Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Karolina

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    mz 3 najlepsza. zrezygnowałbym jednak z koloru - b&w chyba byłoby lepsze i bardziej miękkie oświetlenie wtedy, zwłaszcza twarz...

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    chyba zbyt dosłownie to "czarno-białe" Ci wyszło - za ciemno, przez co coś złego dzieje się z podbródkiem i szyją; zamiast odcieni szarości i półtonów, zbyt głęboka czerń tu i ówdzie, co - tak to widzę - niekorzystnie postarza modelkę.

  5. #15

    Domyślnie

    Zdecydowanie 3 najlepsza, wersja CZ-B bylaby najciekawsza, gdyby nie fakt ze wiele szczegolow zniknelo za ta czernia.
    D610 | N 35mm f2 | N 24-120mm f4 | T 100-400mm f4.5-6.3

  6. #16

    Domyślnie

    tak na szybko jako ilustracja tego, o czym pisałem wcześniej...


  7. #17

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc podobają mi się takie mocniejsze b/w, sam niewiem czemu.
    Dlatego wrzucam tutaj zdjęcia by trochę mnie sprowadzić na właściwy trop działania. Dzięki

  8. #18

    Domyślnie

    Ostatnie naj, może zbyt centralnie ( za dużo wolnego miejsca z lewej) ale najbardziej mi się podoba to zdjęcie. Nawet można zrobić tu ciasniejszy kadr, nad głową modelki spora przestrzen, cięcie od dołu do rękawa i też jest bajka. Dobre zdjecie, i pewnie każdy ma coś co by poprawił ale i bez jakichkolwiek zmian będzie " G"
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Pawulon160883 ; 06-10-2016 o 09:25

  9. #19

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że nie mogłeś się zdecydować czy fotografować w wysokim czy niskim kluczu. Spróbuj wysokiego, to powinno schować kilka mankamentów które Ci wytknięto, np. włosy na rękach.
    Ponadto kobiety zazwyczaj wychodzą lepiej w wysokim kluczu, to poprawia wygląd skóry na zdjęciach. Jeśli masz dobrze naświetlony RAW (wydaje mi się, że tak) to odpowiednie wywołanie jpg, powinno wiele zmienić i zniwelować niedostatki naświetlenia.

    Do takiej twarzy mającej cechy iberyjskiej urody, dodał bym jakiś stosowny element np. kapelusz, wachlarz.
    Ta buźka ma ogromny potencjał, tylko trzeba odkryć najlepszy sposób na jej uwiecznienie. Nie poddawaj się, konieczna jest następna sesja ...

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Jesli ma ciemną karnacje to latwiej jest w niskiej tonacji, niż w wysokiej. Ale to tak trzeba planować sesje. A po to .. no tak. Obróbką. Ja wolę jak to jest pomyślane na etapie doboru miesca sesji (jasność tła choćby) stylizacji (np ubiór) i światła. Wtedy to plus obróbka daje efekt.
    Modelka fajna.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Karolina
    By aleksyb in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-11-2012, 19:33
  2. [ Portret ] Karolina
    By Gomad in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-02-2012, 22:17
  3. [ Glamour/Beauty ] Karolina
    By ronin43 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-10-2009, 14:11
  4. [ Portret ] Karolina
    By kroolik in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-10-2009, 18:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •