Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
  1. #1

    Domyślnie Plecak foto czy turystyczny z insertem?

    Witam,
    Chce zakupić plecak. Powiedzmy do 200PLN. Przeznaczenie - krótkie jednodniowe wycieczki górskie, wypadu na miasto/plener i czasem rower. Chciał bym żeby w plecaku zmieściła się lustrznka + dodatkowy obiektyw . Czasem tez chcial bym zabrać ze sobą statyw. Dodatkowo potrzebuje miejsce drobne akcesoria wycieczkowe, na prowiant + kurtkę/bluzę. Najlepszym rozwiązaniem były by dwa plecaki jednak chce się zdecydować na jeden. W plecaku foto zmieszczę wszystko co opisałem? Jest on wygodny na górskie wycieczki całodniowe? Zalety takiego plecaka to przystosowania na aparat i łatwy dostęp do aparatu. Jak sprawa ma się z pozostałym miejscem? Czy może plecak turystyczny z wkładem jest lepszym rozwiązaniem? Chciał bym poznać opinie użytkowników jednego i drugiego.
    Będę wdzięczny.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    W okolicy 300zl masz lowepro photo sport 200 aw
    Zobacz test:

    http://fotografwpodrozy.pl/sprzet-dl...ego-fotografa/

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez salas Zobacz posta
    W okolicy 300zl masz lowepro photo sport 200 aw
    Zobacz test:

    http://fotografwpodrozy.pl/sprzet-dl...ego-fotografa/
    Obecnie to raczej 400 zł z hakiem...

  4. #4

    Domyślnie

    Mając podobne wymagania kupiłem benro hummer. Tylko trochę powyżej zakładanego przez Ciebie budżetu. Jak się sprawdził podczas górskich wycieczek będę mógł napisać za 2 tygodnie. Z tego co go na razie poużywałem - jestem zadowolony.

  5. #5

    Domyślnie

    Którą wersje masz 100 czy 200?

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Białystok
    Posty
    226

    Domyślnie

    Sprawdź manfrotto HIKER OFF ROAD, są dwie wersje 20 i 30L. Ja kupiłem 30L. Zdecydowałem się na ten plecak ze względu na system nośny, który przypomina AIRSPACE z plecaków turystycznych Salewy. W niedzielę przetestuję, to będę mógł powiedzieć coś więcej.

  7. #7

    Domyślnie

    z Tym że jest to cena rzędu 400PLN.

  8. #8

    Domyślnie

    Uzywam od dluzszego czasu Lowepro Flipside Sport 15AW oraz Photo Sport 200 AW II, wiec gdyby ktos mial konkretne pytania to odpowiem.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Zielonka
    Posty
    123

    Domyślnie

    Fakt, że Lowepro Photo Sport 200 AW jest powyżej budżetu, ale jako jego posiadacz mogę stwierdzić, że to jest to czego szukałem przez lata. Na jednodniowe wypady w góry sprawdza się znakomicie. Błyskawiczny dostęp do aparatu, na upartego można go wyjąc i schować bez zatrzymywania się (co sprawdza się jak się chodzi z nie fotografującymi ) . W części niefotograficznej zmieści się i polar i kurtka przeciwdeszczowa. Używam go też do jazdy rowerem do pracy wożąc dodatkowo laptop. Teraz jest w sprzedaży wersja II w cenie powyżej 400 zł, ale można jeszcze dorwać wersję I (taką mam) w cenie poniżej 300 zł. Dla mnie opcja z plecakiem turystycznym i wkładem była zawsze niewygodna przez trudny dostęp do aparatu.

  10. #10

    Domyślnie

    Z tej recenzji wynika, że ten Photo Sport 200 jest trochę mały dla wycieczek całodniowych w terenie.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pojemny plecak fotograficzno-turystyczny - DYLEMAT ZAKUPOWY
    By markes1987 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-04-2015, 18:52
  2. Pojemny plecak fotograficzno-turystyczny - DYLEMAT ZAKUPOWY
    By markes1987 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-03-2015, 00:22
  3. Plecak Turystyczny + Aparacisko
    By _Ocean_ in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-01-2015, 20:43
  4. Duży plecak foto&turystyczny na długie wędrówki
    By misiak76 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 06-12-2011, 10:15
  5. Duży plecak foto-turystyczny
    By tommy.n in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-09-2007, 21:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •