Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Widać, że myślałeś nad kadrami i nawet Ci to myślenie wyszło Dla mnie 1, 3, 4, 7 i 9. Jeśli chodzi o faworytów, to chyba 3 i 9, ale 4 też do mnie bardzo przemawia. 8 lekko rozjaśnić w cieniach i też będzie cacy.
    Bardzo fajny zestaw.
    Starałem się myśleć Zresztą zawsze się staram A ile przy tym gniotów wyprodukuję to szok
    Dzięki

    Cytat Zamieszczone przez ilon Zobacz posta
    fajne pstryki Jak dla mnie 2, 6, 7 i 8 rewelacja
    Fajnie, żeś wpadł. Dzięki miłe słowa

    Warszawiaki znają te miejsca jak własną fotograficzną kieszeń
    Kawałeczka Stolycy ciąg dalszy.

    10.


    11.


    12.


    13.
    Fuji

  2. #12

    Domyślnie

    Muszę przyznać, że im dalej tym lepiej! Aż prawie zachciało mi się obudzić z fotograficznego letargu i ruszyć w miasto mimo niesprzyjającej pogody
    Mankamentem wszystkich jest dosyć mało delikatne światło, więc nie koncentrując się na tym, podam swoje uwagi odnośnie kadrów, jeśli oczywiście Ciebie interesują.
    5 fajne graficznie, pomysłowe. Na 6 ciekawie użyta rybka (bo to jest rybka?), ale coś mi nie gra, i co gorsza ciężko powiedzieć co. Czy jest to kontrast między światem za kolorową szybą, a tym bez zabarwienia, czy lekkie problemy z utrzymaniem symetrii... nie wiem
    7 widziałem milion razy Ja fotografuję tylko tematy które były sfotografowane tysiąc razy, więc tym bardziej dziwię się Tobie że podszedłeś do aż takiego klasyka (chciałoby się rzec starocia) i nie dodałeś nic od siebie. Brak nieba nie pomaga. Jest przyzwoicie, ale wiem że potrafisz lepiej.
    8 fajne, ciekawe jak by wyglądało z łagodniejszym światłem/obróbką.
    9 bardzo mi się podoba, najbardziej z tej wrzuty. Zarówno precyzja kadru, jak i obróbka.
    Ostatni zestaw jak dla mnie najlepszy. Wyciągnąłeś bardzo ładny detal z Zebra Tower (10) i go fajnie obrobiłeś. Na 11 widzę naprawdę nieźle skomponowany pion, ciężko jest w miarę równomiernie go tam skomponować, aby nic nie ciążyło w lewo lub prawo, Tobie się udało. I konwersja do bw też mi pasuje.
    Nie jestem fanem zdjęć w stylu 12 (musi być wyjątkowo niesamowite, aby mnie ruszyć), więc je pominę.
    Podobają mi się kolory na 13.

  3. #13

    Domyślnie

    Pytanie techniczne: jak rozumiem 6 była sklejana, można wiedzieć z ilu kadrów?
    “There are always two people in every picture: the photographer and the viewer.” – Ansel Adams

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2016
    Miasto
    małopolska
    Posty
    10

    Domyślnie

    4, 8, 9 - jak dla mnie rewelacja

  5. #15

    Domyślnie

    ale 8 jest super!
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  6. #16

    Domyślnie

    Kurde...przepraszam wszystkich którym się chciało skomentować. Dzięki , że wpadliście i słowo zostawiliście. Miło mi, że fotki jako tak do gustu niektórym przypadły Piszę kiepsko więc nie lubię za bardzo odpisywać @creep-na Ciebie zawsze można liczyć! Dziękuję za wnikliwą analizę. Oczywiście wszystkie uwagi przeanalizowane. Jeszcze raz dzięki
    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Muszę przyznać, że im dalej tym lepiej! Aż prawie zachciało mi się obudzić z fotograficznego letargu i ruszyć w miasto mimo niesprzyjającej pogody
    Bardzo mi miło. Mam nadzieję, że wylazłeś z domu robić zdjęcia

    Cytat Zamieszczone przez mylek Zobacz posta
    4, 8, 9 - jak dla mnie rewelacja
    Bardzo się cieszę, że kadry przypadły Ci do gustu.


    Cytat Zamieszczone przez Arram Zobacz posta
    Pytanie techniczne: jak rozumiem 6 była sklejana, można wiedzieć z ilu kadrów?
    To nie jest kilka kadrów tylko fiszka 8mm na APS-C

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    ale 8 jest super!
    To był mój ostatni dzień z fiszką
    Teraz żałuję, że się pozbyłem. Ale...nie ma tego złego

    14.
    Fuji

  7. #17

    Domyślnie

    10 (zwłaszcza) i 11 dobre. Przy 12 poległo chyba maskowanie nieba i budynku (góra i lewa strona). Rodzaj nieba nie należy do moich ulubionych, ale światło na budynku bardzo mi się podoba. 13 i 14 odbieram pozytywnie, aczkolwiek zastanawiam się, czy nie zmieniłbym proporcji kadru.

  8. #18

    Domyślnie

    Dune sorki, że teraz, ale bardzo dziękuję za rzeczowy komentarz. 12 rzeczywiście niebo poległo Jeszcze raz dzięki.

    Żeby wątek nie zarósł krzaczorami
    Za ramki przepraszam

    15.


    16.


    17.


    18.
    Fuji

  9. #19

    Domyślnie

    Wszystkie świetne!
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  10. #20

    Domyślnie

    Z kolejnej wrzutki wybieram nr 16 - motyw znany, ale ładnie skadrowany i wyedytowany. Reszcie kadrowo również niczego nie brakuje, ale jak dla mnie mają trochę za twarde światło.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Makro ] kilka pstryków
    By glowki in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-04-2015, 18:03
  2. [ Przyroda ] Kilka pstryków
    By luzaczek82 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-01-2011, 20:17
  3. [ Portret ] kilka pstrykow ;)
    By slimiro in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-11-2010, 12:45
  4. [ Portret ] kilka pstrykow ;)
    By slimiro in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 16:50
  5. [ Przyroda ] kilka pstryków
    By jurgen in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-11-2008, 10:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •