Close

Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 250
  1. #211

    Domyślnie

    Wróciła jakiś czas temu! Ale ja i tak patrzę tylko na wykresy i podsumowanie
    http://www.optyczne.pl/9510-nowo%C5%...skrzynki!.html
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #212

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    Jak kasuja moje posty na canon-board, przynajmniej mam o tym wiadomosc.
    Co kraj, to obyczaj. Ja tam już przestałem te ex-swoje liczyć.

  3. #213

    Domyślnie

    No tak, ale pakowanie kogos na mine w postaci d7000 to zwykle chamstwo.

    Wszystko dla tego aby udowodnic jaki to nikon jest dobry.

    Niestety,nastepna generacja bedzie znacznie odstawac, poniewaz sony nie chce sie juz dzielic swoimi ciasteczkami w postaci matryc. Z reszta nie wiadomo jak to z tym nikonem bedzie, sa plotki o reanimacji trupa przez fuji.

  4. #214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    ...

    Niestety,nastepna generacja bedzie znacznie odstawac, poniewaz sony nie chce sie juz dzielic swoimi ciasteczkami w postaci matryc. Z reszta nie wiadomo jak to z tym nikonem bedzie, sa plotki o reanimacji trupa przez fuji.
    Świetne z tym "trupem"
    Masz jakieś konkretne wiadomości na temat nie dzielenia się przez Sony matrycami? Pytam z ciekawości, bo napisałeś jako coś oczywistego, a mnie to jakoś umknęło.

    Ps. Skoro Apple dalej współpracuje z Samsungiem, mimo, że ich spory sądowe idą w gigantyczne kwoty, to może jednak współpraca między koncernami wygląda trochę inaczej niż się wydaje?

  5. #215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Świetne z tym "trupem"
    Masz jakieś konkretne wiadomości na temat nie dzielenia się przez Sony matrycami?
    http://webcache.googleusercontent.co...nterchangeable

    Pelen wywiad, przeczytaj o czym pisza, i nie sa to jakies leszcze.

    Apropo Appla i Samsunga, ile im zajelo dostanie oledow do jabcokow.
    Kto wie, moze Nikon bedzie jechal na matrycach Canona za 3 lata.
    Ostatnio edytowane przez Zdebik ; 23-06-2017 o 10:30

  6. #216

    Domyślnie

    No nie wiem, jakoś nie przekonuje mnie wywiad z inżynierem Sony... chodziło Ci o fragment

    "DE: ...that applies to many areas, and now for cameras, you can draw on that. So it's sort of like that investment has already been made or is being made, and you can draw on that and have proprietary sensors just for Sony's cameras.

    KT: Mmm-hmm.

    DE: Yes." ?

    Na podstawie sugerującego odpowiedź pytania rozmówcy i zdawkowej odpowiedzi "mmm-hmm" raczej nie wyciągnąłbym tak daleko idących i twardych wniosków.
    Mnie się wydaje, że inżynierowie od R@D to nie decydują, komu firma sprzeda swoje produkty... ale może w Japonii jest inaczej .

  7. #217

    Domyślnie

    @poste, dla Ciebie czy mnie to tylko stekanie, dla Araba zaproszenie a Japonca kto wie. Przez wiekszosc czasu koles "stekal". Japonczyka nie zrozumiesz tak jak i Araba.

    Albo inaczej, trzeba poznac ich kulture, moze tam tak sie zalatwia sprawy. Moze... chlopaki z Nikona juz wiedza, ze nawet sie nie musza pytac o te nowe sensory bo to bedzie jak blaganie o litosc, a tam predzej sie typ rozpruje katana niz o nia poprosi.

  8. #218

    Domyślnie

    Rozumiem, że fora wymagają krótkich, zdecydowanych opinii, typu Niko-trup, coś tam miażdży i generalnie pozamiatane Biorę na to poprawkę. Jednak do tezy, że Sony przestanie sprzedawać matryce Nikonowi to się na podstawie tego wywiadu nie przekonałem.
    Aha, jeśli już mowa o różnicach kulturowych, to z pewnością Azjaci mają problem z powiedzeniem rozmówcy prosto w oczy "nie", to tak najkrócej.

  9. #219
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Na rumorsach było konkretne info sony odnośnie tego jakie ich matryce zastosowano w D500 i D5, potem było info że Sony może opóźniać nawet o dwa lata sprzedaż innym producentom swoich najnowszych matryc i wywnioskowano tez że Nikon ma inne umowy z nimi.
    Wyciągnięto wnioski w dyskusji na podstawie innych info że Nikon ma roczne opóźnienie i że może dostać matryce FF 28Mpix i 45Mpix, które wtedy liczono że sony ma od ponad roku.

  10. #220

    Domyślnie

    Cześć koleżanki i koledzy po wielu latach
    Nie zakładając nowego wątku pozwolę sobie tutaj. Chciałbym wymienić mój sprzęt na coś nowego. Posiadam D70s (kupiony lata temu od robina102- pozdrawiam), 50mm, 70mm, 70-300... cały ten sprzęt postanowiłem przekazać młodszemu pokoleniu a sobie zakupić coś nowszego. Obecnie to tylko fotografia wakacyjna i moja wesoła gromadka.
    Może jakiś bezlusterkowiec i do tego bym sobie dołożył 17-50 i 70-200?
    Chcę wystartować z budżetem 5000-6000zł.
    Używany sprzęt mi nie przeszkadza bo i tak nie jestem na bieżąco z techniką
    Ostatnio edytowane przez skarab ; 24-06-2017 o 09:39
    podpis...

Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5300 dla blogera/vlogera + jaki obiektyw? Prośba o pomoc
    By bloger in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-08-2016, 08:01
  2. Pomoc w wyborze akcesoriów dla amatora
    By ku2yn in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-04-2015, 08:40
  3. Tele dla amatora - prośba o pomoc
    By jupiter in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-10-2011, 19:50
  4. Pomoc dla amatora
    By TomekB. in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-05-2009, 14:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •