Close

Strona 12 z 471 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 4706
  1. #111

    Domyślnie

    Chyba, że się będziemy w takie zamalowywanie bawić.
    Dobra, gugiel tego nie znajduje.

    Proszę napisać co to jest i w jakim mieście się znajduje


    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #112

    Domyślnie

    No ja myślę że wszyscy wstawiali własne zdjęcia z miejsc gdzie byli ma się rozumieć.

  3. #113

    Domyślnie

    To jest pomnik bohaterow armii czerwonej w Wien.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #114

    Domyślnie

    To pomnik zolnierza radzieckiego w Wiedniu.

  5. #115

    Domyślnie

    Sufenta +1
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #116

    Domyślnie

    Ranking:
    1. smogg9 - 6 pkt.
    2. poste - 3 pkt.
    3. Nbogdan - 2 pkt.
    4. vid3 - 1 pkt.
    4. cz4rnuch - 1 pkt.
    4. moschica - 1 pkt.
    4. spirytus - 1 pkt.
    4. sufenta - 1 pkt.

    Kolejny kierownik na pokładzie

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Chyba, że się będziemy w takie zamalowywanie bawić.
    Dobra, gugiel tego nie znajduje.

    .....
    Proponuję kliknąć prawym klawiszem myszki "szukaj obrazu w google" cyt:"Najtrafniejsze hasło dla obrazu: schwarzenbergplatz". I linki do wiki.
    Wszyscy piją widzę do moich "zgadywanek". Proponuję zmienić tytuł zabawy na "czy tam byłeś?" i wszystko będzie jasne.
    Przypomnę, że kolega smogg9 dał dość trudne zagadki, kilka osób próbowało zgadywać miasto w AP na chybił-trafił, proponuję znaleźć te miejsca i podobne zdjęcia przez google (kliknąć "szukaj w google" czy użyć jakiejś tam aplikacji). O wielu miejscach można coś wiedzieć, nie koniecznie tam będąc. Żeby coś znaleźć trzeba wiedzieć czego się szuka Napisałem też wprost, że w tym miejscu nie byłem, nie wiedziałem, że komuś gul wyskoczy. Miłej zabawy, nie będę jej psuł.
    Ostatnio edytowane przez poste ; 04-09-2016 o 23:47

  8. #118

    Domyślnie

    A ja głupi myślałem, że Ci co pozgadywali tam byli a nie próbowali "szukać" inaczej...
    Zatem proponuję wrzucającym zdjęcia najpierw sprawdzić metodą Poste czy jego fotografia jest w necie aby nie było wałków !
    Nikon i podróże ...


  9. #119

    Domyślnie

    Nie ma problemu, aby wcześniej sprawdzić co wujek wie na temat zdjęcia.
    Nie wszystkie znajduje.

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    ...Proponuję kliknąć prawym klawiszem myszki "szukaj obrazu w google" cyt:"Najtrafniejsze hasło dla obrazu: schwarzenbergplatz". I linki do wiki...
    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    ...Żeby coś znaleźć trzeba wiedzieć czego się szuka
    W sumie to sam udowodniłeś, że to nie do końca prawda I nie ma się co obrażać. W wielu miejscach masz rację. Przeprowadzając analizę zdjęcia i bazując na swojej wiedzy łatwiej zadać celne pytanie wujaszkowi. Przy okazji nie jest to sprzeczne z regulaminem zabawy, ale pytanie czy to nadal jest zabawa czy bardziej ćwiczenie umysłowe? Zgadywanka pod zabawę nadal podchodzi, też w pewnym sensie bazuje na własnej wiedzy i analizie a przy tym nie zostawia nikogo w tyle. Nigdzie też nie jest powiedziane, że zagadka musi zostać odgadnięta, albo że nie można poczekać na podpowiedź. Regulamin przewiduje takie rozstrzygnięcia. Poste, nie wypisuj się z zabawy bo trochę świata zwiedziłeś i pewnie nie raz zapodasz fajną fotkę. Po prostu odpuśćmy sobie wyszukiwarki bo w erze gugla takie zabawy zupełnie tracą sens. Dlatego też m.in. nie podobał mi się wprowadzony ranking bo wiadomo, że tam gdzie jest choćby trzech chłopa i element rywalizacji to pojawią się zgrzyty

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    ...Zatem proponuję wrzucającym zdjęcia najpierw sprawdzić metodą Poste czy jego fotografia jest w necie aby nie było wałków !
    Coś to zmieni? Obrazek można wyszukać na kilka sposobów. Po prostu trzeba sobie zdać sprawę z tego, że jeśli będziemy do tej zabawy podchodzić na zasadzie zawodów sportowych to szybko się ona zakończy.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 05-09-2016 o 07:33

Strona 12 z 471 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa fotograficzna - "Czy znasz Polskę?"
    By madebyzosiek in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 4909
    Ostatni post / autor: 06-02-2018, 17:30
  2. [ Reportaż ] SBF2015 - JAMES ”BLOOD” ULMER MEMPHIS BLOOD BLUES BAND feat. RONNY DRAYTON (USA)
    By krupek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-09-2015, 22:44
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 00:23
  4. Swiat zabawek - zabawa z cls'em
    By Lysers in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-07-2009, 00:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •