Witam, już raz poruszałem podobny temat na tym forum ale mój temat został usunięty bo ktoś powiedział, że to pozycjonerskie czary... w każdym razie...

Wykonuję zdjęcia na bloga o biżuterii KINGY, nie mogę dodać linku ale łatwo go wyszukać w google. Chciałbym się zapytać jak Państwo ugryźli by ten temat? Czy ktoś może wykonywał już takie zdjęcia? Może ktoś jest w stanie przedstawić przykłady jak by widział taką fotografię(mogą być zdjęcia z google grafika itd)? Jest to trudne połączenie ponieważ zdjęcia blogowe charakteryzują się dużą naturalnością jednocześnie zdjęcia ma wyglądać na prawdę super. Trzeba tez w tym wszystkimi wpleść trochę mody i to implikuje duży problem. Moda to zupełnie inny plan niż biżuteria(raczej detal). trzeba pokazać trochę tego trochę tego przy dobrym wyeksponowaniu biżuterii. Na blogu KINGY możecie zobaczyć jak ja staram się pociągnąć temat ale może ktoś będzie miał pomysł jak to ugryźć lepiej (pytanie skierowane do wszystkich oprócz @D90 któremu za komentarze DZIĘKUJĘ)?