Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie szukam osoby pracujacej na Sony FS-5

    Jak w temacie - szukam osoby która pracuje/pracowała na tej kamerze - wszekie informacje mile widziane.
    Może kogos znacie i nas skontaktujecie ?

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć,
    skontaktuj się z Rafałem z RobimyTV - 609-999-499
    Zna tę kamerę i może będzie umiał pomóc. Trudno mi powiedzieć bo nie wiem jakie masz konkretnie pytania, ale spróbuj.
    Pozdrawiam,
    Marek - RobimyTV
    Ostatnio edytowane przez Marek_RobimyTV ; 06-10-2016 o 10:32

  3. #3

    Domyślnie

    Więcej pracowałem na fs-7 i fs700 ale fs5tkę też liznąłem, co potrzebujesz ?
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  4. #4

    Domyślnie

    Coraz bardziej celuje jednak w fs7 ale Fs5 zauroczyła mnie rozmiarami i wagą...
    Natomiast zmierził mnie problem pokazany tutaj:

    Chodzi o smużenie na mocno oświetlonych krawedziach( duży kontrast) przy 240 klatkach na sekundę.
    Czy to jednostkowy przypadek czy wina niedopracowanego kodeka.
    Ostatni wpis w komentarzach jest mój i bardzo proszę nie drzeć sobie łacha ze mnie. Ja wiedzieć że moja angielski jest fantasy

    Interesują mnie wszelkie słabości Fs5. Roznice w stosunku do fs7 mam mniej więcej już opracowane, chyba że jest coś mniej oczywistego...?

  5. #5

    Domyślnie

    nie grałem 240fps'ów w fs5 wiec się nie wypowiem, ale powiem tak, jeśli rozważasz fs7 i fs5 to bierz fs7. W praktyce jak dla mnie największą wadą fs5 to jest kodek, Xavc long gop nie wyszedł w fs5. Poziom szumów jest wyższy, ilośc informacji jest dużo mniejsza, z drugiej strony jest mniejsza, wchodzi na ronina i 10kzł tańsza. Z wad takich trochę światopoglądowych to to że ciężko ją zgrać z fs7, a jednak większość rentali w warszawie ma fs7mki.
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  6. #6

    Domyślnie

    Mój kolega niedawno zanabył to cudo. Pogadam z nim. Jeśli będzie miał ochotę podzielić się spostrzeżeniami to najwyżej Was skontaktuję .
    Nie wiem jakie masz potrzeby i jaką strategię ale ja bym brał raczej najlepsze co jestem w stanie odrobić. Jeszcze jest sprawa szkieł itd. Generalnie temat rzeka.
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli nikt do tej pory CI nie pomógł to spróbuj zadać pytanie pod filmikiem na Youtube gdzie ktoś pokazuje np. ustawienia Sonego fs 5- mi wiele razy to pomogło bo powiadomienie o komentarzu do filmu autor dostaje na swoją skrzynkę i jest spora szansa że Ci odpisze.
    Inna perspektywa fotografii i filmu| skynetic
    Nowe studio fotograficzne w Łodzi| piorunstudio.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Faktycznie kodek xavc-L jest koszmarny.
    Mój komputer który przynajmniej spokojnie odtwarza 4K , nie jest w stanie płynnie i bez artefaktów odtworzyć materiału HD z tego kodeka. A co przy montażu....? Ehhh

  9. #9

    Domyślnie

    co ciekawe, przerobienie tego na intrę albo jakiś inny ludzki kodek typu dnxhd w sony browserze jest szybkie więc ewidentnie sony dało ciała i nie dostatecznie zoptymalizowało pluginy pod avida czy premiera, Resolve też sobie nieźle z tym kodekiem radzi ale znowu kolorysta mi mówił że są bardzo duże przekłamania kolorystyczne pomiędzy tym samym materiałem oglądanym w sony browserze a w davincim
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KJO Zobacz posta
    co ciekawe, przerobienie tego na intrę albo jakiś inny ludzki kodek typu dnxhd w sony browserze jest szybkie więc ewidentnie sony dało ciała i nie dostatecznie zoptymalizowało pluginy pod avida czy premiera,
    Możesz to opisać dokładniej ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szukam osoby do zmodyfikowania szablonu
    By studiofocus in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 12:01
  2. Szukam osoby do wordpressa/grafiki
    By Toma in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-01-2012, 17:00
  3. szukam osoby z obiektywem Voigtlander
    By fafniak in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-11-2010, 20:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •