Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dannywrocek Zobacz posta
    Film już w drodze do mnie. Ale łatwo nie było Niewiele sklepów ma go w swojej ofercie
    Nie wiem gdzie kupiłeś, ale w Bratexie mają na pewno

  2. #12

    Domyślnie

    No właśnie nie mieli Kupiłem w czarno-białe w końcu.
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dannywrocek Zobacz posta
    No właśnie nie mieli Kupiłem w czarno-białe w końcu.
    O kurcze, mam nadzieję że to chwilowy brak dostępności... dobrze, że jakiś zapas mam

  4. #14

    Domyślnie

    Ja do filmu zakupiłem F80 Znudziło mi się tachać podwójny komplet szkieł (D5100 + szkła,Praktica BC1 + szkła).
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dannywrocek Zobacz posta
    Ja do filmu zakupiłem F80
    Bardzo fajny aparat, właśnie zamieniłem na F100. Ale moja sztuka była perfekcyjna i wspominać będę bardzo miło. Ale i tak przyjemność robienia zdjęć daje FE, pewnie FA jak wróci mi z naprawy też. Tylko tam AF-Sy odpadają, dlatego miałem N80 (czyli F80 amerykańskiego) i zamieniłem na F100

  6. #16

    Domyślnie

    Heh. F100 trochę za drogi jak na moje okazjonalne psucie filmu A F80 zostało zakupione z myślą o N85 1.8 G. Manualne fotografowanie daje dużo frajdy,ale ponieważ moja główna "tematyka" to moje dzieci,ciężko je namówić,żeby wytrzymały w bezruchu,aż tata ustawi wszystko do zdjęcia W każdym razie planuję rozwinąć na nowo analogową przygodę,jednak już pod żółto-czarnym znakiem N
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  7. #17

    Domyślnie

    Porta 400 w N80 dawała idealny obrazek...

    Nikon N80 i Nikkor 50 1.8G

    No i oczywiście 85 1.8G radzi sobie z N/F80 aż miło

    Nikon N80 i Nikkor 85 1.8G

    Teraz jestem na etapie "rewitalizacji" F100. Jak go doprowadzę do stanu fabrycznego to szybciutko sprawdzę jak sobie radzi. Na razie wiem, że tak szybkiego śrubokręta nie miał żaden z aparatów, który wpadł w moje ręce

  8. #18

    Domyślnie

    No ja czekam na swój. Podobno juz do mnie jedzie W każdym razie poprzedni(jeszcze aktualny?) właściciel zapewnia o jego "idealności" (obyliśmy nawet przyjemną rozmowę dot. fotografii analogowej). We Wrocławiu na szczęście są jeszcze miejsca, gdzie potrafią zadbać o aparat (moj Pentacon 135 f/2.8 wymagał lekkiej naprawy). Mam nadzieję, że ten F80 nie będzie wymagał podobnej interwencji W każdym razie narobiłeś mi apetytu i coś czuję, że w najbliższy weekend usłyszę znów: "Taaaatooo ....."
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  9. #19

    Domyślnie

    Mój N80 też jedzie do właściciela nowego, zresztą kolegi z forum A był idealny, tylko lepił się wściekle, ale do wyczyściłem, możesz sobie w razie czego zaczerpnąć z wątku: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=271992


    Ech... Z sentymentem patrzę na niego Aha, ja pierwsze co zrobiłem, to poszukałem gripa, żeby móc normalne paluszki zakładać. Z CR123 mnie szlag trafiał... Drogie to jak jasny gwint i pada z nienacka, nie wiadomo czemu

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dannywrocek Zobacz posta
    No ja czekam na swój. Podobno juz do mnie jedzie W każdym razie poprzedni(jeszcze aktualny?) właściciel zapewnia o jego "idealności" (obyliśmy nawet przyjemną rozmowę dot. fotografii analogowej). We Wrocławiu na szczęście są jeszcze miejsca, gdzie potrafią zadbać o aparat (moj Pentacon 135 f/2.8 wymagał lekkiej naprawy). Mam nadzieję, że ten F80 nie będzie wymagał podobnej interwencji W każdym razie narobiłeś mi apetytu i coś czuję, że w najbliższy weekend usłyszę znów: "Taaaatooo ....."
    Jedzie, jedzie, może idealny nie jest, jakieś minimalne ślady użytkowania są jak ktoś zacznie szukać. Wszystkie zdjęcia nim robione wyszły ok nie licząc jak model uciekł z kadru

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jaki obiektyw do portretu?
    By michaeel in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 14-11-2008, 22:40
  2. Jaki manual do portretu?
    By muzyk in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 19-10-2007, 08:13
  3. Jaki M42 do portretu?
    By till in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-11-2006, 14:37
  4. Jaki analog do portretu?
    By esioletz in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-10-2006, 18:02
  5. Jaki filtr do portretu ?
    By MirekM in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-07-2006, 12:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •