Close

Strona 4 z 76 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 754
  1. #31

    Domyślnie

    16.
    "Zboże posiać to Panie trzeba, aliści i konioju chapki szkodować nie wolno..."


  2. #32

    Domyślnie

    Fajne te zdjęcia, szczególnie przez historię, którą opowiadają. Ale zdjęcia same w sobie dobre też
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #33

    Domyślnie

    Z wielką przyjemnością objerzałem całość.

    Po pierwsze widać pomysł. Po drugie jest opowiedziana historia. Po trzecie, widać jakieś zaangażowanie... Z fotograficznych spraw - widzę poszukiwanie kadru, widzę starania o zbudowanie kompozycji, widzę chęć operowania światłem/ekspozycją. Konwersja do b&w mi się podoba, obróbka niezła.

    Naprawdę, z ochotą odeślę tu każdego wyznawcę 'streetu rozumienia ogólnego', żeby zobaczył że niekoniecznie trzeba szukać dobrych tematów na arabskich uliczkach, że jeśli tylko nie zapomina się o rudymentach - można świetny reportaż zrobić jadąc 20 km za swoje miasto. Tylko że to przy okazji trzeba umieć zrobić, nie wystarczy wyjść na ulicę i centralnie walić po spacerowiczach...

    Zeberek, dostajesz ode mnei SPOREGO PLUSA!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #34

    Domyślnie

    17.
    No to idziemy... "Gąski, gąski do domu!"
    Ostatnio edytowane przez zeberek1 ; 20-10-2016 o 14:33

  5. #35

    Domyślnie

    super sprawa i pod katem zdjec, jak i przedstawianego tematu. gratuluje pomyslu.

  6. #36

    Domyślnie

    Tych zdjęć nie da się skategoryzować jako street czy reportaż... To raczej opowieść, pełna sielankowych zapachów pamiętanych z wakacji spędzanych w takich miejscach. Zmuszasz do tego, żeby zatrzymać się na chwilę w technologicznym pędzie współczesnego świata i wrócić do korzeni. Do miejsc, w których wszystko dzieje się powoli, w których nie potrzeba internetów i innych bzdetów, żeby cieszyć się każdym dniem. Z niecierpliwością czekam na kolejne odsłony i zazdroszczę inspiracji, pomysłu i czasu który był potrzebny na znalezienie wszystkich tych kadrów
    Jeżeli miałbym się technicznie wypowiedzieć o zdjęciach, moi faworyci do tytułu najlepszych: 1, 7, 9 i 11, ale całość w odbiorze jest świetna! Pozdrawiam serdecznie

  7. #37

    Domyślnie

    Masz racje kolego @madebyzosiek. To jest właśnie obraz tych lat gdy świat nie gonił aż tak... I tak po cichu bym chciał, by ktoś zaglądając tu i patrząc na te zdjecia usłyszał gdzieś w głębi siebie: "Zabierz mnie gdzieś daleko stad. Zabierz mnie właśnie tam, gdzie z wolna płynie czas..."

    18.
    W świetle i we mgle...


    19.
    Tak długo szukałam ciebie...


  8. #38
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Krosno/Kraków
    Posty
    125

    Domyślnie

    Zdjęcia przede wszystkim świetnie ogląda się jako całość. Dla mnie bardzo ciekawe są 3,5,6,18,19. Na dwóch ostatnich szczególnie dobrze zagrało światło.
    Szkoda kadrów robionych dłuższą ogniskową bo jej wykorzystanie więcej zabrało niż wniosło IMHO - chociaż jak przeglądnąć opinie pod zdjęciami to widzę, że ogól nie ma z tym takiego problemu.

    Na pewno jeszcze raz duże gratulacje za znalezienie i wykorzystanie tematu. Zdjęcia ogląda się przyjemnie, są estetycznie wykonane, widać dbałość o jakość ich podania a to jest zawsze w cenie.

  9. #39

    Domyślnie

    Co jest nie tak z dłuższą ogniskową?

    Mam pomysł na projekt: robić zdjęcia przez cały rok i zrobić z tego kalendarz.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  10. #40

    Domyślnie

    20.
    Jesienna nostalgia w szare mgły spowita weszła już w opłotki...


Strona 4 z 76 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Ostatnie promienie lata portretowo
    By Dexter88 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-09-2013, 09:49
  2. [ Przyroda ] ostatnie tchnienie lata
    By .:Ania:. in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 07:31
  3. [ Krajobraz ] Ostatnie powiewy lata
    By fotokornik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 18:39
  4. [ Krajobraz ] Ostatnie Tchnienie Lata - Las
    By judith_manson in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 09-08-2011, 13:23
  5. [ Krajobraz ] Ostatnie dni lata
    By Klausik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 01:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •