Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    A pochwalisz się jaki Samyang Ci się rozleciał w rękach? Zafascynowało mnie to nie ukrywam...
    A co tu jest do chwalenia się ? I to naprawdę mało fascynujące jeśli po kilku miesiącach używania pierścień ostrzenia zaczyna Ci latać (nie wiem jak to inaczej określić) i to w obiektywie manualnym (seriaT) który kupuje się po to żeby w połączeniu z follow focusem mieć precyzyjne ostrzenie.
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #22

    Domyślnie

    Po kilku miesiącach, czyli obiektyw na gwarancji/rękojmi. Jakie podejście gwaranta lub dawcy rękojmi?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A co tu jest do chwalenia się ? I to naprawdę mało fascynujące jeśli po kilku miesiącach używania pierścień ostrzenia zaczyna Ci latać (nie wiem jak to inaczej określić) i to w obiektywie manualnym (seriaT) który kupuje się po to żeby w połączeniu z follow focusem mieć precyzyjne ostrzenie.
    Zafascynowało mnie to, bo mam Samyangową rybę już kilka lat i poza "wyblaknięciem" gumy nie mogę jej niczego zarzucić, a już z pewnością tego, że jest źle wykonana... A też nie leży dużo w torbie, bo trochę wesel i innych imprez obskoczyła, więc dziwi mnie stwierdzenie, że z doświadczeń Twoich i Twoich znajomych Samyangi się rozpadają... Z doświadczeń moich i moich znajomych nie mogę tego potwierdzić...
    Ale jeżeli jest tak jak piszesz, to kolega zadał dobre pytanie...
    Cytat Zamieszczone przez Pugilares Zobacz posta
    Po kilku miesiącach, czyli obiektyw na gwarancji/rękojmi. Jakie podejście gwaranta lub dawcy rękojmi?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pugilares Zobacz posta
    Po kilku miesiącach, czyli obiektyw na gwarancji/rękojmi. Jakie podejście gwaranta lub dawcy rękojmi?
    Obiektyw nie był nowy.
    U mojego znajomego podobna sytuacja wystąpiła w trzech egzemplarzach tych szkieł ale pewnie mieliśmy pecha albo seria filmowa jest taka kichowata . Choć z kolei znajomy fotograf kupił sobie samyanga tilit shift i też mówi że lipa mechanicznie .

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    .... że z doświadczeń Twoich i Twoich znajomych Samyangi się rozpadają....
    Hmmm.. tu chyba mocno nadinterpretujesz .
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 10-11-2016 o 01:06
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Hmmm.. tu chyba mocno nadinterpretujesz .
    E tam, strasznie mocno, to znów nie...

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    ^^ I do tego jaki ekologiczny. Zapewne sam się rozleci po kilku latach .
    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Miałeś kiedyś w ręku Samyanga?
    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Oczywiście, piszę to na podstawie doświadczeń własnych i moich znajomych.
    Ja po prostu nie lubię uogólniania, które czytającym to forum potrafi namieszać w głowie

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ja po prostu nie lubię uogólniania, które czytającym to forum potrafi namieszać w głowie
    Ale ogarniasz ikonkę "" ? Czy jest ona po nic?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 10-11-2016 o 10:28
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ale ogarniasz ikonkę "" ? Czy jest ona po nic?
    Ależ oczywiście, że ja rozumiem żart, ale czytający, który nie ma zbyt dużo doświadczenia zrozumie to dosłownie i powstanie nowa legenda
    Na marginesie, mi w Nikkorze 17-55 2.8 drugi raz rozpada się guma od zooma... Normalnie szkło za 5500 Made in Japan i się "rozpada" (ale je uwielbiam ponad wszystko jakby co )

  8. #28

    Domyślnie

    Naprawiłem dziesiątki Nikkorów 24-70 i tylko jednego Samyanga. Nikkory nie nadawały się do użytku, a w Samyangu tylko skala pokazywała co innego niż było naprawdę.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ależ oczywiście, że ja rozumiem żart, ale czytający, który nie ma zbyt dużo doświadczenia zrozumie to dosłownie i powstanie nowa legenda
    Wiesz równie dobrze przeczyta Twój wpis o doświadczeniach Twoich i Twoich znajomych i pomyśli, że za ułamek ceny będzie miał to samo co w eLkach .
    Po prostu wymieniamy doświadczenia, gdzieś trzeba - w końcu po to jest forum .
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wiesz równie dobrze przeczyta Twój wpis o doświadczeniach Twoich i Twoich znajomych i pomyśli, że za ułamek ceny będzie miał to samo co w eLkach .
    Po prostu wymieniamy doświadczenia, gdzieś trzeba - w końcu po to jest forum .
    Nie będzie miał tego samego... Nie będzie miał AFa

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon d5200 , jasny obiektyw do filmowania
    By zales92 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-09-2016, 02:39
  2. Jasny obiektyw do Nikon D3100 - pilne
    By spike44 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-07-2015, 10:04
  3. Szerokokątny jasny obiektyw do pełnej klatki NIKON
    By karoline-rab in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 23-04-2015, 20:16
  4. Obiektyw do Nikon d5200
    By krisak13 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 14:34
  5. Jasny obiektyw-nikon d3000
    By zurawina in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 11-12-2010, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •