Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Marcel ... po ciemnej stronie..... :)

    a tak serio to takie zabawy ze swiatłem, które zaowocowały takimi kadrami
    1.

    2.

    3.

    4.
    Ostatnio edytowane przez Pelo ; 06-09-2016 o 22:56

  2. #2

    Domyślnie

    Mroczne, przerażające, rewelacyjne!
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skarcity Zobacz posta
    Mroczne, przerażające, rewelacyjne!
    czy na pewno oglądamy te same zdjęcia?

  4. #4

    Domyślnie

    Fakt, autor ma rację. Zaowocowały i nic więcej
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ogryzek Zobacz posta
    czy na pewno oglądamy te same zdjęcia?
    Ja tam nie mam pojęcia co oglądasz. Ja widzę zdjęcia baaardzo nowatorskie jak na to forum. Może podobają mi się dlatego, że żaden z Was, przekonanych o swej nieomylności krytyków, nigdy takiego nie zrobił i nie pokazał na forum.

    Osobiście nie zrobiłbym takiego swojemu dziecku i nie powiesiłbym go na ścianie, ale jeśli spojrzę na te zdjęcia w kategorii "zabawy ze światłem", to mi się podobają. Miło było zobaczyć tak wielkie odstępstwo od forumowych trendów.

    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skarcity Zobacz posta
    Ja tam nie mam pojęcia co oglądasz. Ja widzę zdjęcia baaardzo nowatorskie jak na to forum. Może podobają mi się dlatego, że żaden z Was, przekonanych o swej nieomylności krytyków, nigdy takiego nie zrobił i nie pokazał na forum.

    Osobiście nie zrobiłbym takiego swojemu dziecku i nie powiesiłbym go na ścianie, ale jeśli spojrzę na te zdjęcia w kategorii "zabawy ze światłem", to mi się podobają. Miło było zobaczyć tak wielkie odstępstwo od forumowych trendów.

    Pozdrawiam
    nie rozumiem skąd ten poziom podniecenia. Mocno na wyrost moim zdaniem.
    Zdjęcia jak zdjęcia - nie rozumiem akcji ze słuchawkami. Na co to komu ? Ze niby czegoś słucha psychodelicznego czy co ? Ani słuchający nie wygląda ani to nie pasuje.
    Pt w kategorii zabawy moga być, ale żeby tak orgazmistycznie do sprawy podchodzić... no cóż..

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    nie rozumiem skąd ten poziom podniecenia. Mocno na wyrost moim zdaniem.
    Zdjęcia jak zdjęcia - nie rozumiem akcji ze słuchawkami. Na co to komu ? Ze niby czegoś słucha psychodelicznego czy co ? Ani słuchający nie wygląda ani to nie pasuje.
    Pt w kategorii zabawy moga być, ale żeby tak orgazmistycznie do sprawy podchodzić... no cóż..
    W sumie to nie moja sprawa, ale jeśli porównujesz poziom emocji w moich wypowiedziach do orgazmu, to współczuję jakości tychże...

    Orgazmistyczne to jest jedynie ukierunkowanie Waszych komentarzy w kierunku mojej opinii o zdjęciach, zamiast komentowania samych zdjęć. Sam napisałeś, że "w kategorii zabawy mogą być", co odpowiada (mniej więcej) mojej opinii z wcześniejszego wpisu. Więc w czym problem?


    Kolega ogryzek skupił całą swoją wypowiedź na mojej opinii. A po co? Czy ten wątek założyłem ja, z prośbą o opiniowanie mojej opinii? Zwyczajnie nie interesują mnie opinie ogryzka o moich opiniach, a wątek założył kolega Pelo i pewnie oczekuje opinii na temat swoich zdjęć. Więc zachęcam Was do komentowania zdjęć, tylko zdjęć.


    Co do słuchawek, to pomysł ich użycia może być całkiem uzasadniony. Jak patrzę na młodzież, to mam wrażenie, że część z nich urodziła się ze słuchawkami w uszach.


    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  8. #8

    Domyślnie

    Zgadzam się z skarcity. Niech każdy komentuje zdjęcie a nie komentarze innych uzytkowników bo przez to powstają mini wojenki w co drugim wątku.
    Zdjęcia mi się nie podobają. Ani one straszne ani mroczne.

  9. #9

    Domyślnie

    ani straszne, ani mroczne, oczy (the window to our soul) za ciemne i przez to zdjecia bez wyrazu.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  10. #10

    Domyślnie

    Kierunek bardzo fajny, brakuje trochę kontrastu, spróbuj mniej rozproszonego światła.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Po drugiej stronie
    By mex in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-09-2015, 13:25
  2. [ Krajobraz ] Po drugiej stronie.
    By biegly in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 07:17
  3. [ Krajobraz ] Po drugiej stronie
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-08-2014, 00:04
  4. [ Krajobraz ] Po ciemnej stronie światła...
    By darek_d in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-05-2010, 18:52
  5. [ Krajobraz ] Po ciemnej stronie...
    By darek_d in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-02-2010, 15:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •