Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64
  1. #21

    Domyślnie

    Nie jestem purystą Ślady użytkowania nie robią na mnie wrażenia Tym bardziej,że dodają "życia" body Teraz dopiero nie mogę się doczekać na aparat Pozdrawiam User1

    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Mój N80 też jedzie do właściciela nowego, zresztą kolegi z forum A był idealny, tylko lepił się wściekle, ale do wyczyściłem, możesz sobie w razie czego zaczerpnąć z wątku: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=271992


    Ech... Z sentymentem patrzę na niego Aha, ja pierwsze co zrobiłem, to poszukałem gripa, żeby móc normalne paluszki zakładać. Z CR123 mnie szlag trafiał... Drogie to jak jasny gwint i pada z nienacka, nie wiadomo czemu
    Dotarł do mnie dzisiaj. Wygląda dużo lepiej niż na zdjęciu . Jest to już mój czwarty F/N80 ( wiem, że tę przypadłość leczy silnymi dawkami leków psychotropowych ), ale pierwszy, którego nie musiałm szorować . To najdroższy ze wszystkich zakupionych przeze mnie egzemplaży, ale warto było !
    Mój F100 jest na razie częściowo doczyszczony, bo przeszło mi "natchnienie" .

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 124miko Zobacz posta
    Dotarł do mnie dzisiaj. Wygląda dużo lepiej niż na zdjęciu . Jest to już mój czwarty F/N80 ( wiem, że tę przypadłość leczy silnymi dawkami leków psychotropowych ), ale pierwszy, którego nie musiałm szorować . To najdroższy ze wszystkich zakupionych przeze mnie egzemplaży, ale warto było !
    Mój F100 jest na razie częściowo doczyszczony, bo przeszło mi "natchnienie" .
    No to miło poczytać Mam nadzieję, że autor wątku też zadowolony z nabytku swego
    Do mnie idzie już F100 w wersji dawcy... Nieodklejających się gum, koszyka na baterie i zaślepki na styki i innych przydatnych na zapas ścianek tylnych

  4. #24

    Domyślnie

    W starszych analogach trafic teraz pod każdym względem dobrą sztuke to jest spora sztuka... Ja sam poszukuję teraz F3HP a tu na allegro pusto, na forum też nikt sie nie zgłasza a na ebay to albo zajechane trupy albo stany kolekcjonerskie za okropne kwoty.
    Ostatnio edytowane przez zeberek1 ; 30-09-2016 o 08:15

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    No to miło poczytać Mam nadzieję, że autor wątku też zadowolony z nabytku swego
    Do mnie idzie już F100 w wersji dawcy... Nieodklejających się gum, koszyka na baterie i zaślepki na styki i innych przydatnych na zapas ścianek tylnych
    Zadowolony zadowlony Tak bardzo, że jedną rolkę już pierwszego dnia "zrobiłem" (żona i dzieci chowały się po kątach, nawet kot uciekł z domu ). Śmiga jak szalony i, co najważniejsze, bardzo dobrze współpracuje ze szkłem, dla którego został nabyty drogą kupna, czyli z AF-S 85 1.8 G Z tego miejsca jeszcze raz chciałem podziękować forumowiczowi User1, od którego (jak się w końcu okazało w tym wątku) go nabyłem Aparat w stanie niemal idealnym


    PS. Plan jest wypróbować go z AF-S 35 1.8G DX Wiem, że będzie winieta, ale przynajmniej na cyfrze wygląda ona całkiem urokliwie
    Ostatnio edytowane przez dannywrocek ; 30-09-2016 o 14:02
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  6. #26

    Domyślnie

    Jak nie będziesz mocno przymykać, to będzie ok, ale ja polecam z własnego doświadczenia, wymienić DX na 35 2.0D. Szkło lepsze prawie pod każdym względem

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Jak nie będziesz mocno przymykać, to będzie ok, ale ja polecam z własnego doświadczenia, wymienić DX na 35 2.0D. Szkło lepsze prawie pod każdym względem
    Myślę, że f/2.8 to będzie maksimum Wymieniać na razie nie będę, ponieważ docelowe szkło dla F80 to 85 mm, z którym współpracuje wyśmienicie, a 35-tki chcę wypróbować z ciekawości na nim Poza tym mój "główny" aparat to D5100, więc choć AF w 35 DX jest jaki jest, ale jest 35-tki miałem się pozbyć, ale okazało się, że jednak czasami jeszcze "ląduje" na bagnecie jako zamiennik Sigmy 17-50 Teraz, kiedy plecak został trochę przewietrzony (w planach pozbycie się Praktica BC1 + wszystkie do niej szkła), na brak miejsca narzekać (póki co) nie mogę Z nowymi szkłami muszę się na jakiś czas wstrzymać PM zaczyna zadawać coraz więcej pytań
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  8. #28

    Domyślnie

    Cieszę się, że jesteś zadowolony, na C200 nie poszalejesz, za to portra/ektar/a nawet superia w pogodny dzień to jest to Ja się cieszę ze zmiany na F90x, tylko moje ramiona i plecy nie będą szczęśliwe, na plus baterię i wizjer, teraz jak patrzę przez f601 to smutek trochę. Boje się tylko, że jak wskoczę do pubu z tym czymś to mnie wyproszą xD
    AF-L szukam zawsze na tylnej ściance, a tam tylko AE-L :/
    Ostatnio edytowane przez User1 ; 30-09-2016 o 20:46

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez User1 Zobacz posta
    Ja się cieszę ze zmiany na F90x...
    A ja też mam takiego


    Ale już wkrótce prawdziwy następca mojego N80... Czyli F100
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 01-10-2016 o 14:14

  10. #30

    Domyślnie

    Dziś potestowałem trochę działanie tego body z moją lampą YN 565 EX i wygląda na to, że się świetnie dogadują Cp prawda tryb pracy raczej manualny (nie zauważyłem, żeby przy okazji zmiany paramterów na aparacie błysk był mocniejszy/słabszy), ale do moich planów portretowych manual będzie nawet lepszy (próbowałem kiedyś zrobić w domowym "studio" portret opierając się na automacie i zaraz przeszedłem na ręczne ustawianie błysku). Co fajniejsze body współdziała też ze zdalnymi wyzwalaczami do tej lampy (tez YN zresztą) No po prostu pełen wypas
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jaki obiektyw do portretu?
    By michaeel in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 14-11-2008, 22:40
  2. Jaki manual do portretu?
    By muzyk in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 19-10-2007, 08:13
  3. Jaki M42 do portretu?
    By till in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-11-2006, 14:37
  4. Jaki analog do portretu?
    By esioletz in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-10-2006, 18:02
  5. Jaki filtr do portretu ?
    By MirekM in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-07-2006, 12:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •