Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    ten z wyświetlaczem ma dużo więcej funkcji - programowalny czas bulb, interwałometr, wyzwalanie programowalnym opóźnieniem.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  2. #12

    Domyślnie

    ok, dzieki za pomoc. skuszę sie na tego Pixel'a, mam nadzieje ze sie bedize spisywał dobrze a w przyszłości więcej funkcji może sie przyda, tymbardziej że nie zamierzam za szybko zmieniać puchy

  3. #13

    Domyślnie

    Jedynie co zyskasz kupując ten droższy wyzwalacz to możliwość programowania czasów dłuższych niż 30 s. Twój korpus ma już wbudowany interwałometr, który da Ci to samo
    co ten w wyzwalaczu.Teraz zastanów się czy w ogóle kiedyś będziesz potrzebował migawek dłuższych niż 30 s. wyzwalanych cyklicznie. Nawet przy amatorskim fotografowaniu
    gwiazd to już za długi czas by gwiazdy były jeszcze punktami.Też stałem przed takim dylematem i po zastanowieniu się wybrałem ten prostszy i jak do tej pory nic mi w nim
    mnie ogranicza.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazzi Zobacz posta
    Jedynie co zyskasz kupując ten droższy wyzwalacz to możliwość programowania czasów dłuższych niż 30 s. Twój korpus ma już wbudowany interwałometr, który da Ci to samo
    co ten w wyzwalaczu.Teraz zastanów się czy w ogóle kiedyś będziesz potrzebował migawek dłuższych niż 30 s. wyzwalanych cyklicznie. Nawet przy amatorskim fotografowaniu
    gwiazd to już za długi czas by gwiazdy były jeszcze punktami.Też stałem przed takim dylematem i po zastanowieniu się wybrałem ten prostszy i jak do tej pory nic mi w nim
    mnie ogranicza.
    którego dokładnie używasz? bo mam mętlik już w głowie..

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale co tu główkować, wszystkie mają bebechy podobne z chin, różnica to napis lub wygląd czasami, tańśzy do zwykły wyzwalacz i chyba taki ci potrzeba, droższy ma programowanie czasów, robisz tym timelapsy, długie czasy, do astro przydatne itp.

  6. #16

    Domyślnie

    dobra, biorę pierwszy lepszy jakiś prosty i po problemie. jak sie zepsuje to nie będzie szkoda, a faktycznie więcej bebechów mi nie trzeba jak zwykły wyzwalacz.
    dzięki wszystkim za pomoc

  7. #17

    Domyślnie

    super sprawa na blutacha

  8. #18

    Domyślnie

    Zwykłe Yongnuo RF-603 sprawdzi się w tej roli
    Ostatnio edytowane przez black70 ; 22-10-2016 o 14:20
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. System bezprzewodowy z TTL
    By mooonsee in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-06-2016, 17:43
  2. nikon d300s i pilot
    By Bassb in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-01-2016, 18:23
  3. pilot do d300s
    By zientas in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-09-2013, 15:10
  4. Ruter bezprzewodowy
    By ropusz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 20-10-2012, 20:38
  5. Przekaźnik bezprzewodowy do D700
    By Dexter_rally in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-10-2011, 09:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •