Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Góraleczka

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne. Strasznie się podoba. Chociaż prawda jest taka, że to modelka zdjęcia zrobiła Dwójka taka rodzinno-albumowa, ale 1 i 3 majstersztyk.
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    A jakby tak 3 trochę odważniej skadrować, żeby ściąć lekko z lewej i umieścić buziuchnę w mocnym punkcie?

    Zgadzam się amirezem co do modelki
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki kochani za komentarze.

    Cytat Zamieszczone przez rybuuu Zobacz posta
    A jakby tak 3 trochę odważniej skadrować, żeby ściąć lekko z lewej i umieścić buziuchnę w mocnym punkcie?
    Dlaczego uważasz że skadrowanie tego zdjęcia zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami miałoby być bardziej odważne?

  5. #5

    Domyślnie

    Na 1 rażą mnie te plamy na buzi i oczach. Coś sknociłeś w obróbce. Zarówno mina jak i pozycja na 1 bardzo niekorzystne. W moim odczuciu = kosz.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ogryzek Zobacz posta
    Na 1 rażą mnie te plamy na buzi i oczach. Coś sknociłeś w obróbce. Zarówno mina jak i pozycja na 1 bardzo niekorzystne. W moim odczuciu = kosz.
    Masz na myśli te ciemne miejsca nad brwiami? Dziewczynka marszczy w ten sposób czoło i wygląda trochę jakby miała dwie pary brwi. Nie zwróciłem na to uwagi przy obróbce, pewnie z tego powodu że wiem iż ona faktycznie to czoło marszczy i dla mnie jest to naturalne. Zgadzam się jednak z tym że może to trochę dziwnie wyglądać. Dziękuję za tą uwagę Ogryzek.

  7. #7

    Domyślnie

    Chodzi mi raczej o jasną plamę idącą od oczodołu w prawy dół na policzek.
    Może coś przepaliłeś przy świeceniu bo mam wrażenie, że to nie tylko światło zastane.

  8. #8

    Domyślnie

    Wszystkie są świecone. Tam nie ma plamy, jest tylko złudzenie jasnej plamy z powodu cienia rzucanego przez nos i cienia na policzku gdzie światło lampy już nie doszło.

  9. #9

    Domyślnie

    Za mocno poświeciłeś jedynkę.
    Reszta ok.
    Wypijmy za blendy...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Dlaczego uważasz że skadrowanie tego zdjęcia zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami miałoby być bardziej odważne?

    Bo... zawsze lepiej wykadrować w aparacie a nie w post produkcji, ale że tutaj warto byłoby zrobić softwerowo (tak mi się wydaje, stąd forma pytająca w moim komentarzu) i w sumie już musztarda po obiedzie, to stracisz trochę informacji i wtedy WOW - życie na krawędzi i odważnie?...
    Serio nie wiem, czemu Ci odpowiadam, mam nadzieję że nie chciałeś mi na siłę udowodnić, że Twój portret to świadome łamanie zasad czy coś.

    Po prostu rzuciłam luźną sugestię.
    amatorką jest i na dodatek bezczelnie sobie bloguje.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Góraleczka
    By Daniel_Foto in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 22:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •