.banderas

    12.karczek.foto
    13.kolorowooka
    14.Carlos_lo,
    15.MstrG
    16.rwpb
    17.ogryzek

    18.Milk
    19.biegly

    20.kalZakath
    (scedowana przez fafniaka)

    przesyłają emaila o następującym temacie:

    "Nagroda Nikoniarze + ( swój forumowy nick )"

    w swoim emailu proszę podać następujące dane :
    rozmiar koszulki ( XL, L, M, S ) jaka ma być dla Państwa przygotowana
    Imię, Nazwisko , adres zamieszkania/przesyłki + telefon

    (dane są potrzebne dla wykonania przesyłki)

    oraz informację czy komuś z Państwa nie sprawi problemu odebranie nagrody osobiście w
    jednym z 5 miast :
    Szczecin, Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa

    kolor nicku osoby, które przysłała WSZYSTKIE swoje dane będę zmieniał z czerwonego na niebieski

    o dacie gotowości przekazania nagrody informować będziemy osobnym emailem
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 14-10-2016 o 20:01

  2. #2

    Domyślnie

    Toś się nam rozpisał z podsumowaniem, ale trochę tego było, więc nie dziwota Fajnie się czyta tak skrojony przekrój

    Arczi, serdeczne dzięki za pierwszorzędną i niezwykle emocjonującą zabawę !!! Choć lały się pot i łzy to bawiłem się naprawdę przednio, a element rywalizacji jeszcze bardziej podkręcił zabawę ... Jeszcze raz dzięki i WIELKI SZACUN 'Dobra robota' to za mało lub jak kto woli mao, bo w zabawach tak jest poprawnie Dzięki !!!

    P.S. Wygląda na to, że załapałem się na forumowy unikat, ogromnie się cieszę i serdecznie dziękuję

    Dzięki wszystkim za świetną zabawę

    Pozdro Rawkowicze
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  3. #3

    Domyślnie

    No kurcze i na flaszkę Arcziego się załapałem tego się nie spodziewałem.
    Arczi, to my tobie dziękujemy za tak dynamiczne i ciekawe kierownikowanie
    Zaszałałeś ostro i efekty widać
    Rozkręciłeś zabawę tak że spirytowi teraz będzie ciężko dotrzymać Ci kroku w prowadzeniu kolejnych edycji
    Jeszcze raz wielki dzięki
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  4. #4

    Domyślnie

    A i ja dziekuje Arcziemu za zastępstwo. Gdyby nie on to RAWki bylyby porozbijane mocno....a i tylu chetnych by nie było.
    Mam nadzieję, ze w nastepnych edycjach tez taka frekwencja dopisze
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #5
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Wzruszyłem sie. A dopiero po wiadomości od Zbyszka wlazłem w wątek byłem tu wcześniej, ale chciałeś by nie trollować to nie pisałem nic i... pewnie bym wlazł za jakiś czas

    Bardzo dziękuję za takie wyróżnienie [teraz powinienem sobie walnąc selfie i wrzucić do tematycznych jako gwiazda ]. Wystarczy, ze pozwalacie na zwykłe swojskie pogaduchy a to samo sie jakoś tak robi i nakręca

    Szacun za kawał dobrej roboty jaki odwaliłeś za Spiryta leniącego sie w jukeju i za cyckowego rekorda

  6. #6

    Domyślnie

    WIELKIE DZIĘKI Arczi za wspólną zabawę, organizację całości i poświęcony czas !
    Stanąłeś na wysokości zadania, było ciekawie, z humorem i co najważniejsze zgromadziłeś publikę i rozruszałeś "nasze" towarzystwo
    Cieszę się również z zajętego 5 miejsca w rankingu i dzięki temu będę w "terenie" i w plenerze godnie reprezentował nasze forum z koszulką i logo na piersi
    Dziękuję również wszystkim pozostałym uczestnikom wspólnej zabawy i rywalizacji...
    Nikon i podróże ...


  7. #7

    Domyślnie

    Archi Rawki pod twoim kierownictwem były emocjonujące
    Jestem bardzo zaskoczona wyróżnieniem, dziękuję bardzo.

  8. #8

    Domyślnie

    o w mo..e jeża, a to mi się udało załapać na nagrodę. podziękował mocno bo się pryda
    pomysłowy cykl + zawodowy prowadzący + superowi uczestnicy = sUKCES
    koesh gratki
    zestaw N: d700 +17 + 70-200 // zestaw S: A7 + 40 + 24-240

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to chyba popełnię pierwsze w życiu selfie w takiej koszulce !
    Dzięki za głosy, które uciułałem w największej ilości, zabawa była fajna, Arczi na szczęście zapał miał przez cały cykl i nie wypalił się, naganiacze głosowania byli aktywni co też trzeba odnotować jako pozytyw.

    Podzielę się taką refleksją odnośnie gustów, o których niby nie powinno się dyskutować jak i tego co było nadsyłane do głosowania.
    Nie da się ukryć że mało doceniane były prace, przy których autor poszedł dalej niż tylko zabawa suwakami, a zbyt doceniane były prace np jakieś pseudo hdr-ki, przesycone i zniszczone kontrastem czy podkręcaniem nasycenia itp.
    Na początku cyklu był ten temat podjęty że trzeba się dostosować do gustów głosujących i ci co to zrobili zebrali dużo punktów.

    Ja jestem dumny tylko z jednej swojej pracy jaką zrobiłem do tej zabawy, a robiłem ją przed zakończeniem przyjmowania prac.

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=274340


    Dzięki jeszcze raz i bierzemy się za nr 120 !


    .

  10. #10

    Domyślnie

    Pamiętam to mój Rawek który w tej odsłonie zasłużenie zdobył 1 miejsce w Twoim wykonaniu
    Brawo Koesh !!!
    Nikon i podróże ...


Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki nr 119 - SPECIAL ARCZI EDITION
    By Archibald6803 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 13:10
  2. Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 07-08-2016, 11:12
  3. [ Krajobraz ] Cykl
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 04-06-2008, 13:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •