Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Zamówiłem Lowepro Photo Sport 200 AW w wersji pierwszej. Zobaczymy jak się sprawdzi.
    Dzięki wszystkim za sugestie.
    Pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    Ja plecaków foto używam wyłacznie jak wrzucam sprzęt do auta i jadę na miejsce.
    Na trekkingi itp. zawsze zabieram sprzęt owinięty w ciuchy w normalnym plecaku (nie foto).
    Plecaki dedykowane foto to dla mnie dość specyficzne konstrukcje....
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  3. #43
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Białystok
    Posty
    226

    Domyślnie

    Też tak miałem, do puki nie trafiłem na Plecak Manfrotto Off Road Hiker 30L. System nośny tego plecaka jest na poziomie dobrych 30 litrowych plecaków trekingowych. Na rowerze się nie sprawdzi, ale przypadku pieszych wędrówek jest na prawdę ok.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elduce Zobacz posta
    Na rowerze się nie sprawdzi
    Sprawdzi się, jeśli ktoś godzi się na pewne niedogodności... Jak zwykle sztuka kompromisu...

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioterkow Zobacz posta
    Ja plecaków foto używam wyłacznie jak wrzucam sprzęt do auta i jadę na miejsce.
    Na trekkingi itp. zawsze zabieram sprzęt owinięty w ciuchy w normalnym plecaku (nie foto).
    Plecaki dedykowane foto to dla mnie dość specyficzne konstrukcje....
    Trekkinguję się w najlepsze... nagle widzę piękny widoczek. Zdejmuję normalny plecak, odpinam górną pokrywę, zluzowuję sznurek zamykający komorę, rozciągam komorę... Grzebię w ciuchach... wyciągam jakiś sweter, polar albo ręcznik. Muszę bardzo uważać, bo mam w niego zawinięty aparat... Trudno to wyjąć, bo ma nieregularne kształty, nie ma za co złapać i może się w niekontrolowany sposób rozwinąć... Rozwijam też uważnie - udało się. Stoję z aparatem w jednej ręce i swetrem w drugiej... Ch.. wie co teraz zrobić, bo do lustrzanki dobrze jest mieć dwie ręce. Upycham więc jedną ręką sweter do plecaka, ale trudne to zadanie, bo ani plecak ani sweter zbyt sztywny nie jest. Po dłuższej chwili rzucam sweter na plecak, a ten wredny spada na trawę, mokrą trawę... I tak dobrze, że to nie błoto...
    Udało się! Zrobiłem zdjęcie. Teraz tylko pozostało zrobić to co wcześniej, tylko w odwrotnej kolejności...
    Dobrze, że zachciało mi się obiektywu zmieniać...
    Następny widoczek sobie odpuszczę...


  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gniady Zobacz posta
    Trekkinguję się w najlepsze... nagle widzę piękny widoczek. Zdejmuję normalny plecak, odpinam górną pokrywę, zluzowuję sznurek zamykający komorę, rozciągam komorę... Grzebię w ciuchach... wyciągam jakiś sweter, polar albo ręcznik. Muszę bardzo uważać, bo mam w niego zawinięty aparat... Trudno to wyjąć, bo ma nieregularne kształty, nie ma za co złapać i może się w niekontrolowany sposób rozwinąć... Rozwijam też uważnie - udało się. Stoję z aparatem w jednej ręce i swetrem w drugiej... Ch.. wie co teraz zrobić, bo do lustrzanki dobrze jest mieć dwie ręce. Upycham więc jedną ręką sweter do plecaka, ale trudne to zadanie, bo ani plecak ani sweter zbyt sztywny nie jest. Po dłuższej chwili rzucam sweter na plecak, a ten wredny spada na trawę, mokrą trawę... I tak dobrze, że to nie błoto...
    Udało się! Zrobiłem zdjęcie. Teraz tylko pozostało zrobić to co wcześniej, tylko w odwrotnej kolejności...
    Dobrze, że zachciało mi się obiektywu zmieniać...
    Następny widoczek sobie odpuszczę...

    Zapomniałeś statyw rozstawić, przecież w tym czasie słońce zaszło

    Mam Flipside 400 AW, w zależności od długości i uciążliwości wędrówki reguluję ilość sprzętu w środku i dorzucam tam żarcie i inne pierdoły, ubranie przytraczam na zewnątrz.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gniady Zobacz posta
    Trekkinguję się w najlepsze... nagle widzę piękny widoczek. Zdejmuję normalny plecak, odpinam górną pokrywę, zluzowuję sznurek zamykający komorę, rozciągam komorę... Grzebię w ciuchach... wyciągam jakiś sweter, polar albo ręcznik. Muszę bardzo uważać, bo mam w niego zawinięty aparat... Trudno to wyjąć, bo ma nieregularne kształty, nie ma za co złapać i może się w niekontrolowany sposób rozwinąć... Rozwijam też uważnie - udało się. Stoję z aparatem w jednej ręce i swetrem w drugiej... Ch.. wie co teraz zrobić, bo do lustrzanki dobrze jest mieć dwie ręce. Upycham więc jedną ręką sweter do plecaka, ale trudne to zadanie, bo ani plecak ani sweter zbyt sztywny nie jest. Po dłuższej chwili rzucam sweter na plecak, a ten wredny spada na trawę, mokrą trawę... I tak dobrze, że to nie błoto...
    Udało się! Zrobiłem zdjęcie. Teraz tylko pozostało zrobić to co wcześniej, tylko w odwrotnej kolejności...
    Dobrze, że zachciało mi się obiektywu zmieniać...
    Następny widoczek sobie odpuszczę...

    Piękna historia - mógłbyś opowiadania pisać
    Nieco przesadziłeś z uciążliwością tych operacji .
    Ja np. w drodze mam taki patent że albo mam przytroczony aparat do pasa biodrowego plecaka albo mam go w komorze bocznej i wyjęcie zajmuje moment.
    Z tym owijaniem w ciuchy to raczej do transportu - np. jak wrzucam plecak w samolocie na półkę.
    Ile ludzi tyle patentów
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioterkow Zobacz posta
    Piękna historia - mógłbyś opowiadania pisać
    Nieco przesadziłeś z uciążliwością tych operacji .
    Ja np. w drodze mam taki patent że albo mam przytroczony aparat do pasa biodrowego plecaka albo mam go w komorze bocznej i wyjęcie zajmuje moment.
    Z tym owijaniem w ciuchy to raczej do transportu - np. jak wrzucam plecak w samolocie na półkę.
    Ile ludzi tyle patentów
    Fakt opowiadanie przesadzone, ale o to chodziło
    Wiadomo, że każdy ma swoje patenty. Ja też przechodziłem etap z przytraczaniem aparatu itp... Na szczęście kilka lat temu kupiłem plecak turystyczno-fotograficzny Lowepro Photo Sport i dlatego wiem, że te patenty, to była zwykła udręka...

    Pozdrawiam

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Pojemny plecak fotograficzno-turystyczny - DYLEMAT ZAKUPOWY
    By markes1987 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-04-2015, 18:52
  2. Pojemny plecak fotograficzno-turystyczny - DYLEMAT ZAKUPOWY
    By markes1987 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-03-2015, 00:22
  3. Plecak Turystyczny + Aparacisko
    By _Ocean_ in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-01-2015, 20:43
  4. Duży plecak foto&turystyczny na długie wędrówki
    By misiak76 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 06-12-2011, 10:15
  5. Duży plecak foto-turystyczny
    By tommy.n in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •