Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Photoday w krakowskim oddziale ArcelorMittal Poland - Huta im. T. Sendzimira Kraków, 8 października 2016 r.

    W sobotę, 8 października, 30 osób będzie miało wyjątkową okazję do sfotografowania wybranych instalacji krakowskiego kombinatu. Wybrańcy podczas dwugodzinnego spaceru po terenie krakowskiego oddziału ArcelorMittal Poland będą mogli fotografować jedyne w swoim rodzaju industrialne przestrzenie. Zdjęcia wykonane podczas Photoday wezmą udział w konkursie, a ich autorzy otrzymają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w naszej akcji, należy w oryginalny sposób uzasadnić swoje zgłoszenie oraz załączyć 5 przykładowych fotografii własnego autorstwa (lub link do portfolio).
    Zgłoszenia przesyłajcie na adres: flexiteam@polskapress.pl. Czekamy na nie od 12 do 29 września. Przedstawiciele organizatora wyłonią szczęśliwą 30-stkę, a uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo w dniu 3 października.

    Warunki:
    • Liczba miejsc jest ograniczona. Uczestników Photoday podzielimy na dwie, 15-osobowe grupy. Każda będzie miała 2 godziny na fotografowanie wnętrza krakowskiego kombinatu;
    • Pierwsza grupa rozpocznie spacer o godz. 10.00, druga o 12.30;
    • Na Wasze zgłoszenia czekamy od 12 do 29 września. Przesyłajcie je na adres: flexiteam@polskapress.pl;
    • Zgłoszenie powinno zawierać oryginalne uzasadnienie chęci udziału oraz 5 przykładowych fotografii własnego autorstwa (bądź link do fotograficznego portfolio autora);
    • Spośród nadesłanych zgłoszeń przedstawiciele organizatora wyłonią 30 uczestników Photoday;
    • Lista zostanie ogłoszona 3 października, a uczestników poinformujemy drogą mailową;
    • Przed wejściem na teren Huty im. T. Sendzimira uczestnicy Photoday muszą podpisać stosowne oświadczenie, które zostanie im wręczone;
    • Uczestników prosimy o przybycie 15 minut przed wyznaczoną godziną wejścia;
    • Przed zwiedzaniem kombinatu krótki warsztat wprowadzający dla użytkowników poprowadzi fotograf PolskaPress;
    • Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy Photoday muszą w terminie do 10 października 2016 r. (do końca dnia) przesłać na adres flexiteam@polskapress.pl 5 zdjęć wykonanych podczas spaceru po terenie Huty im. T. Sendzimira;
    • Spośród nadesłanych fotografii Jury konkursowe wyłoni trzy najlepsze fotogalerie. Wyniki zostaną ogłoszone 14 października;
    • Nagrody w konkursie:
    • - I miejsce - voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakup akcesoriów fotograficznych w sklepach sieci FotoJoker;
    • - II miejsce - voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup akcesoriów fotograficznych w sklepach sieci FotoJoker;
    • - III miejsce - voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup akcesoriów fotograficznych w sklepach sieci FotoJoker.



    http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...t,t,id,tm.html

    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    [*] Przed wejściem na teren Huty im. T. Sendzimira uczestnicy Photoday muszą podpisać stosowne oświadczenie, które zostanie im wręczone;
    A czego oświadczenie będzie dotyczyć?

    Mam swoje typy, ale poczekam na odpowiedź.

  3. #3

    Domyślnie

    Już myślałem, że się zapiszę jak na szereg innych fotodni, ale moje uzasadnienie wypadło niestety wyjątkowo mało oryginalnie. Miałem nawet plany, żeby je jakoś podkolorować i podkręcić, ale potem sobie przypomniałem, że sakramencko nie lubię tego wciskania kitu we wszystkich listach motywacyjnych czy innych wyznaniach typu 'czemu chciałbym to co chciałbym'.

    Ale poza tym idea fotodni mi się bardzo podoba, szkoda tylko, że jak ograniczanie liczebności użytkowników pójdzie w tym tempie, następny fotodzień będzie dla dwóch osób.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarkod Zobacz posta
    A czego oświadczenie będzie dotyczyć?

    Mam swoje typy, ale poczekam na odpowiedź.
    nie wiem, tylko wstawiłem tutaj zapowiedź, pytaj organizatorów, masz mail podany
    ale pewnie coś o bhp, prawach autorskich, tajemnicy tam gdzie nie wolno fotografować, trzymaniu się za rączki , ekhm znaczy się regulaminu, itp, itd
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5

    Domyślnie

    Jak zwykle - dupochron organizatorów. Żeby ich nikt nie ciągał po sądach jak wlezie gdzie nie trzeba i skręci nogę albo co gorszego. Zawsze takie dawali do podpisu.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #6

    Domyślnie

    W sumie to się im nie dziwię, bo teraz gawiedź się potrafi rozpełznąć po wszystkich kątach, zamiast słuchać co pan przewodnik mówi i na co wskazuje ręką
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #7

    Domyślnie

    Akurat temu też się nei dziwię. Dziwię się, że chcą uprawiać prdlnie w postaci 'oryginalnych uzasadnień', zamiast jak dawniej bywało zorganizować ze sześć grup po 15 osób i wszyscy chętni by się zmieścili.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

    Domyślnie

    a to oczywiście jest co najmniej kiepskie, powrót do podstawówki i pisanie elaboratów
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #9

    Domyślnie

    Ładna reklama huty AMP... Sam pracuję w tej firmie (inne miasto) i wiem jak kombinują.

    W tym przypadku pewnie będą podpisywać na bramie to, że zdjęcia nie mogą być sprzedawane i pokazywane publicznie aby zachować "tajniki" produkcji oraz to, że zdjęcia przesłane do konkursu huta może wykorzystać jak chce.
    Dostaną od każdego 5zdjęć, czyli aż 150 dobrych zdjęć na reklamę itp itd.

    Ci na krzesełkach w Krakowie AMP mają łeb na karku, trzeba przyznać. Wiedzą jak kombinować i przedstawić coś w atrakcyjny sposób.

  10. #10

    Domyślnie

    To zdaje się nie pierwsze taki dni. Czy ktoś poprzedno brał udział i może napisać co było w regulaminie?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Sport ] [Rajdy Samochodowe] Baja Poland 2016
    By darekj in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 09:14
  2. [ Reportaż ] Kraków - Photoday 4.0
    By Jarek78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-07-2009, 22:49
  3. [ Reportaż ] Photoday 3.0 - Elektrocieplownia , Kraków , 19.04.2009
    By Jarek78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-04-2009, 23:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •