Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: D4 vs d750

  1. #11

    Domyślnie

    hehhhh ..... gdzie wy ludzie znajdujecie sprzęty w takich cenach .....; pewnie, że za te pieniądze warto przytulić "ledwo dotarte" d4 .......

  2. #12

    Domyślnie

    Tylko mocno sie zastanawiam czy nie lepiej nowe d750?

  3. #13

    Domyślnie

    Masz dziwne rozterki, zważywszy że zarabiasz sprzętem.....
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 01-09-2016 o 19:34

  4. #14

    Domyślnie

    Rozterki mam albo miałem głownie ze względu na czas jaki upłynął od premiery D4 w stosunku do premiery D750 ale wszystko na to wskazuje ze jednak nawet starszy 1 cyfrowiec będzie lepszy od stosunkowo nowszego D750

  5. #15

    Domyślnie

    W wielu kwestiach D750 ciagle jest z tyłu pomimo swojej "młodości". To inna liga.

  6. #16

    Domyślnie

    Przesiadam sie z D300s i oglądając d750 bardzo słabo wypadło jeśli chodzi o sama konstrukcje, potwierdzicie mi czy dobrze doczytałem ze mogę przestawić w trybie foto D4 w dx ?

  7. #17

    Domyślnie

    Tak, D4 działa też w trybie DX. Tylko po co? Brak szkieł FX?

  8. #18

    Domyślnie

    W tym momencie tak a ciezko było by mi czekać na paczkę z obiektywem mając już body

  9. #19

    Domyślnie

    d4 to wół roboczy. Ergonomia, trwałość, uszczelnienia i pewność pracy ma być w nim na najwyższym poziomie.
    D750 to body dla wymagających amatorów i lekkie body dla zawodowców. Ale to inna liga. Dobrze to obrazuje testowana trwałość migawki - D750 ma przewidywaną żywotność migawki 150tyś - dużo, ale to jedynie 60% pozostałej żywotności migawki tego używanego D4 o którym mowa (z przebiegiem 150tyś- bo nikon d4 ma migawkę testowaną na 400tyś)
    O obrazek nie ma się co martwić - w obu jest wystarczający do zastosowań o których wspomniałeś. AF też.

    A odnośnie przebiegów używek - ja szukałem używanego D4 od amatorów fotografii ślubnej otwierających firmę na dotację z UP - cała masa takich firm zamyka się po 12 albo 24miesiącach i sprzedawali sprzęt; często w stanie jak nowy. Mój miał przebieg niespełna 1600zdjęć
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  10. #20
    mona43434
    Gość

    Domyślnie

    A mój 1300 :O

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D4
    By ronceval in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-06-2013, 11:39
  2. d4
    By farizer in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 01-12-2009, 21:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •