Close

Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 250
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d.zebrowski Zobacz posta
    .....
    Jszcze jedno pytanie, czy jest jakaś możliwość abym moją lampę odpalał przy pstrykaniu fotki w momencie kiedy nie jest na aparacie ? Bo d5100 nie ma takiej funkcji.
    To się nazywa zdalne wyzwalanie - jedno z haseł YONGNUO YN-622N lub inne tańsze (ale też droższe) rozwiązania.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #42

    Domyślnie

    Panowie, czy jest sens zmieniać 18-105 na te szkło Sigma 17-50 2.8 albo N17-55 2.8 przy moich wątpliwych umiejętnościach ??

  3. #43

    Domyślnie

    Moim zdaniem na S17-50 tak, odkryjesz nową jakość. Na N17-55 nie... Na to szkło trzeba mieć pomysł, kupowanie go tak o nie ma sensu... Ono kosztuje wiele, jest wielkie i ciężkie, no i poprawnie... nudne Tak, ono jest po prostu do bólu poprawne. Sigma ma trochę ładniejszy obrazek, ładniejszy bokeh i jest najlepszym szkłem w tym przedziale cenowym

  4. #44

    Domyślnie

    madebyzosiek - dzięki za wyczerpującą odpowiedź !!
    Już chyba wszystko mam jasne odnośnie mojego sprzętu Serdeczne dzięki dla Wszystkich.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d.zebrowski Zobacz posta
    madebyzosiek - dzięki za wyczerpującą odpowiedź !!
    Już chyba wszystko mam jasne odnośnie mojego sprzętu Serdeczne dzięki dla Wszystkich.
    To raczej kryptoreklama Sigmy vel Bigmy, jaki to super obiektyw, a nie wszytko jasne. Poczytaj sobie długi wątek tej Sigmie 17-50 mm f/2.8 EX DC OS HSM:

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=133915.

    Zapytaj wuja Google o tą Sigmę. Obejrzyj sobie zdjęcia zrobione przez ten obiektyw. Tyle na początek.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tiger Zobacz posta
    To raczej kryptoreklama Sigmy vel Bigmy, jaki to super obiektyw, a nie wszytko jasne. Poczytaj sobie długi wątek tej Sigmie 17-50 mm f/2.8 EX DC OS HSM:
    Nie muszę reklamować czegoś, co reklamuje się samo... Najlepiej jest głosić opinie o obiektywie, którego się nigdy nie miało w rekach, prawda?

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Nie muszę reklamować czegoś, co reklamuje się samo... Najlepiej jest głosić opinie o obiektywie, którego się nigdy nie miało w rekach, prawda?
    madebyzosiek zmień swoje paranoiczne myślenie i zacznij czytać ze zrozumieniem co napisałem.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tiger Zobacz posta
    madebyzosiek zmień swoje paranoiczne myślenie i zacznij czytać ze zrozumieniem co napisałem.
    Przeczytałem i doskonale rozumiem Twój punkt widzenia, nie pierwszy raz go prezentujesz. Jesteś wyznawcą legendy problematycznej Sigmy, wierzącym, ale nigdy niepraktykującym
    Miałem lub mam każde szkło interesujące autora i nie potrzebuję powtarzać legend z ziarnkiem prawdy...

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Przeczytałem i doskonale rozumiem Twój punkt widzenia, nie pierwszy raz go prezentujesz. Jesteś wyznawcą legendy problematycznej Sigmy, wierzącym, ale nigdy niepraktykującym
    madebyzosiek sam jesteś wyznawcą śmiesznych legend o obiektywach Sigmy, chwalisz to co masz, bo trudno sie przyznać do swoich kiepskich zakupów.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tiger Zobacz posta
    madebyzosiek sam jesteś wyznawcą śmiesznych legend o obiektywach Sigmy, chwalisz to co masz, bo trudno sie przyznać do swoich kiepskich zakupów.
    Widzisz, Ty słabo czytasz... Jakbyś był uważny, to byś wiedział że mam też choćby Nikkora 17-55 2.8 i nawet wyjaśniłem wielokrotnie dlaczego w pewnych sytuacjach Sigma jest lepsza... No ale szkoda klawiatury na pisanie o czymś, o czym nie masz pojęcia. Prześledź wątek, daj radę autorowi, nie rób OT...

Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5300 dla blogera/vlogera + jaki obiektyw? Prośba o pomoc
    By bloger in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-08-2016, 08:01
  2. Pomoc w wyborze akcesoriów dla amatora
    By ku2yn in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-04-2015, 08:40
  3. Tele dla amatora - prośba o pomoc
    By jupiter in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-10-2011, 19:50
  4. Pomoc dla amatora
    By TomekB. in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-05-2009, 14:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •